Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry online dla dzieci 2058 gier

Zabij nudny czas w pracy!

Ocena gry

w grze wcielasz się w postać pracownicy bardzo nudnego biura. Twoja praca jest nudna i żmudna, nie przynosi Ci żadnej rozrywki. Postaraj się wykonać w czasie, który spędzasz w biurze, wszystkie niezbędne czynności, które przyniosą Ci przyjemność, rozrywkę oraz pomogą zabić dłuuugi czas. Za każde wykonane zadanie dostajesz punkty. Uważaj, aby Twoja szefowa nie nakryła Cię na wykonywaniu zadań niezwiązanych z pracą!


Jesienna wycieczka do lasu

Ocena gry

Ta dziewczynka uwielbia jesienne wycieczki do lasu. Pomóż jej wybrać odpowiedni strój na taką okazję. Zadbaj o każdy element ubioru dziewczynki. Przemyśl jej stylizację tak, aby było jej wygodnie, a równocześnie, żeby olśniewała swoim wyglądem.


Serduszkowa tarcza

Ocena gry

Twoim zadaniem jest sterowanie serduszkami tak, aby wszystkie serduszka jednego koloru były po odpowiedniej stronie planszy, a drugiego koloru po innej stronie. Używaj myszki, przesuwając nią tworzysz wolną przestrzeń dla serduszek przez którą mogą przedostać się na drugie pole. Wykonuj rozważnie swoje czynności, postaraj się osiągnąć cel jak najszybciej. Powodzenia!


Kubusiowy Miodek

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Kubusia Puchatka. Twoim zadaniem jest zebranie jak największej ilości słojów z pysznym miodkiem. Sterowanie: strzałki, spacja. Postaraj się, od Ciebie zależy, czy Kubuś będzie dziś głodny, czy zje porządną miodową kolację!Golf z Kubusiem

Ocena gry

Zagraj w golfa razem z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi! Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów, i przejście jak najwięcej rund. Gotowy do wyzwania?


Kolorowi przyjaciele Kubusia Puchatka

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zapamiętanie sekwencji kolorów według której podświetlają się bohaterowie bajki Kubuś Puchatek. Następnie musisz klikać w kolory dokładnie w tej samej kolejności. Powodzenia!


Literki Kubusia

Ocena gry

Ta gra to doskonałe połączenie rozrywki i zabawy. Twoim zadaniem jest klikać w literki tak, aby były one identyczne z tymi, które wyciąga z dziupli Kubuś. Postaraj się nie pomylić. Dzięki tej grze utrwalisz sobie cały alfabet i będziesz gotowy na dalsze wyzwania edukacyjne.


Małpia restauracja

Ocena gry

Przed Tobą jedne z najbardziej przedsiębiorczych małpek! Małpia rodzina założyła restaurację. Pomóż jej ją poprowadzić tak, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy i ściągnąć do nie jak najwięcej gości. Obsługuj klientów restauracji zgodnie z ich życzeniem, tak, aby byli zadowoleni ze spożywanego posiłku i chcieli wracać do tego lokalu częściej. Powodzenia!


Wesoła małpka

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest opieka nad małą małpką. Wykonuj różne czynności tak, aby małpka była szczęśliwa, po drodze rozwiązuj łamigłówki i zagadki. W ten sposób małpki nie dopadnie smutek.


Wiewiórka broniąca orzechów

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać wiewiórki, której zadaniem jest obrona orzechów przed niebezpiecznymi wrogami. Dopilnuj tego, co Twoje, nie pozwól, aby obcy zabrali Twoje orzechy. Walcz i się nie poddawaj, musisz wygrać tę rundę!


Cukiernik

Ocena gry

Marzyłaś o tym, aby piec najlepsze ciasta na świecie? teraz masz szansę sprawdzić się jako cukiernik. Do wyboru masz bardzo wiele składników. Wybierz te, które będą Ci potrzebne i przyrządź pyszne ciasto.


Stylistka księżniczki

Ocena gry

Jesteś najlepszym fryzjerem, dlatego ściągają do Ciebie księżniczki z całego świata! Wybierz, której księżniczce chcesz pomóc i wystylizuj ją na ważne spotkanie. Zadbaj o każdy szczegół jej fryzury tak, aby olśniła wszystkich swym wyglądem.


Plus Plus

Ocena gry

Ta gra to nie lada wyzwanie dla każdego fana matematycznych łamigłówek. Twoje zadanie polega na tym, aby w określonym czasie znaleźć, a następnie kliknać na sasiadujące ze sobą liczby, których suma jest równa liczbie po prawej stronie. Powodzenia!


Matematyka na farmie

Ocena gry

To gra matematyczna w farmerskim wydaniu. Dzięki tej grze oswoisz liczby i łamigłówki matematyczne nie będą już tak straszne. Skoncentruj się na grze i zapoznaj się z rozrywkową stroną matematyki! Powodzenia!


Szalone liczby

Ocena gry

Ta gra nie jest zarezerwowana wyłącznie dla fanów matematyki. Jeżeli nie przepadasz za liczeniem, to pozwoli Ci ona poćwiczyć swój umysł tak, że dodawanie i odejmowanie stanie się o wiele prostsze! Wystarczy, że rozwiążesz łamigłówkę, która pojawi się na tablicy, a uzyskasz dodatkowe punkty. Postaraj się każde zadanie rozwiązywać jak najszybciej.


Krowa Olga

Ocena gry

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to jest posiadać własną krowę? To na pewno trudne zadanie, bo krowa nie należy do najczystszych zwierząt. Bohaterka tej gry uwielbia bawić się w błocie. Pomóż krowie Oldze wyglądać jak najlepiej. Umyj ją i doprowadź do porządku!


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gotowanie hamburgerów

  Gotowanie hamburgerów

  Oglądana: 172837 ocena: 7.00

 • Gra kombajn online

  Gra kombajn online

  Oglądana: 52195 ocena: 5.50

 • Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Oglądana: 27501 ocena: 0.00

 • Gra z Zygzakiem McQueen online

  Gra z Zygzakiem McQueen online

  Oglądana: 19214 ocena: 0.00

 • Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Oglądana: 19186 ocena: 0.00

 • Gra z traktorem online

  Gra z traktorem online

  Oglądana: 16534 ocena: 0.00

 • Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Oglądana: 15012 ocena: 0.00

 • Gra koparka dla dzieci

  Gra koparka dla dzieci

  Oglądana: 14111 ocena: 0.00

 • Nauka z Bobem Budowniczym

  Nauka z Bobem Budowniczym

  Oglądana: 12246 ocena: 0.00

Reklama

cookie