Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry online dla dzieci 2058 gier

Lekcja gotowania

Ocena gry

Przed Tobą lekcja gotowania z mistrzem kuchni! Podążaj za jego wskazówkami, a ugotujecie razem najlepszą zupę na świecie! Pilnuj się i wykonuj polecenia szefa. Powodzenia!


Pucca: Ucieczka

Ocena gry

W grze jesteś ścigana aż przez trzy osoby! Są to: ninja, dziewczynka i uczeń mistrza. Musisz ich powstrzymywać, aby Cię nie dogonili i nie zniszczyli! Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Pokonaj przeciwników, nim oni zdążą pokonać Ciebie!


Mroźna jazda

Ocena gry

Ziemię ogarnęła wieczna zima. Cały ląd został skuty lodem. Ty wcielasz się w postać jednego z nielicznych osób, które przeżyły to zamrożenie. Jesteś mężczyzną, który na rowerze musi pokonać wyznaczoną trasę. Po drodze zbieraj wszystkie bańki mydlane. W ten sposób przeżyjesz atak ostrej zimy i być może uratujesz świat przed zagładą.


Walka psa i kota

Ocena gry

Jak wiadomo pies i kot to odwieczni rywale. Wciel się w postać któregoś z tych zwierząt i pokonaj przeciwnika. Rzucacie do siebie ciężkimi muszlami. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i traf w rywala jak najmocniej, aby odniósł jak największe obrażenia. Powodzenia!Nudny czas w szkole

Ocena gry

Nudny dzień w szkole może się dłużyć w nieskończoność. Uprzyjemnij sobie ten żmudnie spędzony czas. Wykonuj czynności, które sprawiają Ci przyjemność. Gdy wykonasz je wszystkie wówczas wygrywasz poszczególny etap gry. Postaraj się zostać niezauważoną przez nauczycielkę, bo w przeciwnym razie będziesz musiała zostać po godzinach w szkole!


Potworkowy test

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać potworka: dobrego , albo złego. Przed Tobą ważny test, który sprawdzi Twoje umiejętności straszenia. Musisz tak wystraszyć małego Wiktorka, aby nie zasnął całą noc. Uważaj, aby Cię nie przyłapano, bo wtedy trafisz do więzienia dla złych duchów!


Święta wojna: Anioły i demony 2

Ocena gry

Ta gra, to doskonała zabawa dla wsyztskich fanów kultowych Wormsów. W grze toczą między sobą walkę szatan i Bóg. Wybierz, w którego z bohaterów chcesz się wcielić, a następnie pokonaj przeciwnika. poruszasz się za pomocą strzałek, a za pomocą myszki strzelasz. Pokaż, że Twoja moc jest silniejsza! Powodzenia!


Walka wodna bohaterów CC

Ocena gry

Wybierz bohatera gry, w którego chcesz się wcielać, a następnie pokonaj swoich przeciwników za pomocą pistoletu na wodę i tym podobnej broni. Ta gra została wręcz stworzona dla miłośników kreskówek.


Zakochana Pucca

Ocena gry

Pucca jest szaleńczo zakochana w swoim scenicznym przyjacielu. Pomóż jej zdobyć drogę do jego serca. Klikając na poszczególnych obserwatorów siedzących na widowni, wybierzesz sposób, w jaki Pucca skradnie aktorowi całusa. Powodzenia!


Magiczna mikstura

Ocena gry

Przygotuj magiczny napój, dzięki któremu brzydka czarownica przekształci się w piękną księżniczkę. Składniki do napoju wybieraj klikając na nie myszką i przeciągając je do wielkiego garnka.


Bitwa na buty

Ocena gry

Wybierz bohatera gry, w którego chcesz się wcielać, a następnie celuj w przeciwnika butami albo kamieniami. Wygrywa ten, który pierwszy rozwali konkurencję! Wybierz odpowiednią siłę i kąt uderzenia i pokaż, że jesteś urodzonym zwycięzcą!


Chłopiec ze snu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać dziewczynki, która jedzie autobusem. Bardzo spodobał jej się chłopak siedzący tuż obok niej. Pomóż jej wykonać jak najszybciej wszystkie czynności upiększające. uważaj, żeby chłopiec nie widział jak pracujesz nad sobą, niech zobaczy dopiero efekt, a od razu się w Tobie zakocha!


Nudny dzień w pracy

Ocena gry

Sara dostała nową pracę. Jest to bardzo nudne zajęcie, które wymaga całodniowego siedzenia w biurze. Pomóż jej wykonać kilka czynności, które umilą jej czas i sprawią, że szybciej minie jej dzień w pracy. Za każdą w całości wykonaną czynność dostaniesz punkty. Uważaj, aby Twoja szefowa nie zauważyła, że zajmujesz się głupotami!


Poker

Ocena gry

Ta gra, to prawdziwy hit dla wszystkich miłośników Pokera. Teraz i Ty możesz się zmierzyć z graczami z całego świata i zagrać w najsłynniejszą odmianę pokera - Texas Hold\'em. Wybierz sobie nazwę i stolik, potem szukaj puste miejsce i już możesz zacząć grę!


Paparazzi

Ocena gry

Jesteś paparazzi, który chce zrobić jak najwięcej fotek, na których będzie widać bieliznę znanych kobiet. Postaraj się zapolować na znane osobistości i zrobić im jak najwięcej takich fotek. Po zdobyciu odpowiedniej ilości punktów, przechodzisz do kolejnego etapu gry. Powodzenia!


Opiekunka brata 2

Ocena gry

To druga część gry z serii opiekunka dzieci. Twoim zadaniem jest zorganizowanie rozmaitych pułapek dla opiekunki Twojego młodszego brata. Następnie upewnij się, że opiekunka wpadnie w nie wszystkie. Stosuj się do wskazówek, które będą wyświetlane na planszy. Na osiągnięcie celu masz ograniczoną ilość czasu.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gotowanie hamburgerów

  Gotowanie hamburgerów

  Oglądana: 172837 ocena: 7.00

 • Gra kombajn online

  Gra kombajn online

  Oglądana: 52195 ocena: 5.50

 • Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Oglądana: 27501 ocena: 0.00

 • Gra z Zygzakiem McQueen online

  Gra z Zygzakiem McQueen online

  Oglądana: 19214 ocena: 0.00

 • Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Oglądana: 19186 ocena: 0.00

 • Gra z traktorem online

  Gra z traktorem online

  Oglądana: 16534 ocena: 0.00

 • Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Oglądana: 15012 ocena: 0.00

 • Gra koparka dla dzieci

  Gra koparka dla dzieci

  Oglądana: 14111 ocena: 0.00

 • Nauka z Bobem Budowniczym

  Nauka z Bobem Budowniczym

  Oglądana: 12246 ocena: 0.00

Reklama

cookie