Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry online dla dzieci 2058 gier

Przejażdżka metro

Ocena gry

Jazda w metrze w godzinach szczytu, to prawdziwy koszmar. Pozbądź się nieprzyjemnych pasażerów tak, aby mieć więcej wolnej przestrzeni dla siebie.


Wystrzel wrogów z katapulty

Ocena gry

W grze sterujesz olbrzymią katapultą. Twoim zadaniem jest wystrzelić z armaty swoich nieprzyjaciół. Postaraj się, aby pokonali jak najdłuższy powietrzny dystans!


Zdobądź blond piękność

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać chłopaka w granatowym sweterku. Spodobała Ci się dziewczyna z blond włosami i chciałbyś z nią zostać sam na sam. Niestety, sala cała jest zapełniona ludźmi. Pozbądź się ich. Znajdź odpowiednie przedmioty, które Ci w tym pomogą. Powodzenia!


Magiczny Sklep

Ocena gry

Sklep z artykułami papierniczymi wcale nie musi być nudny! Postępuj zgodnie ze wskazówkami, wybieraj określone przedmioty, klikaj w nie myszką,a one same zapewnią Ci odpowiednią rozrywkę!Całowanie w parku

Ocena gry

Ta zakochana para nie może się powstrzymać od okazywania sobie uczuć! Pomóż im skradać sobie całusy pozostając niezauważonym.


5 minut do ślubu

Ocena gry

To gra dla wszystkich o naprawdę mocnych nerwach! Przed Tobą jedno z najważniejszych 5. minut w Twoim życiu. Zdałeś sobie sprawę, że kobieta, z którą za chwilę się ożenisz nie jest Twoją wybranką. Nie chcesz popelnić więc tego błędu. Uratować Cię może jedynie... śmierć. Masz 5 minut na to, aby zyskać takie uszkodzenia ciała, które odbiorą Ci życie. Poruszaj się po kościele i pomieszczeniach obok i rób wszystko, aby się zniszczyć! Sterowanie za pomocą myszy.


Kowbojska katapulta

Ocena gry

Przed Tobą nie lada wyzwanie! Musisz pokonac jak najdłuższy dystans w dość nietypowy sposób. Wybierz kąt padania, pod którym chcesz odlecieć z katapulty, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Najgorzej, jeśli trafisz na kaktus, wówczas tracisz życie. Sprawdź, czy umiesz pobić rekord świata w tej konkurencji!


Papier, nożyczki, kamień

Ocena gry

Zapowiada się niezwykle ważny pojedynek! Umiesz grać w papier, nożyczki, kamień? Zagraj w tę grę na śmiertelnie poważnie! Kto przegrywa, ten wykonuje strzał do samego siebie! twoje życie jest w Twoich rękach! Wchodzisz w to?


Ucieczka przed niedźwiedziem

Ocena gry

Ten mały chłopiec próbuje uciec przed groźnym niedźwiedziem. Pomóż mu w tym! Wystrzel go z katapulty tak, żeby poleciał jak najdalej. W ten sposób uda mu się uniknąć napadu niebezpiecznego zwierzęcia!


Ucieczka ze starego garażu

Ocena gry

Prosta i zabawna gra dla wszystkich miłośników gry typu ucieczka. Musisz znaleźć wszystkie przedmioty, które pomogą Ci w ucieczce ze starego garażu, w którym zostałeś uwięziony. Gotowy do podjęcia się tego wyzwania? Postaraj się, a ucieczka będzie możliwa!


Złośliwe bliźniaki

Ocena gry

Pomóż bliźniakom wyłowić paczki ze smakołykami i inne przedmioty. Postaraj się przy tym pozostać niezauważonym. To bardzo ważne, jeżeli ktoś Cię zauważy, wówczas tracisz swoją szansę i kończysz grę. Sterujesz za pomocą strzałek i spacji. Powodzenia!


Opalanie

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać złego słońca. Twoim zadaniem jest spalenie wszystkich plażowiczów. Gotowy do podjęcia tego wyzwania? im więcej spalisz turystów, tym więcej zdobędziesz punktów, powodzenia!


Latający potworek

Ocena gry

Poślij małego stworka w daleką podróż! Kopnij go z całej siły i postaraj się, aby wyleciał w powietrze i pokonał jak największy dystans. Wybierz kąt kopnięcia, weź rozbieg i do dzieła! Pobij rekord!


Mistrz Fryzur

Ocena gry

W tym salonie fryzjerskim nie uświadczysz nożyczek! tutaj niezmiennie panują szalone lata 80! Twoim zadaniem jest wykonać swojej klientce jak najwyższą (!) fryzurę! Na każdym etapie gry masz do wykorzystania określoną ilość narzędzi. Do dzieła!


Happy Tree Friends- Szalone disco

Ocena gry

Przed bohaterami Happy Tree Friends prawdziwie szalona noc w klubie tanecznym! Czeka ich zabawa na parkiecie do białego rana. Jest tylko jedna przeszkoda! Spadające z sufitu kule mogą trwale urazić bohaterów. Uważaj na nie, poruszaj się tak, aby Cię nie trafiły. Możesz za to łapać błękitne kule, dzięki którym zdobywasz punkty.


Pracowity dzień

Ocena gry

Przed Tobą kolejny nudny dzień pracy w biurze! Nie daj się przytłoczyć obowiązkami, postaraj się wykonać inne czynności, niezwiązane z pracą. Uważaj! Postaraj się pozostać niezauważoną przez szefową, bo inaczej wyrzuci Cię z pracy!


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gotowanie hamburgerów

  Gotowanie hamburgerów

  Oglądana: 172837 ocena: 7.00

 • Gra kombajn online

  Gra kombajn online

  Oglądana: 52195 ocena: 5.50

 • Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Oglądana: 27501 ocena: 0.00

 • Gra z Zygzakiem McQueen online

  Gra z Zygzakiem McQueen online

  Oglądana: 19214 ocena: 0.00

 • Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Oglądana: 19186 ocena: 0.00

 • Gra z traktorem online

  Gra z traktorem online

  Oglądana: 16534 ocena: 0.00

 • Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Oglądana: 15012 ocena: 0.00

 • Gra koparka dla dzieci

  Gra koparka dla dzieci

  Oglądana: 14111 ocena: 0.00

 • Nauka z Bobem Budowniczym

  Nauka z Bobem Budowniczym

  Oglądana: 12246 ocena: 0.00

Reklama

cookie