Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry online dla dzieci 2058 gier

Ochroniarz gwiazdy

Ocena gry

Pracujesz w ochronie u swojego idola. Jego fanki nie rozumieją, że nie uda im się z Tobą zadrzeć i dostać do swojego autorytetu. Zarabiasz pieniądze za każdą fankę, którą odsyłasz z kwitkiem. Postaraj się zarobić ich jak najwięcej!


Wystrzałowa wiewiórka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać wiewiórki. Twoim zadaniem jest ustawienie bomby tak, abyś dzięki jej wybuchowi mogła zebrać wszystkie orzechy. Jeżeli znasz prawa fizyki, to ta gra okaże się dla Ciebie jasna jak Słońce!


Centrum miasta

Ocena gry

To gra dla prawdziwych entuzjastów dobrego poczucia humoru! Znajdujesz się w centrum miasta. Twoim zadaniem jest puszczenie małego cichacza tak, aby nikt go nie usłyszał. Wykorzystaj do tego celu przejeżdżające samochody. Pilnuj też wskaźnika, znajdującego się w lewym dolnym rogu ekranu. Sterowanie przy pomocy klawiatury - wystarczy przytrzymać spację.


Uliczne zamieszki

Ocena gry

Przed Tobą gra inspirowana filmem Gliniarz z Beverly Hills. Wciel się w głównego bohatera projektu i rozwiąż uliczne problemy tego miasta!Zaczep pingwina

Ocena gry

W tej grze próbujesz zaczepić pingwina. Uważaj, bo jego reakcje mogą być bardzo nieoczekiwane!


Zemsta indyka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać indyka, którego ludzie chcą zabić, żeby później zjeśc na święto dziękczynienia! Nie daj się im! Żeby zapobiec własnej śmierci, musisz zabić wszystkich ludzi, którzy czyhają na Twoje życie! Sterowanie: klawisze A, S- poruszanie się, spacja- ładujesz magazynek, myszką celujesz i strzelasz. Powodzenia!


Rozładuj swoje emocje

Ocena gry

Daj upust swoim emocjom! Jesteś zdenerwowany? Nie wiesz jak możesz rozładować napięcie? Ta gra na pewno Ci w tym pomoże! Masz 15 sek. na to, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Uderzaj w gościa siedzacego przed Tobą na krześle. Czasami za nim ukazuja się różne zwierzątka. Za pobicie ich dostajesz dodatkowe punkty!


Nudne godziny pracy

Ocena gry

Sarah dostała kolejną nudną pracę w biurze. Pomóż jej spędzić godziny pracy na innych czynnosciach, które są przyjemne, przyniosą pewne korzyści oraz sprawią, że czas jej szybciej upłynie!


Wikingowa siatkówka

Ocena gry

Ta gra, to niebanalna i dość oryginalna wariacja znanej gry w siatkówkę. Jak widać już wikingowie uwielbiali tę formę rozgrywek. Wybierz gracza, którym chcesz sterować, a następnie rozegraj mecz siatkówki. Zamiast piłki będzie grać mały czarnym stworkiem oraz mieczem. Zapowiadają się niezłe emocje! Powodzenia!


Krwawa Olimpiada

Ocena gry

Jest to gra dla wszystkich, którzy mają silne nerwy! Wybierz konkurencję, w jakiej chcesz, aby zmierzył się bohater gry, a następnie zobacz, jakie konsekwencje grożą sportowcom, którzy źle przygotowują się do zawodów!


Nudny wykład

Ocena gry

Przed Tobą kolejny nudny wykład... Co zrobić, żeby się nie zanudzić i nie usnąć? Rzucaj w znajomych znajdujących się na sali wszystkim, co masz pod ręką! Zdobywasz punkty za celne trafienie do studentów, nad którymi pojawiają się chmurki. Sprawdź, czy umiesz celnie rzucać!


Wodne opalanie

Ocena gry

W grze przenosisz się na gorącą, piaszczystą plaże. Z pięknej pogody postanowiła skorzystać Twoja znajoma, której bardzo nie lubisz, dlatego chcesz jej zrobić niemiły dowcip. Twoim zadaniem jest wycelowanie w kolezankę pistoletem na wodę tak, aby w nią trafić. Po każdym udanym strzale, dziewczyna zmienia miejsce opalania. Ty jednak się nie poddawaj i celuj z nią dopóki nie wytracisz całej wody z pistoletu. Powodzenia!


Fotograf w akcji

Ocena gry

Jesteś fotografem. Twoim zadaniem jest sfotografowanie jak największej ilości osób zamieszkujących kamienicę. Postaraj się zapolować na najbardziej pikantne momenty ich życia!


Małpka Poo

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać niepokornej małpki. Twoim zadaniem jest rzucanie błotnymi kulami w przechodniów oraz w inne zwierzęta. Sprawdź, czy masz dobrego cela i uderz w jak najwięcej obiektów!


Koszmarne randki

Ocena gry

Niektóre randki mogą okazać się prawdziwym horrorem. Postaraj się unikać dziewczyn, które nie są w Twoim typie! Twoim zadaniem jest wizyta w sklepie lub restauracji i zjedzenie posiłku tak, aby nie wpaść w oko koszmarnym dziewczynom! Pilnuj się!


Ratowanie kaczek

Ocena gry

Twoim zadaniem jest uratowanie kaczek przed złym losem, który ich czeka! Postaraj się wyjąć je z gorącej wody, zanim się ugotują. Uratuj ich życie, pomóż im przetrwać!


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gotowanie hamburgerów

  Gotowanie hamburgerów

  Oglądana: 172837 ocena: 7.00

 • Gra kombajn online

  Gra kombajn online

  Oglądana: 52195 ocena: 5.50

 • Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Oglądana: 27501 ocena: 0.00

 • Gra z Zygzakiem McQueen online

  Gra z Zygzakiem McQueen online

  Oglądana: 19214 ocena: 0.00

 • Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Oglądana: 19186 ocena: 0.00

 • Gra z traktorem online

  Gra z traktorem online

  Oglądana: 16534 ocena: 0.00

 • Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Oglądana: 15012 ocena: 0.00

 • Gra koparka dla dzieci

  Gra koparka dla dzieci

  Oglądana: 14111 ocena: 0.00

 • Nauka z Bobem Budowniczym

  Nauka z Bobem Budowniczym

  Oglądana: 12246 ocena: 0.00

Reklama

cookie