Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry online dla dzieci 2058 gier

Personal Shopper 3

Ocena gry

Twoim zadaniem jest ukończenie kolejnych etapów gry. Aby tego dokonać musisz na każdym poziomie odnaleźć wszystkie zagubione przedmioty. Lista tych przedmiotów znajduje się na dole ekranu. Powodzenia!


Zakupoholiczka w Paryżu

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w postać zakupoholiczki, ale w... Paryżu. Musisz wykonywać określone zadania i zdobywać pieniądze oraz punkty. Pokaż, że jesteś prawdziwą fashionistką! powodzenia!


Zakupoholiczka w NY

Ocena gry

Nowy York, to ulubione miejsce wszystkich zakupoholiczek! Wybierz postać, którą chcesz grać, a następnie przeżywaj przygody i pokonuj kolejne etapy gry razem z nią! Każdego dnia musisz wykonać określone zadanie, masz również przeznaczony na to odpowiedni budżet, jeżeli wydaje ci się, że są to małe pieniądze, to zawsze możesz popracować, aby zarobić ich więcej. Wykonaj wszytskie zadania! Powodzenia!


BBQ pub

Ocena gry

Prowadzisz własną restaurację, która ma niesamowita szansę rozwoju. wystarczy, że przyłozysz się do pracy i będziesz obsługiwać swoich gości tak, aby byli w pełni zadowoleni. Ich entuzjazm odzwierciedli się w kwocie pieniędzy, którą Ci zapłacą za usługi. Po przejściu każdego poziomu gry masz szansę rozbudować swój lokal dokupując rozmaite dodatki, np. większy grill, czy napoje dla niecierpliwych gości.Zepsuj wesele

Ocena gry

Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż. I bardzo Ci się to nie podoba! Zrób wszystko, żeby zniszczyć tę uroczystość! Postępuj zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz wciskając pole z napisem \"hint\".


Praca w pizzerii

Ocena gry

Właśnie zatrudniłeś się w najlepszej pizzerii w mieście. Udowodnij, że pasujesz do tego miejsca. Piecz przepyszne pizze, dobieraj odpowiednie składniki tak, aby pizze, które wychodzą spod Twoich rąk były najlepsze na świecie!


Studio Paznokci Sammie

Ocena gry

Sammie otworzyła właśnie nowe studio paznokcia. Pomóż jej obsłużyć wszystkie swoje klientki, maluj paznokcie oraz ozdabiaj je zgodnie z ich życzeniami. Postaraj się robić to szybko oraz dokładnie. Zadbaj o każdy szczegół manicure tak, aby klientki były zadowolone i chętnie wracały do tego salonu paznokci.


Gotowanie na ekranie

Ocena gry

Chciałabyś nauczyć się gotować? Ta gra jest więc właśnie dla Ciebie! Poznaj nowy przepis na potrawę z ryżu oraz warzyw, sporządź pyszne danie i poznaj nowe techniki kulinarne!


Dance Show

Ocena gry

To kolejna gra z serii konkurs tańca. Twoim zadaniem jest wciskanie klawiszy strzałek w kolejności odpowiadającej sekwencji na ekranie. Uważaj, abyś nie pomylił kroków, musisz wygrać!


Dance Machine

Ocena gry

To gra dla prawdziwych miłośników tańca! Twoim zadaniem jest wciskanie sekwencji strzałek w kolejności, jaka jest pokazana na ekranie. Postaraj się nie popełniać błędów, a wygrasz konkurs tańca i będziesz najlepszym tancerzem!


Jungle Jiggy

Ocena gry

Pomóż szalonej małpce wygrać konkurs tańca! Twoim zadaniem jest wciskanie klawiszy strzałek w takiej kolejności, jak pokazują się one w białym polu u dołu ekranu. Każdy naciśnięty klawisz, to określony ruch taneczny. Uważaj, abyś nie pomylił kroków!


Kanye vs. Taylor

Ocena gry

Taylor otrzymała statuetkę za najlepszy teledysk roku! Niestety, życie gwiazdy bywa trudne. Tym razem Kanye chce odebrać jej zaszczytny tytuł. Nie pozwól mu na to. Sterowanie: strzałki, spacja


Gra z Halloween

Ocena gry

Na planszy znajdują się znane wszystkim rekwizyty związane z halloween. Pod każdym kapeluszem ukryta jest dynia. Każda dynia na planszy jest sparowana- czyli tworzy parę z drugą taką samą dynią. Twoim zadaniem jest odnalezienie wszystkich par identycznych dyni. Masz na to określoną ilość czasu. Gotowy do wyzwania?


Rzucanie workami z wodą

Ocena gry

To gra dla wszystkich, którzy uwielbiają robić żarty innym Twoim zadaniem jest zrzucić jak najwięcej worków z wodą na przechodzących ludzi. Bądź ostrożny, uważaj byś sam nie spadł z dachu! Sterowanie: strzałki, spacja.


Koło Fortuny

Ocena gry

Ta gra, to animowana wariacja na temat polskiego teleturnieju \"Koło Fortuny\". Odgadujesz literki, jakie znajdują się w haśle. Za każdą nieodgadnięta literę kot kieruje się niżej wody,w której pływają gryzonie. Postaraj się odgadnąć hasło i ocalić kotu życie. Powodzenia!


Kolekcja minigier

Ocena gry

Przed Tobą odlotowa kolekcja minigier. Sprawdź się w każdej z nich! Kiedy timer wystartuje, kliknij lub naciśnij spację, aby popchnąć, szturchnąć lub naładować! Powodzenia!


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gotowanie hamburgerów

  Gotowanie hamburgerów

  Oglądana: 172837 ocena: 7.00

 • Gra kombajn online

  Gra kombajn online

  Oglądana: 52195 ocena: 5.50

 • Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Oglądana: 27501 ocena: 0.00

 • Gra z Zygzakiem McQueen online

  Gra z Zygzakiem McQueen online

  Oglądana: 19214 ocena: 0.00

 • Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Oglądana: 19186 ocena: 0.00

 • Gra z traktorem online

  Gra z traktorem online

  Oglądana: 16534 ocena: 0.00

 • Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Oglądana: 15012 ocena: 0.00

 • Gra koparka dla dzieci

  Gra koparka dla dzieci

  Oglądana: 14111 ocena: 0.00

 • Nauka z Bobem Budowniczym

  Nauka z Bobem Budowniczym

  Oglądana: 12246 ocena: 0.00

Reklama

cookie