Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry online dla dzieci 2058 gier

Praca w kwiaciarni

Ocena gry

Zostałaś zatrudniona w kwiaciarni na okres próbny. Nie zmarnuj tej szansy. Postaraj się robić bukiety dokładnie takie, jakie są pokazane na ekranie. Daj z siebie wszystko i pokaż, że nadajesz się do tej pracy!


Łowienie nad basenem

Ocena gry

Wybrałeś się na basen i wyhaczyłeś niezłe dziewczyny. Nie marnuj czasu! Bierz wędkę i wyłów z basenu najfajniejsze laski w okolicy! Na każdym poziomie gry musisz otrzymać wystarczającą ilość punktów, aby przejść do poziomu następnego. Powodzenia!


Obiad z okazji rocznicy

Ocena gry

Lisa chce przygotować dla męża obiad niespodziankę z okazji rocznicy ich ślubu. Pomóz jej ugotować przepyszne danie na tę okazję oraz zadbaj o to, aby olśniła ukochanego mężczyznę swoim wyglądem!


Słodka opieka nad dziećmi

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać opiekunki do dziecka. Musisz się zająć małymi urwisami tak, aby wciąż utrzymywali poszczególne parametry na tym samym poziomie. Zadbaj o maluchów, postaraj się przejść jak najwięcej etapów gry.Kinowy barek

Ocena gry

Pracujesz w niewielkim barze w kinie. Przed seansem dużo osób chce kupić u Ciebie napoje, watę, popcorn lub inne przekąski. Postaraj się ich obsłużyć zgodnie z ich życzeniem. Za każde odpowiednio zrealizowane zamówienie otrzymujesz punkty. dobądź ich jak najwięcej i przejdź do kolejnych poziomów gry. Powodzenia!


Letnie Flirtowanie

Ocena gry

Wakacje, to czas, który sprzyja romansom i letnim flirtom. \"Upoluj\" jak najwięcej mężczyzn, których spotkasz na swojej drodze. Za każdego zakochanego mężczyznę, który pójdzie z Tobą, otrzymujesz określoną ilość punktów. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej, aby przejść do kolejnego etapu gry.


Barbie weterynarz

Ocena gry

Ta Barbie uwielbia zwierzęta i postanowiła zostać weterynarzem. Pomóz jej odnaleźć wszystkie chore zwierzątka, doprowadzić je do siebie do szpitala i wyleczyć ze wszystkich niebezpiecznych dla ich życia chorób. Stosuj się do wskazówek, które zobaczysz na poszczególnych etapach gry.


Domowe lody truskawkowe

Ocena gry

Chciałabys poznać przepis na najlepsze truskawkowe lody pod Słońcem? Musisz koniecznie zagrać w tę grę! Postępuj zgodnie ze wskazówkami, a nauczysz się sam robić te magiczne smakołyki.


Kulinarny kącik pancakes

Ocena gry

Prowadzisz niewielkie stoisko kulinarne w parku, w którym sprzedajesz najlepsze pancakes w mieście. Postaraj się przygotowywać posiłki zgodnie z życzeniami swoich gości, a Twój mały kącik kulinarny będzie mógł się rozwijać. Zdobądź jak najwięcej punktów, aby przejść do następnego etapu gry.


Rzucanie urokiem

Ocena gry

Rzuć urok na wszystkich mężczyzn, których spotkasz na swojej drodze. Flirtuj z nimi i nie daj się pokonać innym kobietom, które też czekają na serca tych mężczyzn. Wyceluj w nich swój miłosny wzrok i uraź piorunem miłości. Niech dołączą do listy zakochanych bez wzajemności w Tobie mężczyzn!


Barbie na rowerze

Ocena gry

Ta Barbie uwielbia rowerowe przejażdżki. Wybierz się z nią w podróż rowerem. Zbieraj po drodze serduszka, kwiatki oraz motyle, aby zdobyć jak najwięcej punktów!


Stylizacja superdziewczyny

Ocena gry

To gra dla wszystkich dziewczyn, które kiedykolwiek zamarzyły o tym, aby zostać stylistką. Zadbaj o kazdy szczegół wyglądu tej dziewczyny, wykreuj ją od włosów aż po buty. zaplanuj każdy fragment jej wyglądu, spraw, aby wyglądała pięknie i olśniewała sobą wszystkich wokół.


W centrum handlowym

Ocena gry

Wybierz postac, w którą chcesz się wcielać w tej grze, następnie, poruszaj się nią po centrum handlowym, spotykając swoich wszystkich przyjaciół oraz psa. Weź ich ze sobą i doprowadź do wyjścia, zbieraj bonusowe przedmioty, unikaj nie przyjaciół. Na każdym etapie gry zbierz jak największą ilość punktów, masz na to określoną ilość czasu. Powodzenia!


Apartament Lisy

Ocena gry

Lisa kupiła sobie nowy apartament. Pomóż jej urządzić swoje nowe mieszkanie, następnie zadbaj o każdy szczegół jej wyglądu. Wybierz dla niej odpowiednią fryzurę, makijaż oraz ubranie. Powodzenia!


Sasha Studio Spa

Ocena gry

Już dziś zawitaj do salonu SPA u Sashy. To nowo otwarty salon, w którym można się poddać wielu przyjemnym zabiegom kosmetycznym. Pomóż Sashy rozkręcić ten biznes!


Perfekcyjny pokój

Ocena gry

Już teraz możesz zaprojektować pokój swoich marzeń! Wybierz meble, jakie chciałbys mieć w swoim pokoju, kolor ścian, podłogę, okno. Zadbaj o każdy szczegół wnętrza.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gotowanie hamburgerów

  Gotowanie hamburgerów

  Oglądana: 172837 ocena: 7.00

 • Gra kombajn online

  Gra kombajn online

  Oglądana: 52195 ocena: 5.50

 • Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Oglądana: 27501 ocena: 0.00

 • Gra z Zygzakiem McQueen online

  Gra z Zygzakiem McQueen online

  Oglądana: 19214 ocena: 0.00

 • Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Oglądana: 19186 ocena: 0.00

 • Gra z traktorem online

  Gra z traktorem online

  Oglądana: 16534 ocena: 0.00

 • Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Oglądana: 15012 ocena: 0.00

 • Gra koparka dla dzieci

  Gra koparka dla dzieci

  Oglądana: 14111 ocena: 0.00

 • Nauka z Bobem Budowniczym

  Nauka z Bobem Budowniczym

  Oglądana: 12246 ocena: 0.00

Reklama

cookie