Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry online dla dzieci 2058 gier

12 kołowy Tir

Ocena gry

Będziemy poruszali się ogromnym dwunastokołowym pojazdem. Zobaczcie jak wygląda jazda nim i zy łatwo się steruje tak dużym samochodem, który w dodatku będzie musiał przewozić ogromny ładunek do celu przeznaczenia.


Samochód laweta

Ocena gry

Będziemy kierowali samochodem, który przewozi inne samochody jest to tak zwana laweta. Uważać musimy podczas jazdy aby nie doprowadzić do żadnej kolizji na drodze do celu. Mamy możliwość wyboru kilku trybów gry jak i też pojazdów.


Załadunek tira

Ocena gry

Pracujemy w dużym zakładzie gdzie zajmujemy się ładowaniem dużych i mniejszych samochodów przy pomoc specjalnych wózków widłowych. Sterujemy W,A,S,D, ramie poruszamy dzięki myszce. Ustawiaj paczki w określone miejsca na planszy tej gierki.


Truck Rush 3

Ocena gry

Czeka na Was już kolejna czyli trzecia część tej nietypowej gierki związanej z dużymi pojazdami. Tym razem klikamy myszką i nim sterujemy pojazdami w ponad 40 różnych plansz, które zostały dla Was przygotowane.Kolorowanka z traktorem online

Ocena gry

Bardzo prosta kolorowanka nawet dla najmłodszych dzieci w której to na obrazku mamy ten pojazd i możemy go malować kolorami jakimi tylko chcecie. Klikając na ikonę drukowanki mamy możliwość wydrukowania tego obrazka z naszej strony za darmo.


Krecik i traktorek

Ocena gry

Kolejny raz trafiamy do kopalni gdzie wraz z dzielnym krecikiem będziemy zajmowali się transportowaniem węgla. Tutaj również mamy ciągnik z przyczepą na której ładujemy urobek. Gramy Spacja, strzałki, Z i Shift.


Krecik pracuje w kopalni

Ocena gry

Wybieramy się z naszą postacią krecikiem do kopalni gdzie poruszamy się małym traktorkiem z przyczepą i transportujemy wydobyty węgiel do celu. Droga nie jest jak sami zobaczycie taka łatwa. Gramy strzałki, Spacja, Z oraz Shift.


Gra czerwony traktorek dla dzieci

Ocena gry

Na pewno znacie postać czerwonego traktorka z bajki w który podróżuje i wykonuje różnego rodzaju zadania. teraz sami macie okazję wcielić się w jego postać i grać. W grze na określone miejsce musimy dostarczyć różnego rodzaju towary cało i zdrowo.


Dinozaur Dino

Ocena gry

Poruszamy się dinozaurem Dino, który jest niecodzienny gdyż zmienia kolory. Dzięki temu może zjadać klocki z odpowiednim kolorem. Zmieniamy kolory przy użyciu Z,X,C, poruszamy się naszym dinozaurem strzałkami.


Malowanka z bajki Auta Disneya

Ocena gry

Kolejny ciekawy obrazek z nowej serii dla dzieci i innych graczy, którzy lubią tego rodzaju malowanki jak i też wszystkich fanów tej bajki. Zobaczcie sami ile pojazdów macie do pokolorowania.


Gra z Zygzakiem dla dzieci

Ocena gry

Będziemy poruszać się pojazdem z tej bajki z wykorzystaniem myszki, którą też strzelamy do wrogich aut. Musimy przejechać tutaj określony odcinek drogi jaki dzieli nas od osiągnięcia celu w tej gierce.


Zygzak mcqueen i przeszkody

Ocena gry

Czeka na nas dość długa droga do celu usłana pełną ilością niebezpieczeństw. Będą to różnego rodzaju przeszkody jakie znajdują się na trasie jak i też inni uczestnicy ruchu. Zbieramy gwiazdki i paliwo, które pozwoli nam dojechać dość daleko.


Wyścigi z autami

Ocena gry

Kolejna gra z tej serii do wyboru dla graczy którzy lubią the cars. Czyli wspaniała bajka z super wyścigówkami. Pokonaj inne pojazdy podczas rywalizacji na torze. Sterowanie to: strzałki oraz Z i X.


Zygzak makłin dla dzieci online

Ocena gry

Mamy dla Was ciekawą kolorowankę do pomalowania na naszej stronie gdzie główną postacią jest wyścigówka z bajki auta. Zachęcamy wszystkich do malowania i kolorowania obrazka z wykorzystaniem myszki i dostępnych kolorów.


Ubierz młodą mamę

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać stylistki. Pomóż przyszłej młodej mamie wybrać najładniejszą kreację, w jakiej może wyjść na wieczorne wyjście. Zadbaj o każdy szczegól jej wyglądu!


Królowa imprezy

Ocena gry

Ubierz królową imprezy! Przed Tobą trudne wyzwanie! Musisz wykazać się kreatywnością i dbałością o każdy szczegół jej ubioru. Postaraj się, aby olśniewała wszystkich swoim wyglądem.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gotowanie hamburgerów

  Gotowanie hamburgerów

  Oglądana: 172837 ocena: 7.00

 • Gra kombajn online

  Gra kombajn online

  Oglądana: 52195 ocena: 5.50

 • Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Oglądana: 27501 ocena: 0.00

 • Gra z Zygzakiem McQueen online

  Gra z Zygzakiem McQueen online

  Oglądana: 19214 ocena: 0.00

 • Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Oglądana: 19186 ocena: 0.00

 • Gra z traktorem online

  Gra z traktorem online

  Oglądana: 16534 ocena: 0.00

 • Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Oglądana: 15012 ocena: 0.00

 • Gra koparka dla dzieci

  Gra koparka dla dzieci

  Oglądana: 14111 ocena: 0.00

 • Nauka z Bobem Budowniczym

  Nauka z Bobem Budowniczym

  Oglądana: 12246 ocena: 0.00

Reklama

cookie