Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry online dla dzieci 2058 gier

Diego w podróży po Afryce

Ocena gry

Diego wybrał się w podróż Swojego życia do Afryki gdzie czeka na niego wspaniała przygoda pełna wrażeń. Będziemy się myszką poruszali samochodem i szukali zwierzątek jakie znajdziemy w grze po lewej stronie w słupku.


Układanka z klockami Diego

Ocena gry

Wydawać by się mogło, że jest to zwykła układanka w której będziemy przestawiać klocki. Ale zobaczcie sami co dla Was w tej grze przygotowała Diego. Czeka na Was wspaniała zabawa.


Gra Diego dla dzieci

Ocena gry

Ciekawa gra z Diego w roli głównej. Wasz ulubiona postać z bajki dostępna już na naszej stronie. Będziemy poruszać się na snowboardzie razem z Diego i grać z nim w ciekawe gry online.


Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

Ocena gry

Ciekawa zabawa z Bobem Budowniczym i jego przyjaciółmi na nas czeka. Poruszamy się po miasteczku koparką i zbieramy przedmioty jakie znajdują się na drodze.Nauka z Bobem Budowniczym

Ocena gry

Nie tylko można się bawić ale też uczyć z przyjacielem Bob Budowniczym. Zobacz co Na Was czeka w grze. Będą to na pewno matematyczne zadania i łamigłówki.


Zabawy z Bob Budowniczy online

Ocena gry

Kilka mini gier czy też mini zabaw dla Was zostało przygotowanych w tej grze online. Postaraj się je rozwiązać wszystkie. Bob Budowniczy na pewno Wam w tym pomoże.


Gra Bob Budowniczy dla dzieci

Ocena gry

zagramy w grę bob budowniczy dla dzieci online. Będziemy poruszać się po labiryncie pełnym niespodzianek. Sterujemy strzałkami, musimy spychem dojechać do Boba Budowniczego.


Puzzle Bob Budowniczy

Ocena gry

Mamy dla Was puzzle z Bib Budowniczy dla dzieci gdzie będziemy mogli ułożyć postać oraz jego znajomych i przyjaciół. Puzzle są darmowe w wersji online.


Dora gra w golfa

Ocena gry

Trochę rozrywki na Was tutaj czeka. Przeniesiemy się do mieszkania Dory gdzie razem z nią zagramy tam turniej golfowy. Dzięki grze bardzo szybko nauczycie się grać w wirtualnego golfa.


Cienie Dora

Ocena gry

Zabawa z cieniami w grze którą polecamy w szczególności dla młodszych graczy gdzie będziemy musieli dopasować cień do znajdującego się obok obrazka.


Dora w labiryncie

Ocena gry

Prosta logiczna gra dla dzieci z Dora wraz z którą wybierzemy się do labiryntu. W grze znajdziemy obrazkową instrukcję gry. Zadanie jest proste musimy dotrzeć do końca labiryntu gdzie czeka na Was niespodzianka.


Szukaj razem z Dora

Ocena gry

Macie proste zadanie do wykonania. Będziemy musieli odszukać poukrywane elementy w lesie wraz z postacią Dora. Ona Wam na pewno pomoże rozwiązać ten problem.


Gra Dora dla dzieci online

Ocena gry

Kolejna gra dora dla dzieci online. Jest to wspaniała przygoda którą przeżyjemy razem z tą postacią z gry online. Poruszamy się strzałkami, skaczemy Spacją. Zbieramy po drodze gwiazdki.


Zgadywanki z Dora

Ocena gry

Ciekawe zgadywanki w wersji online na Was czekają. Zagraj w te darmowe gry z Dora. Dokładana instrukcja gry znajduje się w samej grze online.


Dora ratuje planetę

Ocena gry

Dora wybrała się w kosmos gdzie będzie ratować planetę. Latać będziemy specjalnie skonstruowaną rakietą z chwytakiem dzięki której będziemy łapać diamenty i inne przedmioty wskazane w grze. Posługujemy się myszką.


Kolorowanka Dora i Diego

Ocena gry

Do pokolorowania mamy tutaj wspaniała kolorowankę na której odnajdziemy do pomalowania dwie postacie. Jest to Dora oraz Diego wraz z przyjaciółmi. Kolorowanka jest w wersji online.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gotowanie hamburgerów

  Gotowanie hamburgerów

  Oglądana: 172837 ocena: 7.00

 • Gra kombajn online

  Gra kombajn online

  Oglądana: 52195 ocena: 5.50

 • Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Oglądana: 27501 ocena: 0.00

 • Gra z Zygzakiem McQueen online

  Gra z Zygzakiem McQueen online

  Oglądana: 19214 ocena: 0.00

 • Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Oglądana: 19186 ocena: 0.00

 • Gra z traktorem online

  Gra z traktorem online

  Oglądana: 16534 ocena: 0.00

 • Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Oglądana: 15012 ocena: 0.00

 • Gra koparka dla dzieci

  Gra koparka dla dzieci

  Oglądana: 14111 ocena: 0.00

 • Nauka z Bobem Budowniczym

  Nauka z Bobem Budowniczym

  Oglądana: 12246 ocena: 0.00

Reklama

cookie