Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry online dla dzieci 2058 gier

Parkowanie samochodu

Ocena gry

Twoim zadaniem w grze jest zaparkowanie samochodu w wyznaczonym miejscu. Masz na to określoną ilość czasu. Uważaj na stłuczki! postaraj się robić to jak najszybciej i jak najsprawniej. Sterowanie za pomocą strzałek.


Obowiązki domowe

Ocena gry

Każdy wie, że domowe obowiązki, to zazwyczaj nic przyjemnego. Większość uważa, że zajmowanie się domem, to czynności kobiece. W grze wcielasz się w postać mężczyzny, który musi sprostać wyzwaniu prowadzenia domu. Postaraj się wykonać swoje obowiązki jak najlepiej potrafisz tak, aby twoja żona była z nich naprawdę zadowolona.


Kafejka internetowa

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać pracownicy kafejki internetowej. Musisz obsługiwać swoich gości zgodnie z ich życzeniem. Postaraj się robić to jak najszybciej, bo klienci bywają niecierpliwi. Każdego dnia kafejka otwarta jest tylko przez określoną ilość czasu. Podczas tego okresu musisz zdobyć jak najwięcej punktów!


Keyboard Action Hero

Ocena gry

To niebanalna gra polegająca na czyszczeniu klawiatury komputerowej z zabrudzeń bakteryjnych, które zarażają. Wcielasz się w postać Keyboard Action Hero i musisz pokonać niebezpiecznych wrogów czających się wokół klawiszy.Nabieranie wody

Ocena gry

Nabieranie wody ze studni jeszcze nigdy nie było tak świetną zabawą! Pomóż przyjaciołom nabrać jej jak najwięcej! Klikaj na pompę, aby dołączać do pomocy kolejne dziecko. Im będzie im więcej, tym szybciej będzie się kręciła pompa i tym więcej wody wypompujesz w określonym czasie. Kiedy dziecko będzie już zmęczone pracą, to kliknij na nie, aby je odsunąć od pompy i aby mogło nabrać sił.


Miejska kanalizacja

Ocena gry

Twoim zadaniem jest podłączyć wodę tak, aby doprowadzić ją od zaworu wprost do studzienki kanalizacyjnej. W ten sposób uratujesz miasto przed brakiem wody. Sterowanie za pomocą myszki.


Sprzątanie świata

Ocena gry

Bohater gry uwielbia porządek, dlatego postanowił zrobić coś dla świata i zadbać o czystość środowiska. Pomóż mu oczyścić park, wrzucając śmieci do właściwych pojemników.


Specjalista inspektor Sawant

Ocena gry

Inspektor Sawant to jeden z najlepszych specjalistów w oczyszczaniu kraju z oszustów i bandytów. Pomóż mu zadbać o dobro tego kraju i rozpraw się ze wszystkimi bandytami!


Restauracja z fast foodami

Ocena gry

Zdobyłeś właśnie pracę w restauracji z fast foodem. Twoim zadaniem jest przywitanie i posadzenie w odpowiednim miejscu gościa. Odbierz od niego zamówienie, podaj jedzenie i wyczyść stolik. Każdego dnia musisz zdobyć określoną ilość pieniędzy. Zadbaj, aby każdy klient był szczęśliwy z oferty twojego baru.


Zawody jeździeckie

Ocena gry

Bierzesz udział w pokazie skoków jeździeckich. Wybierz konia oraz jeźdźca i weź udział w czterech konkurencjach. Pokonaj tor przeszkód w wyznaczonym czasie. Sterowanie: strzałki, spacja.


Mycie okien

Ocena gry

Pracujesz w firmie, która zajmuje się myciem okien. Twoim zadaniem jest umycie okien w każdym z pomieszczeń w określonym budynku. Za każde umyte okno otrzymujesz punkty. Uważaj na mieszkańców bloku, którzy mogą je otworzyć, wówczas spadniesz w dół i stracisz wszystkie zdobyte punkty. Sterowanie: strzałki, spacja.


Dom rodziny Dwarfs

Ocena gry

Rodzina krasnoludków postanowiła wybudować sobie nowy wspaniały dom. Pomożesz im go urządzić? Postaraj się zadbać o każdy szczegół. Udekoruj każde pomieszczenie tak, aby całej rodzinie podobał się wystrój.


Wizyta w barze

Ocena gry

Jesteś w barze i wypiłeś dziś naprawdę dużo alkoholu. Postaraj się utrzymać równowagę, co jest bardzo trudne w takim stanie. Mimo, że masz już sporo promili, Twoim zadaniem jest łapanie kolejnych butelek z piwem, które przemieszczają się po barowym blacie. Chwytasz je za pomocą spacji. Równowagę utrzymujesz przy pomocy strzałek w prawo i w lewo. Powodzenia!


Trening na siłowni

Ocena gry

Popracuj nad swoim ciałem i stwórz sobie takie mięśnie o jakich marzą prawdziwi kulturyści! W grze wcielasz się w postać chudego nieudacznika, który postanowił coś w sobie zmienić i zapisał się na siłownię. Pomóż mu wyrzeźbić wspaniałą sylwetkę, jakiej nie powstydziłby niejeden mięśniak!


Biurowy romans

Ocena gry

Biurowe romanse, to bardzo stresująca sprawa. W grze musisz pomóc dwóm pracownikom okazywać swoje uczucia tak, aby wasz szef nie nakrył was na gorącym uczynku. Skradnij buziaka swojemu ukochanemu tak, aby wasz szef was nie zauważył!


Opieka nad psem 2

Ocena gry

To już druga część gry z serii: zaopiekuj się psem. Zajmij się zwierzęciem najlepiej jak potrafisz, karm go, gdy tego potrzebuje, baw się z nim i spędzaj miło czas. Wychowaj go na grzecznego i szczęśliwego psa!


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gotowanie hamburgerów

  Gotowanie hamburgerów

  Oglądana: 172837 ocena: 7.00

 • Gra kombajn online

  Gra kombajn online

  Oglądana: 52195 ocena: 5.50

 • Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Gra z zygzak McQueen i przyjaciele

  Oglądana: 27501 ocena: 0.00

 • Gra z Zygzakiem McQueen online

  Gra z Zygzakiem McQueen online

  Oglądana: 19214 ocena: 0.00

 • Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Gra Zygzak McQueen dla dzieci

  Oglądana: 19186 ocena: 0.00

 • Gra z traktorem online

  Gra z traktorem online

  Oglądana: 16534 ocena: 0.00

 • Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Gra Bob Budowniczy i przyjaciele

  Oglądana: 15012 ocena: 0.00

 • Gra koparka dla dzieci

  Gra koparka dla dzieci

  Oglądana: 14111 ocena: 0.00

 • Nauka z Bobem Budowniczym

  Nauka z Bobem Budowniczym

  Oglądana: 12246 ocena: 0.00

Reklama

cookie