Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami » Gry Zwierzątka 16 gier

Hotel dla psów

Ocena gry

Sammie uwielbia zwierzęta, dlatego postanowiła założyć hotel dla nich. Gdy ich właściciele gdzieś wyjeżdżają, mogą przywieźć maleństwa do jej hotelu. Pomóż Sammie zająć się zwierzątkami tak, aby niczego im nie zabrakło, były najedzone, zdrowe i zawsze wykąpane.


Barbie weterynarz

Ocena gry

Ta Barbie uwielbia zwierzęta i postanowiła zostać weterynarzem. Pomóz jej odnaleźć wszystkie chore zwierzątka, doprowadzić je do siebie do szpitala i wyleczyć ze wszystkich niebezpiecznych dla ich życia chorób. Stosuj się do wskazówek, które zobaczysz na poszczególnych etapach gry.


Zemsta indyka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać indyka, którego ludzie chcą zabić, żeby później zjeśc na święto dziękczynienia! Nie daj się im! Żeby zapobiec własnej śmierci, musisz zabić wszystkich ludzi, którzy czyhają na Twoje życie! Sterowanie: klawisze A, S- poruszanie się, spacja- ładujesz magazynek, myszką celujesz i strzelasz. Powodzenia!


Happy Tree Friends- Szalone disco

Ocena gry

Przed bohaterami Happy Tree Friends prawdziwie szalona noc w klubie tanecznym! Czeka ich zabawa na parkiecie do białego rana. Jest tylko jedna przeszkoda! Spadające z sufitu kule mogą trwale urazić bohaterów. Uważaj na nie, poruszaj się tak, aby Cię nie trafiły. Możesz za to łapać błękitne kule, dzięki którym zdobywasz punkty.Walka psa i kota

Ocena gry

Jak wiadomo pies i kot to odwieczni rywale. Wciel się w postać któregoś z tych zwierząt i pokonaj przeciwnika. Rzucacie do siebie ciężkimi muszlami. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i traf w rywala jak najmocniej, aby odniósł jak największe obrażenia. Powodzenia!


Sklep zoologiczny

Ocena gry

Uwielbiasz zwierzęta i właśnie założyłaś nowy sklep zoologiczny. Postaraj się w ciągu dnia sprzedać jak najwięcej zwierząt tak, aby jak najwięcej z nich odnalazło nowych właścicieli. Każdego dnia musisz zarobić co najmniej określoną kwotę pieniędzy. Postaraj się, aby jak najszybciej obsłużyć swoich klientów, bo są bardzo niecierpliwi.


Diabelski salon fryzur

Ocena gry

To bardzo wciągająca gra, zwłaszcza dla tych, którzy uwielbiają dokuczać innym! Wcielasz się w niej w role diabełka i za wszelką cenę musisz chcesz zepsuć to, co anioł stworzy. Kiedy nie patrzy, musisz jak najbardziej zniszczyć fryzurę zwierzęcia. Aby ukończyć poziom, zapełnij wskaźnik. Uważaj, bo na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu!


Sezon na polowanie

Ocena gry

Rozpoczął się sezon na polowanie. Postaraj się w określonym czasie upolować jak najwięcej zwierzyny! Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Magiczny las

Ocena gry

W tym magicznym lesie zwierzęta lubią się ukrywać za drzewami. Twoim zadaniem jest zapamiętanie pod którym drzewem ukryło się jakie zwierzę, a następnie obserwowanie jakie zwierzątko woła chłopiec i kliknięcie w drzewo za którym chowa się dane zwierzątko. Powodzenia!


Gra Zdjęcia afrykańskich zwierząt

Ocena gry

Uchwyć piękno afrykańskiej przyrody! Rób zdjęcia afrykańskim zwierzętom, przeglądaj później ich galerię. Szukaj ukrytych zwierząt i pstrykaj najpiękniejsze fotki, jakie można sobie tylko wyobrazić!


Gra Pokoloruj zwierzęta w parku

Ocena gry

Na rysunku znajduje się grupka przyjaciół zwierzątek. Niestety, zwierzątka są przezroczyste, musisz je pokolorować. Spraw, aby wyglądały pięknie i barwnie!


Gra Święto dżungli

Ocena gry

W dżungli odbywa się wielkie święto. Z tej okazji Małpka zorganizowała imprezę, na której podaje swoim przyjaciołom zwierzątkom kolorowe owocowe drinki. Pomóż Małpce przygotować napój zgodny z życzeniem gości.


Gra wypuść zwierzęta

Ocena gry

W grze musisz zaznaczać 3 lub więcej bloków w takim samym kolorze. W ten sposób pomożesz zwierzętom uciec z zagrożonego rezerwatu!


Gra Zagrożone Zwierzęta

Ocena gry

Zwierzęta zyjące w rezerwacie są zagrożone. Jesteś fotografem i musisz znaleźć wszystkie ukryte na zdjęciu zwierzątka. Uratuj je przed wyginięciem. powodzenia!


Gra Wesołe Zwierzątka

Ocena gry

Znajdź 3 lub więcej wizerunków zwierząt, ktore znajdują się blisko siebie. Zaznacz je i zdobywaj punkty. Powodzenia!


Gra ucieczka zwierzątek

Ocena gry

Po latach przebywania w zniewoleniu, zwierzęta wreszcie opracowały plan ucieczki! Skorzystaj z nieuwagi strażników i unieś się na balonie w górę, nie daj się armii szczurów, które chcą sprowadzić Cię na ziemię! Gra sterowana za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Zwierzątka
 • Barbie weterynarz

  Barbie weterynarz

  Oglądana: 2647 ocena: 1.00

 • Hotel dla psów

  Hotel dla psów

  Oglądana: 2175 ocena: 0.00

 • Walka psa i kota

  Walka psa i kota

  Oglądana: 2058 ocena: 0.00

 • Zemsta indyka

  Zemsta indyka

  Oglądana: 1755 ocena: 0.00

 • Sklep zoologiczny

  Sklep zoologiczny

  Oglądana: 1373 ocena: 0.00

 • Diabelski salon fryzur

  Diabelski salon fryzur

  Oglądana: 1183 ocena: 0.00

 • Happy Tree Friends- Szalone disco

  Happy Tree Friends- Szalone disco

  Oglądana: 1084 ocena: 0.00

 • Sezon na polowanie

  Sezon na polowanie

  Oglądana: 1041 ocena: 0.00

 • Gra Zdjęcia afrykańskich zwierząt

  Gra Zdjęcia afrykańskich zwierząt

  Oglądana: 908 ocena: 0.00

Reklama

cookie