Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Strzelanki » Gry Złodzieje 8 gier

Specjalista inspektor Sawant

Ocena gry

Inspektor Sawant to jeden z najlepszych specjalistów w oczyszczaniu kraju z oszustów i bandytów. Pomóż mu zadbać o dobro tego kraju i rozpraw się ze wszystkimi bandytami!


Ucieczka z więzienia

Ocena gry

Hobo powrócił! Po ucieczce z więzienia nadszedł czas zemsty! Stań do walki ze strażnikami oraz współwięźniami. Pokonaj ich wszystkich! Sterowanie za pomocą strzałek oraz klawiszy A,S.


Złodziej Bob

Ocena gry

Bob złodziej, to jeden z najgroźniejszych złodziejów w okolicy. Tym razem wcielasz się w jego postać. twoim zadaniem jest zgarnięcie jak największej ilości pieniędzy. Nie zapominaj przy tym, że jesteś poszukiwany i w każdym momencie możesz zostać schwytany przez policję!


Pościg za złodziejem

Ocena gry

Jesteś złodziejem, masz za zadanie zgarnąć jak najwięcej łupów. Nie daj przy tym złapać się policji! Nie zapominaj, że oni stale chcą cię schwytać, bądź więc ostrożny!Ucieczka złodzieja

Ocena gry

Jesteś złodziejem, uciekasz przed wymiarem sprawiedliwości. Nie jest jednak byle jakim złodziejaszkiem, bo nawet podczas ucieczki zbierasz jeszcze więcej skarbów. Nie daj się złapać i zdobądź jak najwięcej łupów! Powodzenia!


Łapanie złodziei

Ocena gry

Jesteś policjantem. twoim zadaniem jest złapanie złodziei i odstawienie ich do policyjnego wozu. Złap ich jak najwięcej, masz na to określony czas. Do dzieła! Sterowanie za pomocą myszki.


Złodziej sztuki

Ocena gry

Jesteś najlepszym złodziejem sztuki na świecie! Udowodnij to! Przed Tobą kilka okazów sztuki, które musisz skraść z muzeum. Pokaż na co Cię stać! Sterowanie za pomocą myszki.


Złap złodzieja

Ocena gry

Przed tobą znajduje się niebezpieczny złodziejaszek! Musisz pomóc sprawiedliwości! Złodziej musi zostać ukarany! Celuj bokserską rękawicą w przestępce, ukarz go za jego podłe czyny. Sterowanie: strzałki, spacja, enter.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Złodzieje
 • Łapanie złodziei

  Łapanie złodziei

  Oglądana: 2968 ocena: 0.00

 • Pościg za złodziejem

  Pościg za złodziejem

  Oglądana: 1479 ocena: 0.00

 • Ucieczka z więzienia

  Ucieczka z więzienia

  Oglądana: 1471 ocena: 0.00

 • Ucieczka złodzieja

  Ucieczka złodzieja

  Oglądana: 1011 ocena: 0.00

 • Specjalista inspektor Sawant

  Specjalista inspektor Sawant

  Oglądana: 995 ocena: 0.00

 • Złodziej Bob

  Złodziej Bob

  Oglądana: 943 ocena: 0.00

 • Złap złodzieja

  Złap złodzieja

  Oglądana: 916 ocena: 0.00

 • Złodziej sztuki

  Złodziej sztuki

  Oglądana: 907 ocena: 0.00

Reklama

cookie