Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 234 gier

Polowanie Pająka

Ocena gry

Jesteś pająkiem, wybudowałeś sobie niesamowicie mocne pajęczyny do beztroskiego życia. Niestety, na Twoje terytorium wkraczają owady, które chcą zniszczyć Twój spokój. Nie pozwól im na to! Strzelaj w owady, nie pozwól im, aby dostały się do pajęczyny!


Super Pająk

Ocena gry

Jesteś mechanicznym Super Pająkiem wyposażonym w niesamowitą broń. Steruj maszyną tak, aby nie dać się pokonać wrogom, zdobądź jak najwięcej punktów.


Tęczowy Pająk

Ocena gry

Tęczowy Pająk uwielbia podróżować. Pomóż mu spełnić jego marzenia o podróży życia! Kolekcjonuj małe tęcze, aby pająk zdobył więcej mocy, zbieraj pieniądze, aby mieć jak najwięcej punktów. W jak daleką magiczną podróż zdołasz zabrać Tęczowego Pająka?


Wściekłe owce

Ocena gry

Masz przed sobą 3 poziomy gry. W każdym z nich pokonaj wszystkie owce jakie staną Ci na drodze! Nie pozwól, aby światem zawładnęły Wściekłe Owce!Powrót owiec do domu 2

Ocena gry

Mała owca wreszcie spotkała się ze swoimi rodzicami. Teraz we trójkę chcą wrócić do domu. Niestety, na ich drodze staje mnóstwo pułapek i niebezpieczeństw. Pomóż owcom pokonać przeszkody, aby mogły szczęśliwie powrócić do domu


Wystrzelanie owcy z armaty

Ocena gry

Wystrzel owcę z armaty jak najdalej. Unikaj wrogów, zdobywaj punkty! Gra sterowana myszką oraz przyciskami \"Q\" i \"E\".


Łapanie owiec

Ocena gry

Uwaga! Na Twoje pastwisko przedostał się wilk w przebraniu owcy! Uratuj swoje pozostałe zwierzęta przed wrogiem! Uważaj na wilka, gdy go złapiesz, stracisz punkty!


Wprowadzanie owiec do zagrody

Ocena gry

Masz swoją własną zagrodę. Niestety Twoje owce z niej uciekły. Musisz je zapędzić do niej z powrotem jak najszybciej. W przeciwnym razie uciekną na zawsze, nie dopuść do tego!


Polowanie na ptaki

Ocena gry

Wybrałeś się na polowanie na ptaki. Tym razem masz jednak ograniczony czas. Zestrzel jak najwięcej ptaków w wyznaczonym czasie.


Zatrzymaj ptasią grypę!

Ocena gry

Te kury są chore! Nie dopuść, aby wirus rozprzestrzenił się na inne części świata. Spróbuj zestrzelić jak najwięcej ptaków. Postaraj się, aby ani jednak kura nie uszła z życiem!


Strzelanie w kaczki

Ocena gry

Wybrałeś się na polowanie. Zestrzel jak najwięcej kaczek w swoim kolorze. Bądź ostrożny, nie strzelaj w kaczki o innej barwie! Możliwa opcja gry w 2 osoby.


Ptasi lot

Ocena gry

Celem Twojego lotu jest złapanie wszystkich piskląt, które uciekły z gniazda. Pilnuj się, aby nie stracić równowagi, uważaj także na chmury!


Birdinator

Ocena gry

Jesteś Birdinatorem. Grozi Ci niebezpieczeństwo! Rozpędź się, leć jak najwyżej i pokonaj wszystkich wrogów, którzy staną Ci na drodze. Zdobywaj bonusy i pieniądze, aby w kolejnych poziomach mieć więcej siły!


Ubierz Misia polarnego

Ocena gry

Biały Miś Polarny chce wyglądać dziś jak najlepiej. Szykuje się na naprawdę ważne spotkanie. Pomóż Misiowi zrobić piorunujące wrażenie i ubierz go najlepiej jak tylko potrafisz!


Szalony Miś Kubuś

Ocena gry

Ten szalony Miś Kubuś potrafi jeździć na deskorolce! Jego marzeniem jest jednak naprawa starego pojazdu. Pomóż Kubusiowi w tym zadaniu. Sterując strzałkami oraz spacją zdobywaj wraz z Misiem narzedzia, które są mu potrzebne do naprawy. Staraj się robić to jak najszybciej!


Złap Misia

Ocena gry

To gra dla prawdziwych bystrzaków! Masz 10 sekund na znalezienie elementu, którego poszukuje dziewczynka! Wśród poszukiwanych elementów znajdują się m.in. kapelusz, dłoń, kot oraz miś.


Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra Wyścigi ślimaków

  Gra Wyścigi ślimaków

  Oglądana: 3331 ocena: 0.00

 • Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Oglądana: 2403 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Oglądana: 2099 ocena: 0.00

 • Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Oglądana: 1427 ocena: 0.00

 • Powrót owiec do domu 2

  Powrót owiec do domu 2

  Oglądana: 1408 ocena: 10.00

 • Gra zabijanie smoków

  Gra zabijanie smoków

  Oglądana: 1374 ocena: 1.00

 • Gra Wyścig Kucyków

  Gra Wyścig Kucyków

  Oglądana: 1371 ocena: 0.00

 • Gra Pony w cyrku

  Gra Pony w cyrku

  Oglądana: 1315 ocena: 0.00

 • Gra Śnieżny Pony

  Gra Śnieżny Pony

  Oglądana: 1271 ocena: 0.00

Reklama

cookie