Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 234 gier

Gra zabijanie smoków

Ocena gry

Pokaż jak umiejętnie potrafisz walczyć ze smokami! Rzucaj w smoki płonącymi kamieniami, im dłużej będziesz trzymał lewy przycisk myszki, tym Twój atak będzie mocniejszy i zadasz smokom większe obrażenia.


Gra Smocze królestwo

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać smoczego jeźdźcy. Nie pozwól, aby w twoim królestwie panował chaos, zaprowadź porządek w zbuntowanym królestwie.


Gra czerwony smok

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać czerwonego smoka. Musisz pokonać przeciwnika, zanim on pokona Ciebie. Masz do wyboru całą gamę broni. Nie daj się wrogowi, walcz!


Polowanie na smoki

Ocena gry

Zostałeś wybrany na opiekuna zamku. Musisz obronić mury przed atakiem groźnych smoków! Celuj w nie i strzelaj zanim zdążą Ci uciec! To naprawdę odpowiedzialne zadanie. Powodzenia!



Gra gonitwa słonia

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać słonia. Biegnij ile sił w nogach, pokonuj przeszkody, zdobywaj punkty, powodzenia!


Gra wojna słoni

Ocena gry

Bierzesz udział w wielkiej wojnie! Wyślij do obozu wroga tyle słoni, ile tylko zdołasz! Wygrywa ten, który przeciągnie na stronę wroga więcej zwierząt. Powodzenia!


Gra przygody słonia Jumbo

Ocena gry

Jumbo to mały słoń, który wybrał się w wędrówkę po okolicach. Podróżuj ze słonikiem, zdobywaj punkty, pokonuj przeszkody, skacz, gdy zobaczysz fosy.


Gra słoń poszukuje skradzionego melonika

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać niebieskiego słonia. Twoim celem jest zdobycie skradzionego cennego melonika. Podczas wyprawy odkryjesz ponad 40 nieznanych dotąd lądów. Zbieraj baloniki, klucze, aby przejść do następnych etapów. Zostań najpoteżniejszym we wszechświecie słoniem!


Gra ucieczka przed słoniem

Ocena gry

Uwaga jesteś w niebezpieczeństwie! Groźny słoń wybrał Ciebie na swoją ofiarę! Nie pozwól mu się złapać, uciekaj jak najszybciej tylko potrafisz!


Kurczak i Słoń

Ocena gry

Mały kurczaczek wybrał się na spacer. Na swojej drodze spotkał olbrzymiego słonia! Pomóż mu przetrwać jak najdłużej, skacz kurczakiem tak, aby nie został zaatakowany przez słonia, utrzymaj kurczaka przy życiu jak najdłużej!


Likwidator robaków

Ocena gry

Jesteś jednym z najlepszych likwidatorów insektów na świecie. Zostałeś poproszony o wywabienie nieproszonych owadów w jednym z domów. Wywiąż się z zadania, pryskając sprayem zabij jak najwięcej insektów zdołasz. Zdobądź jak najwięcej punktów!


Gąsienica

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać gąsienicy. Postaraj się zdobyć jak najwięcej owoców i dodatkowych bonusów. Uważaj na kamienie, zdobywaj punkty, przechodź kolejne etapy gry!


Tweety poluje na robaki

Ocena gry

Do jabłek Tweety\'ego dostały się robaki. Tweety jest smutny, bo nie może zjeść jablek. Pomóż mu upolować wszystkie robaki, aby jabłka znów były czyste. Za każdego upolowanego robaka, dostajesz punkty, zdobądź ich jak najwięcej!


Polowanie na robaki

Ocena gry

Musisz zdobyć posiłek. Jesteś kurą, upoluj jak najwięcej robaków tylko zdołasz. Bądź czujny, robaki pojawiają się ze swoich dziur w glebie tylko na chwilę!


Zdobądź pokarm dla Pająka

Ocena gry

Onie! Twoje mieszkanie zaatakowały motyle! Nie pozwól im, aby rozprzestrzeniały się dalej. Chwyć w rękę miotłę i zabij je wszystkie, będzie to najlepszy posiłek dla Twojego Pająka.


Polowanie na pająki

Ocena gry

Twoje mieszkanie zostało zaatakowane przez koszmarne pająki. Nie pozwól im, aby bezkarnie zakłócały twój spokój. Wyceluj w nie swoim łukiem i zestrzel je wszystkie.


Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra Wyścigi ślimaków

  Gra Wyścigi ślimaków

  Oglądana: 3299 ocena: 0.00

 • Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Oglądana: 2383 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Oglądana: 2086 ocena: 0.00

 • Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Oglądana: 1419 ocena: 0.00

 • Powrót owiec do domu 2

  Powrót owiec do domu 2

  Oglądana: 1399 ocena: 10.00

 • Gra zabijanie smoków

  Gra zabijanie smoków

  Oglądana: 1359 ocena: 1.00

 • Gra Wyścig Kucyków

  Gra Wyścig Kucyków

  Oglądana: 1357 ocena: 0.00

 • Gra Pony w cyrku

  Gra Pony w cyrku

  Oglądana: 1301 ocena: 0.00

 • Gra Śnieżny Pony

  Gra Śnieżny Pony

  Oglądana: 1257 ocena: 0.00

Reklama

cookie