Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 234 gier

Gra Szczur na klifach

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać szczurka, który lubi przeżywać przygody. Pomóż mu przejść jak najdalej kolejnych etapów. Za pomocą myszki możesz ustawiać położenie, kierunek albo siłę z jaką podskoczy. Aby ponownie wprawić go w ruch kliknij myszką. Zbieraj po drodze bonusowe punkty i odnajdź miejsce z flagą.


Gra złap ukryte szczury 2

Ocena gry

Twoją kuchnią zawładnęły szczury! Są jednak na tyle sprytne, że schowały się w zakamarki pomieszczenia. Spróbuj odnaleźć wszystkie szkodniki, które ukryły się w kuchni.


Gra zestrzel szczury

Ocena gry

Szczury zaatakowały Twój dom. Rozpraw się ze szkodnikami. Zniszcz jak najwięcej szczurów, które nieproszone wdarły się na Twoje terytorium. Gra sterowana za pomocą myszki.


Gra Szczur rzuca oszczepem

Ocena gry

Pan Szczurek postanowił wziąć udział w Olimpiadzie. Musi więc ostro ćwiczyć. Pomóż Szczurkowi pobijać rekordy! Kliknij myszką, aby Szczur zaczął biec. Kiedy nabierze prędkości, kliknij dwukrotnie, aby się przygotował, a następnie rzucił oszczepem.Gra Szczeniaczek Akamuru

Ocena gry

Ten szczeniaczek ma na imię Akamuru i jest prawdziwym fashionistą! Uwielbia się przebierać, aby olśniewać swoim wyglądem. Pomóż mu dopasować odpowiednie części garderoby, aby był najpiękniejszym pieskiem w okolicy.


Gra Odnajdywanie zagubionego szczeniaczka

Ocena gry

Twoim zadaniem jest wskazać psa, którego zgubił właściciel. Pies musi być identyczny z tym, który widnieje na zdjęciu. Powodzenia!


Gra szczeniaków w chowanego

Ocena gry

Szczeniaki bawią się w chowanego. Odnajdź wszystkie schowane zwierzątka. Steruj szczeniakiem naciskając klawisze strzałek, klawisz space bar oraz klikaj myszką, gdy odnajdziesz zgubę.


Gra zagubiony Szczeniaczek

Ocena gry

Mały szczeniaczek się zgubił. Uratuj go, doprowadź do pana za pomocą komend. Przeciągaj i upuszczaj komendy z paska u dołu na szczeniaczka, tak, aby mógł on skakać, turlać się i czołgał.


Gra turlanie szczeniakiem do celu

Ocena gry

To gra, w której czeka Cię niespotykane zadanie! Musisz tak kręcić psem, aby rozpędził się i doturlał się do środka tarczy. Zrób zawody z przyjacielem. Kto okaże się celniejszym strzelcem?


Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

Ocena gry

Stało się! Syrenka odnalazła swojego ukochanego! Para uwielbia się całować, pomóż im, aby pozostali jak najdłużej niezauważonymi!


Gra kolorowanie Syrenki Arielki

Ocena gry

Przed Tobą widnieje obrazek, który przedstawia syrenkę Arielkę i jej przyjaciół. Pokoloruj obrazek, postaraj się zrobić to jak najlepiej!


Gra ucieczka Syrenki

Ocena gry

Uwaga, Syrenka znalazła się w niebezpieczeństwie! Zabij wszystkich jej wrogów, którzy chcą ją zaatakować i zabić! Pomóż Syrence uniknąć .


Gra ubierz Syrenkę

Ocena gry

Ta Syrenka chce wyglądać najpiękniej ze wszystkich syren żyjących w głębinie oceanu. Pomóż jej dobrać odpowiedni strój oraz fryzurę, aby olśniła swym wyglądem wszystkich wokół.


Gra Dekorowanie Oceanu dla Syrenki

Ocena gry

Ta Syrenka żyje w głębi oceanu. Niestety, jej otoczenie opustoszało. Pomóż Syrence zorganizować jej środowisko, dobierz jej przyjaciół oraz udekoruj wodne głębiny.


Gra ubieranie Syreny

Ocena gry

Ta piękna Syrena wybiera się dzisiaj na naprawdę ważne spotkanie. Pomóż jej dobrać strój tak, aby olśniła wszystkich swoim wyglądem.


Gra smok zionący ogniem

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać smoka, steruj nim tak, aby zebrać wszystkie skarby, po drodze pokonując wrogów i aby dotrzeć w końcu do celu.


Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra Wyścigi ślimaków

  Gra Wyścigi ślimaków

  Oglądana: 3299 ocena: 0.00

 • Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Oglądana: 2383 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Oglądana: 2086 ocena: 0.00

 • Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Oglądana: 1419 ocena: 0.00

 • Powrót owiec do domu 2

  Powrót owiec do domu 2

  Oglądana: 1399 ocena: 10.00

 • Gra zabijanie smoków

  Gra zabijanie smoków

  Oglądana: 1359 ocena: 1.00

 • Gra Wyścig Kucyków

  Gra Wyścig Kucyków

  Oglądana: 1357 ocena: 0.00

 • Gra Pony w cyrku

  Gra Pony w cyrku

  Oglądana: 1301 ocena: 0.00

 • Gra Śnieżny Pony

  Gra Śnieżny Pony

  Oglądana: 1257 ocena: 0.00

Reklama

cookie