Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 234 gier

Gra strzel w wiewiórkę

Ocena gry

Musisz zestrzelić wiewiórki, które są zagrożeniem w miejscach, w których przebywasz. W każdym etapie gry jest określona ilość wiewiórek, które musisz pokonać. Daj z siebie wszystko! Powodzenia!


Gra Latająca wiewiórka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać latającej wiewiórki. Musisz strzelić w określoną liczbę jabłek, uważaj na robaki!Gra sterowana za pomoca myszki oraz klawiszy strzałek na klawiaturze. Powodzenia!


Gra Świnki potrafią latać

Ocena gry

Twoim zadaniem jest pomoc śwince dostać się do magicznego eliksiru. Klikaj na mikstury w lewym górnym roku i przenoś te elementy, które mają ten sam kolor. Gra sterowana za pomocą myszki.


Gra Latająca Świnka

Ocena gry

Naucz świnkę latać. W ten sposób będzie mogła sięgnąć do klejnotów, których musi zdobyć jak największą ilość! Gra sterowana za pomocą strzałek oraz klawisza spacebar.Gra Prosiaczek i Puchatek na Halloween

Ocena gry

Prosiaczek i Puchatek chcą się wybrać na bal z okazji Halloween. Pomóż parze przyjaciół wybrać najodpowiedniejszy na tę okazję strój!


Gra Wojna Świnek

Ocena gry

Musisz pomóc małej śwince poruszać się po polu, rzucać bomby i pokonać wroga! Wysadź jak najwięcej wrogich świnek, postaraj się zniszczyć ich tak dużo, jak to tylko możliwe! Zrób to, zanim wróg pokona Ciebie!


Gra Latające Świnie

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać głodnego rolnika. Twoim zadaniem jest zestrzelenie jak największej ilości świń, aby później zrobić z nich jak najwięcej kanapek z bekonem. Gotowy? Do dzieła!


Gra Latająca Świnka Skarbonka

Ocena gry

Jesteś Latającą Świnką Skarbonką. Zbierz wszystkie numery w odpowiedniej kolejności, unikaj bomb. Gra sterowana za pomocą strzałek na klawiaturze.


Gra Ukryte ślimaki

Ocena gry

Na tym obrazku ukryło się dużo ślimaków. Postaraj się znaleźć je wszystkie! Gra sterowana za pomocą myszki.


Gra Wyścigi ślimaków

Ocena gry

Ślimaki postanowiły urządzić sobie wyścigi. I to nie byle jakie. To najważniejszy wyścig w ich życiu! W grze wcielasz się w postać jednego ze ślimaków. Pomóż mu wygrać te zawody! Bądź najszybszym ślimakiem! Gra sterowana za pomocą klawiatury: przyciski strzałek oraz spacebar.


Gra Głodny ślimak

Ocena gry

Ten Ślimak jest naprawdę głodny. Pomóż mu odnaleźć drogę do listka. Masz do pokonania 33 kolejne etapy gry, są one z poziomu na poziom coraz trudniejsze. Wypróbuj swoich sił!


Gra Ratowanie ślimaka

Ocena gry

Ślimak wybrał się na spacer. Niestety, jego życiu zagraża niebezpieczeństwo. Poziom wody stale się unosi. Ślimak jest naprawdę wystraszony. Pomóż Ślimakowi uzyskać spokój, spraw, aby na nowo był bezpieczny.


Gra Ślimak Bob

Ocena gry

Ślimak Bob musi wybudować sobie nowy dom. A Ty możesz mu w tym pomóc! Musisz pomóc mu pokonać kolejne etapy podróży. Używaj przy tym poszczególnych narzędzi. Pokonaj 20 etapów gry. Powodzenia!


Gra Ślimak

Ocena gry

Jesteś ślimakiem. Pokonaj jak najdłuższą trasę, zdobądź jak najwięcej etapów gry, każdy z nich pokonaj, nim skończy się przeznaczony do tego czas. Przed każdym poziomem obejrzyj animację, aby zobaczyć jakie przeszkody czekają Cię na kolejnym etapie. Powodzenia!


Gra szczur i ser

Ocena gry

Mały szczurek chce się dostać do domu. Po drodze musi zebrać pyszny ser, który jest jego ulubionym posiłkiem. Pomóż szczurkowi lecącemu balonem zebrać jak najwięcej ulubionego przysmaku oraz trafić do domu omijając przy tym wszelkie przeszkody, które napotka na drodze.


Gra złap szczury 3

Ocena gry

To kolejna część gry, w której Twoim zadaniem jest odnalezienie szkodników, które zainfekowały Twoje terytorium. Tym razem szczury zawładnęły zewnętrzną częścią Twojego gospodarstwa. Znajdź wszystkie szczury, które ukryły się na zewnątrz Twojego domu. Powodzenia!


Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra Wyścigi ślimaków

  Gra Wyścigi ślimaków

  Oglądana: 3331 ocena: 0.00

 • Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Oglądana: 2403 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Oglądana: 2099 ocena: 0.00

 • Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Oglądana: 1428 ocena: 0.00

 • Powrót owiec do domu 2

  Powrót owiec do domu 2

  Oglądana: 1408 ocena: 10.00

 • Gra zabijanie smoków

  Gra zabijanie smoków

  Oglądana: 1374 ocena: 1.00

 • Gra Wyścig Kucyków

  Gra Wyścig Kucyków

  Oglądana: 1371 ocena: 0.00

 • Gra Pony w cyrku

  Gra Pony w cyrku

  Oglądana: 1315 ocena: 0.00

 • Gra Śnieżny Pony

  Gra Śnieżny Pony

  Oglądana: 1271 ocena: 0.00

Reklama

cookie