Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 234 gier

Gra Mój występ delfina

Ocena gry

To Twój pierwszy publiczny występ. Podbij serca publiczności różnymi skokami i trikami. Bądź najlepszy!


Gra Kosmiczny Lot

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać sprytnego lisa, który wybrał się w podróż po galaktyce. Lecąc po kosmicznej autostradzie zbiera monety. Po drodze napotyka na różne przeszkody. Unikaj ich. Gra sterowana za pomocą strzałek i klawisza spacebar.


Gra Katapulta Cat-Vac 2

Ocena gry

Musisz pozbyć się tych wstrętnych kotów, które dostały się do Twojego zamku! Tym razem zostałeś wyposażony w specjalną katapultę, od której odbijają się koty i trafiają do specjalnej rury, która wyprowadzi je na zieloną łąkę. Uważaj, aby koty nie upadły, bo wtedy stracą życie. Punkty zdobywasz, gdy kto trafi do rury.


Gra Lot wiewiórki na balonikach

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać wiewiórki. Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej ilości żołędzi. Od przyjaciółki Żyrafy dostał balony, dzięki którym może latać i zdobywać więcej żołędzi! Uważaj na pszczoły!! Jeżeli dostaniesz się do domu szybciej, możesz bonusowo dostać kilka łyków pysznej zupy. Daj z siebie wszystko!Gra Pingwin lata balonowym spadochronem

Ocena gry

W grze występuje bardzo sprytny i zabawny Pingwin. Przymocował on sobie kilka balonów i unosi się na nim jak na spadochronie. Steruj Pingwinem tak, aby unikał przeszkód, które mogłyby spowodować, że jego balony pękną. Strzelaj w ryby, zdobywaj jak najwięcej punktów i przechodź do kolejnych etapów.


Gra Panda na Balonie

Ocena gry

Przed Tobą niełatwe zadanie. Rusz wentylator za pomocą myszy. W ten sposób uruchomisz balon we właściwym kierunku. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Za każdą gwiazdkę możesz zdobyć od 5 do 24 punktów. Omijaj nietoperze i motyle, bo przez nich możesz stracić punkty. Uważaj także na ptaki. Jeśli je dotkniesz, Twój balon może eksplodować!


Gra Łapanie zwierząt do helikoptera

Ocena gry

Burmistrz miasta podejmuje stale błędne decyzje. Tym razem otworzył Zoo, z którego uciekły zwierzęta! twoim zadaniem jest złapanie ich i wciągnięcie na pokład helikoptera. Uważaj na balony, które odejmują Ci czas oraz na inne przeszkody. Los tych zwierząt jest w Twoich rękach!


Gra Latający Ptak

Ocena gry

Jesteś latającym ptakiem. Musisz nakarmić swoje dzieci spuszczając im robaki, które są dla nich pożywieniem. Uważaj na te paskudne chmury.


Gra Latająca Małpka

Ocena gry

Ta szalona Małpa nauczyła się latać z balonikiem w rękach! Pomóż jej zebrać po drodze jak najwięcej bananów i ananasów. Unikaj przy tym przeszkód, pływających pelikanów, żyraf, komet.


Gra Wyścig Kucyków

Ocena gry

Pony bierze udział w wyścigu. Pomóż mu go wygrać. Dobiegnij do mety najszybciej jak to możliwe. Po drodze omijaj przeszkody.


Gra Stylizacja Pony\'ego na wielką wystawę

Ocena gry

Ten Pony wybiera się na wystawę, na której będą wybierać najpiękniejszego kucyka! Pony postanowił też wziąć udział w konkursie. Wystylizuj Pony\'ego tak, aby olśniewał swoim wyglądem i zajął 1. miejsce na wystawie!


Gra Śnieżny Pony

Ocena gry

Pony postanowił nauczyć się jeździć na łyżwach. Musi łapać wirujące płatki śniegu, bo dzięki nim może utrzymywać się nad ziemią. Pomóż Ponemu zostać najlepszym zawodnikiem w łyżwiarstwie figurowym!


Gra Kucyk Peter

Ocena gry

Pomóż małemu kucykowi Peterowi zebrać wszystkie podkowy, jakie znajdzie na swojej drodze, tak, aby został niezauważony przez swojego dżokeja. Od czasu do czasu na drodze będą leżeć także różne smakołyki, dzięki którym zdobędzie dodatkowe punkty.


Gra Pony w cyrku

Ocena gry

Ten Pony to jeden z najlepszych pracowników Cyrku. Jego zadaniem jest przeskakiwanie przez koła wypełnione ogniem. Pomóż kucykowi pokonywać gorące obręcze. Gra sterowana za pomocą strzałek i klawisza spacebar


Gra Stylizowanie Pony do wielkiego występu

Ocena gry

Przed tym Pony stoi nie lada wyzwanie! Tej nocy ma wielki występ. Musi wyglądać jak prawdziwa gwiazda. Pomóż mu dobrać odpowiednie elementy garderoby, aby olśniewał swoim wyglądem!


Gra Wirująca Panda

Ocena gry

Panda ma przed sobą niełatwą misję. Musi dostać się na sam szczyt i zbierać po drodze elementy, które zapewnią jej zdrowe życie. Nie jest to jednak proste, bo aby doskoczyć do elementów, które ma zebrać, musi przejść przez koła, które ciągle się kręcą. Gotowy do tak trudnego zadania? Start! Gra sterowana za pomocą strzałek i klawisza spacebar


Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra Wyścigi ślimaków

  Gra Wyścigi ślimaków

  Oglądana: 3299 ocena: 0.00

 • Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Oglądana: 2383 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Oglądana: 2086 ocena: 0.00

 • Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Oglądana: 1419 ocena: 0.00

 • Powrót owiec do domu 2

  Powrót owiec do domu 2

  Oglądana: 1399 ocena: 10.00

 • Gra zabijanie smoków

  Gra zabijanie smoków

  Oglądana: 1359 ocena: 1.00

 • Gra Wyścig Kucyków

  Gra Wyścig Kucyków

  Oglądana: 1357 ocena: 0.00

 • Gra Pony w cyrku

  Gra Pony w cyrku

  Oglądana: 1301 ocena: 0.00

 • Gra Śnieżny Pony

  Gra Śnieżny Pony

  Oglądana: 1257 ocena: 0.00

Reklama

cookie