Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 234 gier

Pojedynek pingwinów na Antarktyce

Ocena gry

Przyjemna strzelanka w stylu Wormsów. Dwie drużyny Pingwinów chcą przejąć kontrolę nad całą Antarktyką. Wygrywa ta drużyna, która jak najszybciej wyeliminuje przeciwnika ze śnieżnej wysepki. Zmierz się ze swoim przyjacielem, zobaczcie, kto jest lepszy w strzelankach!


Malowanie Pieska

Ocena gry

Postaraj się pomalować przedstawionego w grze Pieska, aby wyglądał jak najlepiej.


Szczęśliwy połów

Ocena gry

Pomóż bohaterowi gry złowić tyle ryb, ile potrzeba do zakończenia kolejnych etapów gry. Sterowanie za pomocą myszki. Powodzenia!


Polowanie dinozaura

Ocena gry

Wybierz się z dinozaurem na \"ekologiczne polowanie\". Ofiarą Twoich łowów padną.. liście. Pomóż małemu dinozaurowi zebrać odpowiednią ilość liści niezbędną do ukończenia kolejnych etapów gry.Ukryte liczby na fotografii Delfina

Ocena gry

Twoim zadaniem jest odnalezienie wszystkich ukrytych na obrazku liczb. uwaga! Masz na to określoną ilość czasu.


Zagadki króliczka

Ocena gry

To fascynująca gra- łamigłówka. Króliczek zagadkowo opowiada o który rysunek mu chodzi, a Ty musisz odgadnąć wskazując na odpowiedni obrazek. Postaraj się dobrze odpowiedzieć na wszystkie zagadki króliczka.


Sezon na polowanie

Ocena gry

Rozpoczął się sezon na polowanie. Postaraj się w określonym czasie upolować jak najwięcej zwierzyny! Sterowanie za pomocą myszki.


Pułapki, miny i owca

Ocena gry

Poprowadź owcę jak najdalej. Postaraj się, aby pokonała jak najdłuższą trasę. Owca porusza się sama, jednak na jej drodze pojawiają się przeróżne przeszkody, które ją zatrzymują. Klikając na nie myszką podkładasz w te miejsca miny, wtedy przeszkody wybuchają i owca może biec dalej. Sterowanie: myszka.


Gra Magiczny las

Ocena gry

W tym magicznym lesie zwierzęta lubią się ukrywać za drzewami. Twoim zadaniem jest zapamiętanie pod którym drzewem ukryło się jakie zwierzę, a następnie obserwowanie jakie zwierzątko woła chłopiec i kliknięcie w drzewo za którym chowa się dane zwierzątko. Powodzenia!


Gra Ratunek Lasu tropikalnego

Ocena gry

Okrutni ludzie chcą wyciąć cały las tropikalny! Nie pozwól im na to! Pomóż małpkom uratować las. Strzelaj w ludzi z procy, ochrońcie las przed wycięciem!


Gra Świąteczne króliki

Ocena gry

Pomóż wielkanocnym królikom przedostać się przez rzekę i zdobyć jak najwięcej świątecznych jajek. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Jedzenie ryb

Ocena gry

Jesteś rybą. Pływasz po dnie oceanu. Twoim posiłkiem są inne ryby. Poluj więc na nie. Te, które możesz zjeść są pokazane w prawym dolnym rogu ekranu.


Gra Przetrwanie w oceanie

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać małego tuńczyka. Pływasz po głębinach oceanu. Na Twoje życie czekają rybacy, którzy rozłożyli w oceanie liczne zasadzki. Uratuj życie tuńczyka, unikaj przeszkód.


Gra Zdjęcia afrykańskich zwierząt

Ocena gry

Uchwyć piękno afrykańskiej przyrody! Rób zdjęcia afrykańskim zwierzętom, przeglądaj później ich galerię. Szukaj ukrytych zwierząt i pstrykaj najpiękniejsze fotki, jakie można sobie tylko wyobrazić!


Gra Super łowienie

Ocena gry

Wybrałeś się na ryby. Dno oceanu oprócz nich skrywa niestety także wiele śmieci i zbędnych rzeczy. twoim zadaniem jest złowienie jak największej ilości ryb w jak najkrótszym czasie. Uważaj przy tym, aby nie wyłowić śmieci, bo wówczas zostaną ci odebrane zdobyte punkty.


Gra Mały Piesek na nartach wodnych

Ocena gry

Mały Piesek też uprawiać sporty wodne. Tym razem wybrał przejażdżkę na nartach wodnych. Pomóż Szczeniaczkowi pokonać wyznaczoną trasę, uważaj na przeszkody, zrób to jak najszybciej!


Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra Wyścigi ślimaków

  Gra Wyścigi ślimaków

  Oglądana: 3316 ocena: 0.00

 • Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Oglądana: 2394 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Oglądana: 2093 ocena: 0.00

 • Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Oglądana: 1423 ocena: 0.00

 • Powrót owiec do domu 2

  Powrót owiec do domu 2

  Oglądana: 1404 ocena: 10.00

 • Gra zabijanie smoków

  Gra zabijanie smoków

  Oglądana: 1367 ocena: 1.00

 • Gra Wyścig Kucyków

  Gra Wyścig Kucyków

  Oglądana: 1366 ocena: 0.00

 • Gra Pony w cyrku

  Gra Pony w cyrku

  Oglądana: 1308 ocena: 0.00

 • Gra Śnieżny Pony

  Gra Śnieżny Pony

  Oglądana: 1263 ocena: 0.00

Reklama

cookie