Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 234 gier

Zawody jeździeckie

Ocena gry

Bierzesz udział w pokazie skoków jeździeckich. Wybierz konia oraz jeźdźca i weź udział w czterech konkurencjach. Pokonaj tor przeszkód w wyznaczonym czasie. Sterowanie: strzałki, spacja.


Opieka nad psem 2

Ocena gry

To już druga część gry z serii: zaopiekuj się psem. Zajmij się zwierzęciem najlepiej jak potrafisz, karm go, gdy tego potrzebuje, baw się z nim i spędzaj miło czas. Wychowaj go na grzecznego i szczęśliwego psa!


Sklep zoologiczny

Ocena gry

Uwielbiasz zwierzęta i właśnie założyłaś nowy sklep zoologiczny. Postaraj się w ciągu dnia sprzedać jak najwięcej zwierząt tak, aby jak najwięcej z nich odnalazło nowych właścicieli. Każdego dnia musisz zarobić co najmniej określoną kwotę pieniędzy. Postaraj się, aby jak najszybciej obsłużyć swoich klientów, bo są bardzo niecierpliwi.


Diabelski salon fryzur

Ocena gry

To bardzo wciągająca gra, zwłaszcza dla tych, którzy uwielbiają dokuczać innym! Wcielasz się w niej w role diabełka i za wszelką cenę musisz chcesz zepsuć to, co anioł stworzy. Kiedy nie patrzy, musisz jak najbardziej zniszczyć fryzurę zwierzęcia. Aby ukończyć poziom, zapełnij wskaźnik. Uważaj, bo na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu!Opieka nad szczeniaczkiem

Ocena gry

Frodo, to mały szczeniaczek, który potrzebuje opieki, aby mógł zdrowo rosnąć. Zajmij się Frodem najlepiej jak tylko potrafisz. Karm go, myj i pielęgnuj, a wyrośnie na pięknego i grzecznego psa.


Zawody balonowe

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać królika i bierzesz udział w króliczych zawodach w robieniu balonów z gumy. Wygrywa ten, który zrobi większego balona i pierwszy przebije go kolcem kaktusa. Możesz robić także zawody z przyjacielem. Sprawdź, który z was jest lepszy! Sterowanie: wciskaj klawisz enter, aby dmuchac balon. Gracz 2: spacja. Powodzenia!!


Superkurczaki

Ocena gry

Ta gra wzorowana jest na klasycznym Mario. Jej głównymi bohaterami są superkurczaki, przed którymi stoi naprawdę ważne wyzwanie. Muszą uratować inne kurczaki przed KFC, które źle postępuje ze zwierzętami zabijając je i hodując w złych warunkach. Ta gra, to wspaniała rozrywka dla wszystkich wegetarian oraz przeciwników złego traktowania zwierząt.


Przygody Fluffiego

Ocena gry

Ta gra, to doskonała rozrywka dla młodszych graczy! Przeżyj zabawne przygody wraz z czarnym kotkiem Fluufy! Przeprowadź kotka do drzwi po drugiej stronie kuchni, aby wygrać kolejny etap musisz kliknąć na kostkę. Postaraj się po drodze zaliczyć wszystkie minigry!


Uwolnij uwięzioną księżniczkę

Ocena gry

Księżniczka została porwana przez okrutnego smoka! Ty, jak najdzielniejszy rycerz w królestwie musisz ją uratować z rąk tego niebezpiecznego potwora! Kieruj się ku górze, zdobywając przy tym wszystkie bonusowe elementy, jakie napotkasz na swojej drodze. W ten sposób uwolnisz królewnę i przejdziesz do następnego etapu gry. Sterowanie za pomocą strzałek.


Obrazki ze smokami

Ocena gry

Na planszy widzisz dwa obrazki smoków, które są niemal identyczne. Twoim zadaniem jest odnalezienie kilku szczegółów, którymi różnią się te obrazki. Tylko w ten sposób możesz przejść do kolejnego etapu gry. Uważaj, w kazym poziomie masz ograniczoną ilość czasu!


Smok Ruppo

Ocena gry

Ruppo , to śliczny mały smok, który wybiera się w odwiedziny do przyjaciół. Ruppo uwielbia się przebierać i stylizować. Pomóż mu wybrać najbardziej szaloną kreację, aby czuł się wspaniale i olśniewał swoim wyglądem!


Legendarny smok

Ocena gry

Przed Tobą legendarna walka o przetrwanie! W grze wcielasz się w postać smoka, który, aby przetrwać musi kierować się ku górze od lądu. Nie umie jeszcze dobrze latać, więc pomocne okazują się kawałki ziemi, które spadają z góry. Poruszając się po nich, skacząc na nie kieruj się ku górze i zdobądź jak najwięcej punktów!


Ognisty Smok

Ocena gry

Jesteś rycerze i przemierzasz bezkresne stepy. Na Twojej drodze stanął niebezpieczny smok, który chce Cię zniszczyć! Nie pozwól mu na to, atakuj smoka, pokonaj go zanim on zdąży pokonać Ciebie! Strzelaj do niego za pomocą myszki, omijaj jego ogień oraz inne przeszkody, które napotkasz na drodze.


Ucieczka przed T-Rexem

Ocena gry

W grze sterujesz samochodem i musisz uciekać przed niebezpiecznym dinozaurem, który chce dopaść twoje auto i go doszczętnie zniszczyć! Jedź jak najszybciej, aby uniknąć tego losu i ujść z życiem z tej przygody! Sterowanie za pomocą strzałek.


Łazik

Ocena gry

To niezwykle ciekawa i wciągająca gra! Jesteś kierowcą tzw. łazika, czyli pojazdu z ery kamienia łupanego. twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy. Na jej końcu czeka na Ciebie niebezpieczny dinozaura. Musisz go załatwić, aby zdobyć wystarczającą ilość punktów i przejść do następnego poziomu. Sterowanie za pomocą strzałek. powodzenia!


Bimmin

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać małego bohatera Bimmina. Uciekasz przed groźną paszczą dinozaura, który chce Cię dopaść i zjeść. Postaraj się uniknąć tego losu, uciekaj przed dinozaurem zbierając po drodze napotkane na swojej drodze owoce i inne elementy, które dodadzą Ci punktów oraz zwiększą Twoją szybkość. Sterowanie za pomocą strzałki i klawisza spacji.


Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra Wyścigi ślimaków

  Gra Wyścigi ślimaków

  Oglądana: 3331 ocena: 0.00

 • Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Oglądana: 2403 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Oglądana: 2099 ocena: 0.00

 • Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Oglądana: 1427 ocena: 0.00

 • Powrót owiec do domu 2

  Powrót owiec do domu 2

  Oglądana: 1408 ocena: 10.00

 • Gra zabijanie smoków

  Gra zabijanie smoków

  Oglądana: 1374 ocena: 1.00

 • Gra Wyścig Kucyków

  Gra Wyścig Kucyków

  Oglądana: 1371 ocena: 0.00

 • Gra Pony w cyrku

  Gra Pony w cyrku

  Oglądana: 1315 ocena: 0.00

 • Gra Śnieżny Pony

  Gra Śnieżny Pony

  Oglądana: 1271 ocena: 0.00

Reklama

cookie