Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 234 gier

Rodzina Misiów

Ocena gry

Pomaluj Rodzinę Misiów swoimi ulubionymi barwami. W ten sposób sprawisz, że ich życie nabierze kolorów. Postaraj się zrobić to najlepiej jak umiesz!


Ubierz Misię

Ocena gry

Przed Tobą nie lada trudne wyzwanie! Misia wybiera się na ważne spotkanie. Chce wyglądać jak najlepiej. Spośród podanych ubrań, pomóż jej skomponować najpiękniejszy strój, aby wyglądała jak prawdziwa gwiazda.


Diabelne Troskliwe Misie

Ocena gry

Stało się coś strasznego! Troskliwe Misie przeszły na złą stronę mocy! Twoim zadaniem jest doprowadzenie do porządku ich świata. Strzelaj w Złych Misiów, zabij ich jak najwięcej, aby przywrócić dobro świata. Powodzenia!


Łoś na księżycu

Ocena gry

Łoś chce wylecieć na Księżyc. Pomóż mu spełnić swoje marzenie. Zbieraj spotkane na swojej drodze paliwo, pieniądze i zbroje. Staraj się wznosić swoją rakietą wyżej i wyżej, aż w końcu osiągniesz swój cel.Ćwicz pamięc z Królem Lwem

Ocena gry

Staraj się zapamiętać poszczególne sekwencje z bohaterami bajki \"Król Lew\", a następnie spróbuj je odtworzyć. Czy sprostasz temu zadaniu?


Lew i kozioł

Ocena gry

Przed Tobą stoi niełatwe zadanie. Otrzymasz różne układanki z lwem i kozłem. Twoim celem jest odkrycie podjęcie mądrej decyzji dotyczącej części brakującej układanki. W ten sposób rozwiążesz tę niełatwą zagadkę logiczną. Powodzenia!


Ucieczka z Klatki Lwa

Ocena gry

Znalazłeś się w prawdziwym niebezpieczeństwie! Musisz uciekać jak najszybciej z klatki Lwa, bo pożre Cię w całości! Zbierz przedmioty, które mogą Ci pomóc w ucieczce z tego straszliwego miejsca!


Głodny Lew

Ocena gry

Głodny Lew wybrał się na spacer na polanę. Wtem z nieba zaczęły lecieć jego ulubione potrawy! Pomóż Lewkowi złapać jak najwięcej pożywienia, poruszaj się za pomocą myszki w prawo oraz w lewo, gdy chcesz złapać posiłek, kliknij myszką. Powodzenia!


Król Lew kolorowanka

Ocena gry

Pokoloruj rysunki Króla Lwa oraz jego Przyjaciół swoimi ulubionymi kolorami. Postaraj się zrobić to jak najlepiej tylko potrafisz!


Lew na samochodzie

Ocena gry

Groźny Lew dostał się na dach samochodu. Pomóż mu utrzymać równowagę, aby nie spadł z pojazdu. Uważaj, to naprawdę trudne zadanie! Czy mu podołasz?


Latająca krowa

Ocena gry

Zobacz jak daleko może polecieć krowa! Celuj w skaczącą ze skały krowę i postaraj się, aby poleciała jak najdalej jest to tylko możliwe!


Ocal krowę

Ocena gry

Krowy są w niebezpieczeństwie. Na szczęście jesteś Ty, który czuwasz nad ich życiem! Pomóż im obronić się przed atakiem obcych, nie pozwól, aby obcy zestrzelili krowę. Bądź czujny!


Szalona Krowa

Ocena gry

Pomóż krowie dostać się do stodoły w możliwie jak najszybszym czasie. Masz na to 3 życia, możesz je stracić, gdy poziom punktowy osiągnie 0. Powodzenia!


Święta Krowa

Ocena gry

Zanim Krowa przekroczy bramy raju, musi wykonać wiele dobrych uczynków. Jesteś jedna z krów, złap, a następnie upuść dobre uczynki tym, którzy ich potrzebują. Uważaj na przeklęte krowy! Powodzenia!


Walka krów

Ocena gry

To naprawdę emocjonujący pojedynek! Prawdziwe starcie najlepszych bokserów! Wcielasz się w postać krowy boksera. Pokonaj przeciwnika!!


Uwolnij kury

Ocena gry

Kury zostały uwięzione w kurniku. Twoim zadaniem jest uwolnienie ich wyrzucając je za ogrodzenie.


Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra Wyścigi ślimaków

  Gra Wyścigi ślimaków

  Oglądana: 3331 ocena: 0.00

 • Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Oglądana: 2403 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Oglądana: 2099 ocena: 0.00

 • Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Oglądana: 1427 ocena: 0.00

 • Powrót owiec do domu 2

  Powrót owiec do domu 2

  Oglądana: 1408 ocena: 10.00

 • Gra zabijanie smoków

  Gra zabijanie smoków

  Oglądana: 1374 ocena: 1.00

 • Gra Wyścig Kucyków

  Gra Wyścig Kucyków

  Oglądana: 1371 ocena: 0.00

 • Gra Pony w cyrku

  Gra Pony w cyrku

  Oglądana: 1315 ocena: 0.00

 • Gra Śnieżny Pony

  Gra Śnieżny Pony

  Oglądana: 1271 ocena: 0.00

Reklama

cookie