Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 234 gier

Dinozaur Dino

Ocena gry

Poruszamy się dinozaurem Dino, który jest niecodzienny gdyż zmienia kolory. Dzięki temu może zjadać klocki z odpowiednim kolorem. Zmieniamy kolory przy użyciu Z,X,C, poruszamy się naszym dinozaurem strzałkami.


Hotel dla psów

Ocena gry

Sammie uwielbia zwierzęta, dlatego postanowiła założyć hotel dla nich. Gdy ich właściciele gdzieś wyjeżdżają, mogą przywieźć maleństwa do jej hotelu. Pomóż Sammie zająć się zwierzątkami tak, aby niczego im nie zabrakło, były najedzone, zdrowe i zawsze wykąpane.


Barbie weterynarz

Ocena gry

Ta Barbie uwielbia zwierzęta i postanowiła zostać weterynarzem. Pomóz jej odnaleźć wszystkie chore zwierzątka, doprowadzić je do siebie do szpitala i wyleczyć ze wszystkich niebezpiecznych dla ich życia chorób. Stosuj się do wskazówek, które zobaczysz na poszczególnych etapach gry.


Koło Fortuny

Ocena gry

Ta gra, to animowana wariacja na temat polskiego teleturnieju \"Koło Fortuny\". Odgadujesz literki, jakie znajdują się w haśle. Za każdą nieodgadnięta literę kot kieruje się niżej wody,w której pływają gryzonie. Postaraj się odgadnąć hasło i ocalić kotu życie. Powodzenia!Wystrzałowa wiewiórka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać wiewiórki. Twoim zadaniem jest ustawienie bomby tak, abyś dzięki jej wybuchowi mogła zebrać wszystkie orzechy. Jeżeli znasz prawa fizyki, to ta gra okaże się dla Ciebie jasna jak Słońce!


Zaczep pingwina

Ocena gry

W tej grze próbujesz zaczepić pingwina. Uważaj, bo jego reakcje mogą być bardzo nieoczekiwane!


Zemsta indyka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać indyka, którego ludzie chcą zabić, żeby później zjeśc na święto dziękczynienia! Nie daj się im! Żeby zapobiec własnej śmierci, musisz zabić wszystkich ludzi, którzy czyhają na Twoje życie! Sterowanie: klawisze A, S- poruszanie się, spacja- ładujesz magazynek, myszką celujesz i strzelasz. Powodzenia!


Małpka Poo

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać niepokornej małpki. Twoim zadaniem jest rzucanie błotnymi kulami w przechodniów oraz w inne zwierzęta. Sprawdź, czy masz dobrego cela i uderz w jak najwięcej obiektów!


Ratowanie kaczek

Ocena gry

Twoim zadaniem jest uratowanie kaczek przed złym losem, który ich czeka! Postaraj się wyjąć je z gorącej wody, zanim się ugotują. Uratuj ich życie, pomóż im przetrwać!


Ucieczka przed niedźwiedziem

Ocena gry

Ten mały chłopiec próbuje uciec przed groźnym niedźwiedziem. Pomóż mu w tym! Wystrzel go z katapulty tak, żeby poleciał jak najdalej. W ten sposób uda mu się uniknąć napadu niebezpiecznego zwierzęcia!


Happy Tree Friends- Szalone disco

Ocena gry

Przed bohaterami Happy Tree Friends prawdziwie szalona noc w klubie tanecznym! Czeka ich zabawa na parkiecie do białego rana. Jest tylko jedna przeszkoda! Spadające z sufitu kule mogą trwale urazić bohaterów. Uważaj na nie, poruszaj się tak, aby Cię nie trafiły. Możesz za to łapać błękitne kule, dzięki którym zdobywasz punkty.


Walka psa i kota

Ocena gry

Jak wiadomo pies i kot to odwieczni rywale. Wciel się w postać któregoś z tych zwierząt i pokonaj przeciwnika. Rzucacie do siebie ciężkimi muszlami. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i traf w rywala jak najmocniej, aby odniósł jak największe obrażenia. Powodzenia!


Małpia restauracja

Ocena gry

Przed Tobą jedne z najbardziej przedsiębiorczych małpek! Małpia rodzina założyła restaurację. Pomóż jej ją poprowadzić tak, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy i ściągnąć do nie jak najwięcej gości. Obsługuj klientów restauracji zgodnie z ich życzeniem, tak, aby byli zadowoleni ze spożywanego posiłku i chcieli wracać do tego lokalu częściej. Powodzenia!


Wesoła małpka

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest opieka nad małą małpką. Wykonuj różne czynności tak, aby małpka była szczęśliwa, po drodze rozwiązuj łamigłówki i zagadki. W ten sposób małpki nie dopadnie smutek.


Wiewiórka broniąca orzechów

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać wiewiórki, której zadaniem jest obrona orzechów przed niebezpiecznymi wrogami. Dopilnuj tego, co Twoje, nie pozwól, aby obcy zabrali Twoje orzechy. Walcz i się nie poddawaj, musisz wygrać tę rundę!


Krowa Olga

Ocena gry

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to jest posiadać własną krowę? To na pewno trudne zadanie, bo krowa nie należy do najczystszych zwierząt. Bohaterka tej gry uwielbia bawić się w błocie. Pomóż krowie Oldze wyglądać jak najlepiej. Umyj ją i doprowadź do porządku!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1014 15 następna »

Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra Wyścigi ślimaków

  Gra Wyścigi ślimaków

  Oglądana: 3331 ocena: 0.00

 • Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Gra turlanie szczeniakiem do celu

  Oglądana: 2403 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Oglądana: 2099 ocena: 0.00

 • Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Gra miłosny pocałunek Syrenki i jej ukochanego

  Oglądana: 1429 ocena: 0.00

 • Powrót owiec do domu 2

  Powrót owiec do domu 2

  Oglądana: 1409 ocena: 10.00

 • Gra zabijanie smoków

  Gra zabijanie smoków

  Oglądana: 1374 ocena: 1.00

 • Gra Wyścig Kucyków

  Gra Wyścig Kucyków

  Oglądana: 1371 ocena: 0.00

 • Gra Pony w cyrku

  Gra Pony w cyrku

  Oglądana: 1315 ocena: 0.00

 • Gra Śnieżny Pony

  Gra Śnieżny Pony

  Oglądana: 1271 ocena: 0.00

Reklama

cookie