Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry Zakład Fryzjerski 12 gier

Salon Fryzjerski Beauty

Ocena gry

Zastanawiałaś się kiedyś jak to jest być fryzjerką? teraz możesz wypróbować swoich sił w tym zawodzie! Wystylizuj swoje klientki zgodnie z ich życzeniem tak, aby były zadowolone z oferty Twojego salonu.


Salon fryzjerski

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać fryzjerki. Postaraj się uczesać i obciąć swoje klientki tak, aby były zadowolone z wizyty i chciały częściej wracac do Twojego salonu.


Perfekcyjny fryzjer

Ocena gry

Postaraj się zdobyć uwielbienie swoich klientek tak, aby wracały do Twojego salonu. Czesz i obcinaj ich zgodnie z ich życzeniem, niech będą zadowolone z Twojej obsługi. Zadbaj o każdy szczegół fryzury!


Najlepszy salon fryzjerski

Ocena gry

Pracujesz w jednym z najlepszych salonów fryzjerskich na świecie. Postaraj się obsługiwać gości zgodnie z ich życzeniem. Zadbaj o każdy szczegół tak, aby odbyta wizyta zachęcała do powtórnego przyjścia do Twojego salonu.U fryzjera

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać fryzjerki. Obcinaj swoich klientów zgodnie z ich życzeniem. Postaraj się robić to jak najlepiej tak, aby byli zadowoleni ze swojej nowej fryzury.


Salon fryzjerski

Ocena gry

Jesteś właścicielką najlepszego salonu w mieście. Nie zepsuj mu tej renomy. Dbaj o swoich klientów, czesz i obcinaj ich zgodnie z ich życzeniem. Każdego dnia musisz zarobić określoną ilość pieniędzy. Rozkręć ten interes, rozsławiając swój salon na cały świat!


Gra zakład fryzjerski dla zwierząt

Ocena gry

Będziemy pracowali w salonie fryzjerskim dla zwierząt. Przychodzić do naszego salonu będą przeróżne zwierzątka jak psy i kotki. My je będziemy kąpać jak i też obcinać im sierść oraz modelować i pielęgnować.


Gra fryzjer dla koni pony

Ocena gry

Są to wyjątkowe zwierzęta. Dlatego też fryzjer dla koni i kucyków Pony też jest wyjątkowy. Macie możliwość zmiany koloru naszego konika jak i też uczesanie jego grzywy oraz jego sam kolor.


Gra fryzjer dla psów

Ocena gry

bardzo fajny fryzjer dla psa. To w tym salonie będziemy pracować. Do niego będą przychodzić właściciela psów, wraz ze swoimi pupilami a my będziemy robić wszystko aby wyglądały one cudownie.


Gra fryzjer dla kotów

Ocena gry

Kot również potrzebuje fryzjera, który będzie miał możliwość modelowanie jego sierści. Taka zabawa czeka na Ciebie w grze. Oprócz tego będziemy ubierali koty w ciekawe ubrania przygotowane specjalnie dla zwierząt.


Gra fryzjer dla chłopców

Ocena gry

Darmowa gra fryzjer dla chłopców oraz dla dziewczyn. Wspaniała grafika i fajne przybory fryzjerskie jak i też możliwość zmiany koloru włosów, dzięki dostępnym farbą do włosów.


Gra salon fryzjerski dla dziewczyn

Ocena gry

Jeżeli lubicie bawić się we fryzjera to poprowadzicie w tej grze wirtualny salon fryzjerski. Wybieramy przybory fryzjerskie jak: nożyczki, szczotkę, prostownicę czy też grzebień. Umodeluj włosy osób, które przychodzą do tego fryzjera.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Zakład Fryzjerski
 • Gra fryzjer dla kotów

  Gra fryzjer dla kotów

  Oglądana: 1385 ocena: 0.00

 • Salon fryzjerski

  Salon fryzjerski

  Oglądana: 1120 ocena: 0.00

 • Salon Fryzjerski Beauty

  Salon Fryzjerski Beauty

  Oglądana: 1043 ocena: 0.00

 • Perfekcyjny fryzjer

  Perfekcyjny fryzjer

  Oglądana: 954 ocena: 0.00

 • Salon fryzjerski

  Salon fryzjerski

  Oglądana: 934 ocena: 0.00

 • Najlepszy salon fryzjerski

  Najlepszy salon fryzjerski

  Oglądana: 850 ocena: 2.00

 • Gra fryzjer dla psów

  Gra fryzjer dla psów

  Oglądana: 840 ocena: 0.00

 • Gra fryzjer dla koni pony

  Gra fryzjer dla koni pony

  Oglądana: 831 ocena: 0.00

 • U fryzjera

  U fryzjera

  Oglądana: 812 ocena: 0.00

Reklama

cookie