Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Wojenne » Gry Wojskowe 11 gier

Gra Obrona 1942

Ocena gry

To gra to doskonały trening obronny dla każdego przyszłego żołnierza! Twoim zadaniem jest rozmieszanie stanowisk strzeleckich, tak, aby rozprawić się z nadciągającymi wrogimi armiami. Nie pozwól także na to, aby wróg przedostał się na Twoje terytorium! Gra sterowana za pomocą myszki.


Gra Samotny w boju żołnierz

Ocena gry

Bardzo ciekawa strzelanka z niezłą grafiką. Wcielasz się w żołnierza który dostał zadanie obrony swojej bazy przed wrogim atakiem. Celuj za pomocą myszki i pokonaj każdego wroga który pojawi się w zasięgu twojego karabinu. Z czasem otrzymasz dostęp do coraz silniejszych broni. Sterowanie: myszka, klawisze- R, 1-5.


Gra Misja na Pustyni 2

Ocena gry

To niesamowicie wciągająca gra. Super strzelanka z rewelacyjną grafiką! W grze znajdujesz się na pustyni. Musisz bronić swojego terytorium oraz pokonać wrogich żołnierzy. Jesteś wyposażony w naprawdę dobre broń, np snajper, pistolet, granaty, miny. Po każdym kolejnym minionym dniu masz możliwość zdobycia jeszcze lepszego uzbrojenia. Sterowanie: mysza, R, Q/E, 1-7, spacja, M, X, P.


Gra Zaplanuj obronę przed wrogiem

Ocena gry

To gra obronna i strategiczna. Zatrzymaj wroga! Umieść żołnierzy i jednostki obronne przed atakiem. Ze względu na przewagę liczebną przeciwników możliwe są tylko działania obronne. Nie ryzykuj atakiem. Użyj jak najlepszej broni! Sterowanie za pomocą myszki.Gra Kierowca wojskowego samochodu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać żołnierza, kierowcę wojskowego samochodu. Twoim zadaniem wyeliminowanie przeciwnika i jak najszybsze dotarcie do celu.


Gra Żołnierze

Ocena gry

Przenieś swoich żołnierzy w bezpieczne miejsca, spróbuj ich tam utrzymać, po drodze unikaj wybuchających min. Sterowanie za pomocą myszy.


Gra Wojskowa ciężarówka

Ocena gry

Znalazłeś się w strefie, w której toczy się prawdziwie niebezpieczna wojna. Znalazłeś wojskową ciężarówkę, do której wsiadłeś, aby uciec. Pokonaj wyznaczona trasę, ucieknij z miejsca, w którym toczy się wojna.


Gra Kierowca wojskowy

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest sterowanie wojskowym jeepem na wyznaczonej trasie. Po drodze pokonaj wszystkich napotkanych wrogów. Sterowanie: W,A,S,D, spacja.


Gra Marynarka wojenna vs. armia piechoty wojskowej

Ocena gry

W grze Twoim zadaniem jest podjęcie decyzji, po której stronie chcesz stanąć: albo piechoty wojskowej albo marynarki wojennej. Następnie pokonaj swojego przeciwnika za pomocą granatów. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Ubierz kobietę żołnierz

Ocena gry

Ta dziewczyna wstąpiła do wojska, ale jej pasją wciąż jest moda. Pomóż jej ubrać się w wojskowe stroje tak, aby wciąż wyglądała stylowo.


Gra Uratuj Armię przed rekinami

Ocena gry

Ta armia była w drodze na bardzo ważną wojnę. niestety, ich samolot uległ awarii. Teraz muszą się ewakuować z samolotu i skaczą ze spadochronem do morza. Uratuj ich przed rekinami. Kliknij na skaczących wojskowych myszką, a w ten sposób ocalisz ich przed zgubą.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Wojskowe
 • Gra Marynarka wojenna vs. armia piechoty wojskowej

  Gra Marynarka wojenna vs. armia piechoty wojskowej

  Oglądana: 2247 ocena: 0.00

 • Gra Samotny w boju żołnierz

  Gra Samotny w boju żołnierz

  Oglądana: 1315 ocena: 0.00

 • Gra Obrona 1942

  Gra Obrona 1942

  Oglądana: 1150 ocena: 0.00

 • Gra Misja na Pustyni 2

  Gra Misja na Pustyni 2

  Oglądana: 1119 ocena: 0.00

 • Gra Kierowca wojskowy

  Gra Kierowca wojskowy

  Oglądana: 840 ocena: 0.00

 • Gra Zaplanuj obronę przed wrogiem

  Gra Zaplanuj obronę przed wrogiem

  Oglądana: 806 ocena: 0.00

 • Gra Wojskowa ciężarówka

  Gra Wojskowa ciężarówka

  Oglądana: 789 ocena: 0.00

 • Gra Żołnierze

  Gra Żołnierze

  Oglądana: 782 ocena: 0.00

 • Gra Kierowca wojskowego samochodu

  Gra Kierowca wojskowego samochodu

  Oglądana: 744 ocena: 0.00

Reklama

cookie