Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Wojenne 116 gier

Foxy Sniper- misja nr 1

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Foxy, bezwzględnej snajperki. Pomóż jej wykonywać poszczególne misje. Do tej pory była najlepsza w swoim zawodzie, przyłóż się, postaraj się, aby nie straciła swojej pozycji! Sterowanie: myszka, spacja.


Zemsta indyka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać indyka, którego ludzie chcą zabić, żeby później zjeśc na święto dziękczynienia! Nie daj się im! Żeby zapobiec własnej śmierci, musisz zabić wszystkich ludzi, którzy czyhają na Twoje życie! Sterowanie: klawisze A, S- poruszanie się, spacja- ładujesz magazynek, myszką celujesz i strzelasz. Powodzenia!


Wodne opalanie

Ocena gry

W grze przenosisz się na gorącą, piaszczystą plaże. Z pięknej pogody postanowiła skorzystać Twoja znajoma, której bardzo nie lubisz, dlatego chcesz jej zrobić niemiły dowcip. Twoim zadaniem jest wycelowanie w kolezankę pistoletem na wodę tak, aby w nią trafić. Po każdym udanym strzale, dziewczyna zmienia miejsce opalania. Ty jednak się nie poddawaj i celuj z nią dopóki nie wytracisz całej wody z pistoletu. Powodzenia!


Wystrzel wrogów z katapulty

Ocena gry

W grze sterujesz olbrzymią katapultą. Twoim zadaniem jest wystrzelić z armaty swoich nieprzyjaciół. Postaraj się, aby pokonali jak najdłuższy powietrzny dystans!Kowbojska katapulta

Ocena gry

Przed Tobą nie lada wyzwanie! Musisz pokonac jak najdłuższy dystans w dość nietypowy sposób. Wybierz kąt padania, pod którym chcesz odlecieć z katapulty, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Najgorzej, jeśli trafisz na kaktus, wówczas tracisz życie. Sprawdź, czy umiesz pobić rekord świata w tej konkurencji!


Palisade Guardian

Ocena gry

ta gra, to pierwsza część z serii Palisade Guardian. Twoim zadaniem jest obrona bazy. Musisz strzelać w przeciwników, nie pozwól im wtargnąć na swoje terytorium!


Palisade Guardian 2

Ocena gry

Twoim zadaniem jest obrona swojej bazy przed wrogiem. Masz do dyspozycji rozmaite rodzaje broni. Nie daj się swoim przeciwnikom! Pokonaj ich na polu walki! Sterowanie: Myszka - celownik LPM - strzał Spacja - zoom D;F - zmiana broni R - ładowanie bron


Obrona furgonetki

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest obrona opancerzonej furgonetki przed wojskami próbującymi ją za wszelką cenę zniszczyć. Do dyspozycji masz m.in. karabiny, granaty i beczki z olejem. Wykonaj swoje polecenie jak najlepiej


Piracki labirynt

Ocena gry

Pomóż pani kapitan statku pirackiego odnaleźć zagubiony skarb. Musisz pokonać z nią labirynt i zebrać wszystkie znajdujące się w nim rzeczy. Sterowanie za pomocą myszy.


Crusade 3 Niszczenie zamków

Ocena gry

Czas na zniszczenie wrogów! Za pomocą armatki zniszcz wyznaczony obiekt, w którym ukrywa się wróg. Zdobądź jak najwięcej punktów, zrób prawdziwą demolkę z twierdzy przeciwnika!


Bitwa kolorów

Ocena gry

To niezwykle ciekawa strzelanka, w której Twoim zadaniem jest eliminowanie kolorowych kwadratów. Możliwa bitwa między dwoma graczami.


Wybuchowy ogród

Ocena gry

Twoim zadaniem jest poruszanie się po ogrodzie, zdobycie klucza i przejście do kolejnej planszy. Nie jest to jednak takie proste, bo porządku w ogrodzie pilnują złe pomidory. Musisz je pokonać podkładając im miny. Gotowy podjąć się tego wyzwania? Sterowanie: myszka, spacja.


Krecik górnik

Ocena gry

Ta gra to odmiana klasycznej gry saper. Bohaterem gry jest Krecik, który pracuje w kopalni. Pomóz mu usunąć z jego kopalni wszystkie miny. Jeśli jesteś pewien, że na którymś polu nie ma miny, naciśnij lewy przycisk myszy, jeśli nie chcesz trafić na minę, najedź myszką na pole i naciśnij spację. Powodzenia!


Pułapki, miny i owca

Ocena gry

Poprowadź owcę jak najdalej. Postaraj się, aby pokonała jak najdłuższą trasę. Owca porusza się sama, jednak na jej drodze pojawiają się przeróżne przeszkody, które ją zatrzymują. Klikając na nie myszką podkładasz w te miejsca miny, wtedy przeszkody wybuchają i owca może biec dalej. Sterowanie: myszka.


Super Miner

Ocena gry

Za pomocą linki musisz wyciągnąć jak największą ilość złota, jeżeli na Twoją linkę nabierze się kamień, możesz go wysadzić miną klikając na cyfrę na wózku. W każdej planszy masz do zdobycia określoną kwotę, która jest podana pod napisem target. Sterowanie myszką. Powodzenia!


Misja na Neptunie

Ocena gry

W grze twoją misją jest uratowanie zamkniętego w klatce przyjaciela. To ostatni krok do tego, aby uciec z zaatakowanej przez wroga Planety. Skacz na trampolinie, zbieraj symbole. Sterowanie: myszka, strzałki, spacja.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Popularne gry

 • Gry Wojenne
 • Gra Pociąg pancerny

  Gra Pociąg pancerny

  Oglądana: 1263 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter- Wojna Światowa 4

  Gra WW4 Shooter- Wojna Światowa 4

  Oglądana: 1197 ocena: 0.00

 • Gra Obrona 1942

  Gra Obrona 1942

  Oglądana: 1176 ocena: 0.00

 • Gra Wojna Światowa

  Gra Wojna Światowa

  Oglądana: 1129 ocena: 0.00

 • Gra Międzyplanetarna wojna

  Gra Międzyplanetarna wojna

  Oglądana: 1033 ocena: 0.00

 • Gra Epicka Wojna 2

  Gra Epicka Wojna 2

  Oglądana: 970 ocena: 0.00

 • Gra Wojna Zwierząt

  Gra Wojna Zwierząt

  Oglądana: 961 ocena: 0.00

 • Gra Wojna w Liceum

  Gra Wojna w Liceum

  Oglądana: 958 ocena: 0.00

Reklama

cookie