Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Medyczne » Gry Weterynarz 7 gier

Barbie weterynarz

Ocena gry

Ta Barbie uwielbia zwierzęta i postanowiła zostać weterynarzem. Pomóz jej odnaleźć wszystkie chore zwierzątka, doprowadzić je do siebie do szpitala i wyleczyć ze wszystkich niebezpiecznych dla ich życia chorób. Stosuj się do wskazówek, które zobaczysz na poszczególnych etapach gry.


Opieka nad chorymi zwierzątkami

Ocena gry

Jesteś weterynarzem. Pracujesz w leśnym szpitalu dla zwierząt. Zaopiekuj się chorymi zwierzątkami, spełniaj ich wszystkie zachcianki, podawaj leki. Opiekuj się nimi, postaraj się, aby jak najszybciej wróciły do zdrowia.


Zwierzęta u weterynarza dla dzieci

Ocena gry

Gra powinna się spodobać dzieciom, bo to właśnie dla nich jest ta gra adresowana. Zwierzęta w śpią u weterynarza aby dojść całkowicie do zdrowia w specjalnych domkach. Odszukaj dwa takie same zwierzątka jeżeli Ci się to uda to spokojnie zasną.


Gra lecznica dla zwierząt

Ocena gry

W tej lecznicy dla zwierząt pracuje jedna z najlepszych weterynarzy jaką jest Daisy. Będzie leczyć wszystkie zwierzątka. Jej lecznica jest nowocześnie wyposażona w najlepszy sprzęt do leczenie pupili. Oryginalna nazwa gry to: Dr Daisy Pet VetZabawa w weterynarza

Ocena gry

Będziemy prowadzić lecznicę dla zwierząt gdzie będą pojawiać się chore i ranne zwierzęta oraz ptaki, które my musimy wyleczyć. Mamy w pierwszej planszy cztery miejsca gdzie będziemy leczyć zwierzaki podając im przeróżne leki i stawiając diagnozy.


Gra leczenie zwierząt

Ocena gry

Przychodnia dla zwierząt jest już otwarta. Będziemy tutaj leczyć: psy, koty, króliki i inne zwierzątka, które zachorowały. Za leczenie dostajemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na rozwój tej kliniki weterynaryjnej.


Gra weterynarz dla zwierząt

Ocena gry

Dla osób które lubą i marzą o zawodzie weterynarza mamy grę w której mogą spróbować swoich sił w tym zawodzie podczas wspaniałej zabawy w weterynarza. Będziemy leczyć przychodzące do nas zwierzęta jak psy oraz koty.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Weterynarz
 • Barbie weterynarz

  Barbie weterynarz

  Oglądana: 2619 ocena: 1.00

 • Gra leczenie zwierząt

  Gra leczenie zwierząt

  Oglądana: 2103 ocena: 0.00

 • Gra weterynarz dla zwierząt

  Gra weterynarz dla zwierząt

  Oglądana: 1606 ocena: 0.00

 • Zabawa w weterynarza

  Zabawa w weterynarza

  Oglądana: 1313 ocena: 0.00

 • Opieka nad chorymi zwierzątkami

  Opieka nad chorymi zwierzątkami

  Oglądana: 1121 ocena: 0.00

 • Gra lecznica dla zwierząt

  Gra lecznica dla zwierząt

  Oglądana: 1026 ocena: 0.00

 • Zwierzęta u weterynarza dla dzieci

  Zwierzęta u weterynarza dla dzieci

  Oglądana: 975 ocena: 0.00

Reklama

cookie