Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Wędkarskie 8 gier

Łowienie ryb na bezludnej wyspie

Ocena gry

Znajdujesz się na bezludnej wyspie. Ryby to Twój jedyny ratunek. Musisz złowić ich jak najwięcej, aby zdobyć posiłek na obiad. Uważaj, masz na to określoną ilość czasu!


Szczęśliwy połów

Ocena gry

Pomóż bohaterowi gry złowić tyle ryb, ile potrzeba do zakończenia kolejnych etapów gry. Sterowanie za pomocą myszki. Powodzenia!


Celowanie kulą w ryby

Ocena gry

To niebanalny sposób na łowienie ryb. Twoim zadaniem jest rzucanie w pływające ryby kulą, którą bohater gry trzyma w dłoni. Spróbuj wycelować i trafić nią jak najwięcej ryb. Sterowanie za pomocą myszki.


Prahistoryczny Łowca ryb

Ocena gry

Zastanawiałeś się jak całe wieki temu wyglądało łowienie ryb? Wciel się w postać prahistorycznego łowcy i postaraj się zdobyć jak najwięcej ryb.Polowanie na małe stworki

Ocena gry

W grze polujesz na małe zielone stworki. Musisz wykazać się naprawdę dużym refleksem, bo czas, w jakim pojawiają się i znikają stworki jest naprawdę krótki. Powodzenia!


Myśliwy na polowaniu

Ocena gry

W grze bierzesz udział w wielkim polowaniu. Wybrałeś się sam do lasu. Postaraj się upolować jak najwięcej zwierzyny!


Polowanie dinozaura

Ocena gry

Wybierz się z dinozaurem na \"ekologiczne polowanie\". Ofiarą Twoich łowów padną.. liście. Pomóż małemu dinozaurowi zebrać odpowiednią ilość liści niezbędną do ukończenia kolejnych etapów gry.


Polowanie na ptaki

Ocena gry

Pasją bohatera gry jest łowiectwo. Wybierz się wraz z nim na polowanie i postaraj się zestrzelić określoną ilość ptaków, którą wskazuje liczba na początku każdej planszy. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

  • Gry Wędkarskie

Reklama

cookie