Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Sportowe » Gry w hokeja 6 gier

Gra Air Hockey online

Ocena gry

Gra na tak stole na którym będziemy grać, nazywa się air hockey, dzięki powietrzu które wydobywa się ze stołu w którym są dziurki nasz krążek będzie poruszał się z bardzo dużą szybkością co zapewni nam frajdę z tej gry. Gracie myszką.


Gra zawody hokejowe

Ocena gry

Gramy w ciekawym turnieju hokejowym gdzie zagramy z innymi zawodnikami. Będziemy oddawać całą serią strzałów jak i też je bronić i mijać rywali. Wybieraj kij i strzelaj bramki. Gracie myszką.


Gra hokej obrona karnych

Ocena gry

Idziemy do bramki gdzie czeka na nas nie lada zadanie jakim jest obrona karnych. Krążek hokejowy leci szybko w stronę bramki, a Wy go musicie szybko obronić. Bronimy strzały używając strzałek.


Gra hokej karne

Ocena gry

Na lodowisku będzie na nas czekał bramkarz, któremu będziemy strzelać rzuty karne. Będziemy je także bronić. Zostań królem strzelców tego turnieju. Musisz z odpowiednią siłą uderzyć krążek aby trafił w światło bramki.Gra mecz hokejowy online

Ocena gry

Fajna gra w której rozegramy mecz hokejowy w 3D. Grę przede wszystkim cechuje jej realizm. Wybieramy poziom i przystępujemy do tego wyjątkowego meczu. Na pewno będzie on zacięty. Tylko jedna drużyna może wyjść wygrana z tego lodowiska. W grze używamy strzała oraz do strzałów i podań: N i S.


Gra hokejowa online

Ocena gry

Już jesteśmy na lodowisku gdzie czekamy na hokejowy pojedynek w którym będziemy oddawać strzały krążkiem na bramkę rywala. Myszką kontrolujemy siłę strzału krążka, jak i też to w którą stronę oddamy strzał.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry w hokeja
 • Gra hokej karne

  Gra hokej karne

  Oglądana: 807 ocena: 0.00

 • Gra mecz hokejowy online

  Gra mecz hokejowy online

  Oglądana: 735 ocena: 0.00

 • Gra zawody hokejowe

  Gra zawody hokejowe

  Oglądana: 730 ocena: 0.00

 • Gra Air Hockey online

  Gra Air Hockey online

  Oglądana: 696 ocena: 0.00

 • Gra hokej obrona karnych

  Gra hokej obrona karnych

  Oglądana: 655 ocena: 0.00

 • Gra hokejowa online

  Gra hokejowa online

  Oglądana: 629 ocena: 0.00

Reklama

cookie