Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Samochodowe » Gry Tiry 11 gier

12 kołowy Tir

Ocena gry

Będziemy poruszali się ogromnym dwunastokołowym pojazdem. Zobaczcie jak wygląda jazda nim i zy łatwo się steruje tak dużym samochodem, który w dodatku będzie musiał przewozić ogromny ładunek do celu przeznaczenia.


Samochód laweta

Ocena gry

Będziemy kierowali samochodem, który przewozi inne samochody jest to tak zwana laweta. Uważać musimy podczas jazdy aby nie doprowadzić do żadnej kolizji na drodze do celu. Mamy możliwość wyboru kilku trybów gry jak i też pojazdów.


Załadunek tira

Ocena gry

Pracujemy w dużym zakładzie gdzie zajmujemy się ładowaniem dużych i mniejszych samochodów przy pomoc specjalnych wózków widłowych. Sterujemy W,A,S,D, ramie poruszamy dzięki myszce. Ustawiaj paczki w określone miejsca na planszy tej gierki.


Truck Rush 3

Ocena gry

Czeka na Was już kolejna czyli trzecia część tej nietypowej gierki związanej z dużymi pojazdami. Tym razem klikamy myszką i nim sterujemy pojazdami w ponad 40 różnych plansz, które zostały dla Was przygotowane.Kierowca tira

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać kierowcy tira. Twoim zadaniem jest przewiezienie towaru w nienaruszonym stanie przez wyznaczoną trasę. Uważaj na wszelkie zagrożenia, które możesz spotkać na swojej drodze, zbieraj bonusowe punkty. Powodzenia!


Gra Ice Road Truckers 2

Ocena gry

Osoby które oglądały ten film dokumentalny o kierowcach z lodowej krainy została przygotowana teraz gra o nazwie Ice Road Truckers, gdzie sami będziemy takimi kierowcami, którzy będą poruszać się po lodzie.


Gra tir dla dzieci

Ocena gry

Duży Tir dla dzieci jest w kopalni diamentów. Obecny kierowca tego tira zachorował i teraz na naszych barkach będzie spoczywał transport tych niezwykle cennych surowców. Droga jaką będziemy się poruszać nie należy do najłatwiejszych.


Gra wywrotka dla dzieci

Ocena gry

Gra online gdzie duży samochód który nazywa się wywrotka będzie należał do nas. Będziemy wozić duże ładunki na przyczepie i na końcowej stacji kiprować je we wskazane miejsce.


Gra ciężarówka z przyczepą

Ocena gry

Duża ciężarówka do której jest podpięta przyczepa jest gotowa do wykonania misji. Na początku musimy wycofać przyczepą aby ją załadować surowcem i zawieść we wskazane miejsce w grze.


Gra ciężarówka dla dzieci

Ocena gry

Duża ciężarówka gotowa jest aby nią przemierzać trasę. Oczywiście na naszej wywrotce będzie ładunek który musimy dowieść cało i zdrowo do celu. Strzałkami sterujemy.


Gra z Tirem

Ocena gry

Dla chłopców którzy lubią duże samochody mamy wspaniałą grę z tirem którym będziemy sterowali i przewozili ładunek który musi dotrzeć do celu. Sterowanie strzałkami oraz Shift - przyspieszenie i Z hamulec.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Tiry
 • Gra Ice Road Truckers 2

  Gra Ice Road Truckers 2

  Oglądana: 4251 ocena: 0.00

 • Załadunek tira

  Załadunek tira

  Oglądana: 3681 ocena: 0.00

 • 12 kołowy Tir

  12 kołowy Tir

  Oglądana: 3326 ocena: 0.00

 • Samochód laweta

  Samochód laweta

  Oglądana: 3147 ocena: 0.00

 • Kierowca tira

  Kierowca tira

  Oglądana: 2999 ocena: 0.00

 • Truck Rush 3

  Truck Rush 3

  Oglądana: 2758 ocena: 0.00

 • Gra ciężarówka dla dzieci

  Gra ciężarówka dla dzieci

  Oglądana: 2103 ocena: 0.00

 • Gra z Tirem

  Gra z Tirem

  Oglądana: 1831 ocena: 0.00

 • Gra ciężarówka z przyczepą

  Gra ciężarówka z przyczepą

  Oglądana: 1610 ocena: 0.00

Reklama

cookie