Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami » Gry szczury 7 gier

Gra Ratowanie ślimaka

Ocena gry

Ślimak wybrał się na spacer. Niestety, jego życiu zagraża niebezpieczeństwo. Poziom wody stale się unosi. Ślimak jest naprawdę wystraszony. Pomóż Ślimakowi uzyskać spokój, spraw, aby na nowo był bezpieczny.


Gra szczur i ser

Ocena gry

Mały szczurek chce się dostać do domu. Po drodze musi zebrać pyszny ser, który jest jego ulubionym posiłkiem. Pomóż szczurkowi lecącemu balonem zebrać jak najwięcej ulubionego przysmaku oraz trafić do domu omijając przy tym wszelkie przeszkody, które napotka na drodze.


Gra złap szczury 3

Ocena gry

To kolejna część gry, w której Twoim zadaniem jest odnalezienie szkodników, które zainfekowały Twoje terytorium. Tym razem szczury zawładnęły zewnętrzną częścią Twojego gospodarstwa. Znajdź wszystkie szczury, które ukryły się na zewnątrz Twojego domu. Powodzenia!


Gra Szczur na klifach

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać szczurka, który lubi przeżywać przygody. Pomóż mu przejść jak najdalej kolejnych etapów. Za pomocą myszki możesz ustawiać położenie, kierunek albo siłę z jaką podskoczy. Aby ponownie wprawić go w ruch kliknij myszką. Zbieraj po drodze bonusowe punkty i odnajdź miejsce z flagą.Gra złap ukryte szczury 2

Ocena gry

Twoją kuchnią zawładnęły szczury! Są jednak na tyle sprytne, że schowały się w zakamarki pomieszczenia. Spróbuj odnaleźć wszystkie szkodniki, które ukryły się w kuchni.


Gra zestrzel szczury

Ocena gry

Szczury zaatakowały Twój dom. Rozpraw się ze szkodnikami. Zniszcz jak najwięcej szczurów, które nieproszone wdarły się na Twoje terytorium. Gra sterowana za pomocą myszki.


Gra Szczur rzuca oszczepem

Ocena gry

Pan Szczurek postanowił wziąć udział w Olimpiadzie. Musi więc ostro ćwiczyć. Pomóż Szczurkowi pobijać rekordy! Kliknij myszką, aby Szczur zaczął biec. Kiedy nabierze prędkości, kliknij dwukrotnie, aby się przygotował, a następnie rzucił oszczepem.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry szczury
 • Gra szczur i ser

  Gra szczur i ser

  Oglądana: 983 ocena: 0.00

 • Gra złap szczury 3

  Gra złap szczury 3

  Oglądana: 916 ocena: 0.00

 • Gra Szczur rzuca oszczepem

  Gra Szczur rzuca oszczepem

  Oglądana: 916 ocena: 0.00

 • Gra Ratowanie ślimaka

  Gra Ratowanie ślimaka

  Oglądana: 915 ocena: 0.00

 • Gra złap ukryte szczury 2

  Gra złap ukryte szczury 2

  Oglądana: 737 ocena: 0.00

 • Gra zestrzel szczury

  Gra zestrzel szczury

  Oglądana: 662 ocena: 0.00

 • Gra Szczur na klifach

  Gra Szczur na klifach

  Oglądana: 628 ocena: 0.00

Reklama

cookie