Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Symulatory 138 gier

Budowa nowego miasta

Ocena gry

W tej grze dowiesz się jak wybudować nowe miasto! Od podstaw! Jeżeli zawsze chciałeś zarządzać nowym miejsce,w tej grze mozesz sprawdzić swoje możliwości. Zadbaj o każdy szczegół miasta, przemyśl gdzie postawić budynki, a gdzie drzewa tak, aby to miejsce było przytulne i przyjazne dla każdego.


Impreza u Tessy

Ocena gry

Imprezy u Tessy zawsze są udane, Tym razem też musi wszystko pójść zgodnie z planem! Zorganizuj najlepszą imprezę, urządź wnetrze, zaproś gości, a następnie zrób im niezapomniane fotki!


Praca w kwiaciarni

Ocena gry

Zostałaś zatrudniona w kwiaciarni na okres próbny. Nie zmarnuj tej szansy. Postaraj się robić bukiety dokładnie takie, jakie są pokazane na ekranie. Daj z siebie wszystko i pokaż, że nadajesz się do tej pracy!


Kinowy barek

Ocena gry

Pracujesz w niewielkim barze w kinie. Przed seansem dużo osób chce kupić u Ciebie napoje, watę, popcorn lub inne przekąski. Postaraj się ich obsłużyć zgodnie z ich życzeniem. Za każde odpowiednio zrealizowane zamówienie otrzymujesz punkty. dobądź ich jak najwięcej i przejdź do kolejnych poziomów gry. Powodzenia!Kulinarny kącik pancakes

Ocena gry

Prowadzisz niewielkie stoisko kulinarne w parku, w którym sprzedajesz najlepsze pancakes w mieście. Postaraj się przygotowywać posiłki zgodnie z życzeniami swoich gości, a Twój mały kącik kulinarny będzie mógł się rozwijać. Zdobądź jak najwięcej punktów, aby przejść do następnego etapu gry.


W centrum handlowym

Ocena gry

Wybierz postac, w którą chcesz się wcielać w tej grze, następnie, poruszaj się nią po centrum handlowym, spotykając swoich wszystkich przyjaciół oraz psa. Weź ich ze sobą i doprowadź do wyjścia, zbieraj bonusowe przedmioty, unikaj nie przyjaciół. Na każdym etapie gry zbierz jak największą ilość punktów, masz na to określoną ilość czasu. Powodzenia!


Sasha Studio Spa

Ocena gry

Już dziś zawitaj do salonu SPA u Sashy. To nowo otwarty salon, w którym można się poddać wielu przyjemnym zabiegom kosmetycznym. Pomóż Sashy rozkręcić ten biznes!


Personal Shopper 3

Ocena gry

Twoim zadaniem jest ukończenie kolejnych etapów gry. Aby tego dokonać musisz na każdym poziomie odnaleźć wszystkie zagubione przedmioty. Lista tych przedmiotów znajduje się na dole ekranu. Powodzenia!


Zakupoholiczka w Paryżu

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w postać zakupoholiczki, ale w... Paryżu. Musisz wykonywać określone zadania i zdobywać pieniądze oraz punkty. Pokaż, że jesteś prawdziwą fashionistką! powodzenia!


Zakupoholiczka w NY

Ocena gry

Nowy York, to ulubione miejsce wszystkich zakupoholiczek! Wybierz postać, którą chcesz grać, a następnie przeżywaj przygody i pokonuj kolejne etapy gry razem z nią! Każdego dnia musisz wykonać określone zadanie, masz również przeznaczony na to odpowiedni budżet, jeżeli wydaje ci się, że są to małe pieniądze, to zawsze możesz popracować, aby zarobić ich więcej. Wykonaj wszytskie zadania! Powodzenia!


BBQ pub

Ocena gry

Prowadzisz własną restaurację, która ma niesamowita szansę rozwoju. wystarczy, że przyłozysz się do pracy i będziesz obsługiwać swoich gości tak, aby byli w pełni zadowoleni. Ich entuzjazm odzwierciedli się w kwocie pieniędzy, którą Ci zapłacą za usługi. Po przejściu każdego poziomu gry masz szansę rozbudować swój lokal dokupując rozmaite dodatki, np. większy grill, czy napoje dla niecierpliwych gości.


Studio Paznokci Sammie

Ocena gry

Sammie otworzyła właśnie nowe studio paznokcia. Pomóż jej obsłużyć wszystkie swoje klientki, maluj paznokcie oraz ozdabiaj je zgodnie z ich życzeniami. Postaraj się robić to szybko oraz dokładnie. Zadbaj o każdy szczegół manicure tak, aby klientki były zadowolone i chętnie wracały do tego salonu paznokci.


Ochroniarz gwiazdy

Ocena gry

Pracujesz w ochronie u swojego idola. Jego fanki nie rozumieją, że nie uda im się z Tobą zadrzeć i dostać do swojego autorytetu. Zarabiasz pieniądze za każdą fankę, którą odsyłasz z kwitkiem. Postaraj się zarobić ich jak najwięcej!


Fotograf w akcji

Ocena gry

Jesteś fotografem. Twoim zadaniem jest sfotografowanie jak największej ilości osób zamieszkujących kamienicę. Postaraj się zapolować na najbardziej pikantne momenty ich życia!


Pracowity dzień

Ocena gry

Przed Tobą kolejny nudny dzień pracy w biurze! Nie daj się przytłoczyć obowiązkami, postaraj się wykonać inne czynności, niezwiązane z pracą. Uważaj! Postaraj się pozostać niezauważoną przez szefową, bo inaczej wyrzuci Cię z pracy!


Chłopiec ze snu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać dziewczynki, która jedzie autobusem. Bardzo spodobał jej się chłopak siedzący tuż obok niej. Pomóż jej wykonać jak najszybciej wszystkie czynności upiększające. uważaj, żeby chłopiec nie widział jak pracujesz nad sobą, niech zobaczy dopiero efekt, a od razu się w Tobie zakocha!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Popularne gry

  • Gry Symulatory
  • Love Hina Sim date

    Love Hina Sim date

    Oglądana: 1007 ocena: 0.00

Reklama

cookie