Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Strzelanki 125 gier

Foxy Sniper- misja nr 1

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Foxy, bezwzględnej snajperki. Pomóż jej wykonywać poszczególne misje. Do tej pory była najlepsza w swoim zawodzie, przyłóż się, postaraj się, aby nie straciła swojej pozycji! Sterowanie: myszka, spacja.


Kanye vs. Taylor

Ocena gry

Taylor otrzymała statuetkę za najlepszy teledysk roku! Niestety, życie gwiazdy bywa trudne. Tym razem Kanye chce odebrać jej zaszczytny tytuł. Nie pozwól mu na to. Sterowanie: strzałki, spacja


Rzucanie workami z wodą

Ocena gry

To gra dla wszystkich, którzy uwielbiają robić żarty innym Twoim zadaniem jest zrzucić jak najwięcej worków z wodą na przechodzących ludzi. Bądź ostrożny, uważaj byś sam nie spadł z dachu! Sterowanie: strzałki, spacja.


Rozładuj swoje emocje

Ocena gry

Daj upust swoim emocjom! Jesteś zdenerwowany? Nie wiesz jak możesz rozładować napięcie? Ta gra na pewno Ci w tym pomoże! Masz 15 sek. na to, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Uderzaj w gościa siedzacego przed Tobą na krześle. Czasami za nim ukazuja się różne zwierzątka. Za pobicie ich dostajesz dodatkowe punkty!5 minut do ślubu

Ocena gry

To gra dla wszystkich o naprawdę mocnych nerwach! Przed Tobą jedno z najważniejszych 5. minut w Twoim życiu. Zdałeś sobie sprawę, że kobieta, z którą za chwilę się ożenisz nie jest Twoją wybranką. Nie chcesz popelnić więc tego błędu. Uratować Cię może jedynie... śmierć. Masz 5 minut na to, aby zyskać takie uszkodzenia ciała, które odbiorą Ci życie. Poruszaj się po kościele i pomieszczeniach obok i rób wszystko, aby się zniszczyć! Sterowanie za pomocą myszy.


Kowbojska katapulta

Ocena gry

Przed Tobą nie lada wyzwanie! Musisz pokonac jak najdłuższy dystans w dość nietypowy sposób. Wybierz kąt padania, pod którym chcesz odlecieć z katapulty, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Najgorzej, jeśli trafisz na kaktus, wówczas tracisz życie. Sprawdź, czy umiesz pobić rekord świata w tej konkurencji!


Papier, nożyczki, kamień

Ocena gry

Zapowiada się niezwykle ważny pojedynek! Umiesz grać w papier, nożyczki, kamień? Zagraj w tę grę na śmiertelnie poważnie! Kto przegrywa, ten wykonuje strzał do samego siebie! twoje życie jest w Twoich rękach! Wchodzisz w to?


Pucca: Ucieczka

Ocena gry

W grze jesteś ścigana aż przez trzy osoby! Są to: ninja, dziewczynka i uczeń mistrza. Musisz ich powstrzymywać, aby Cię nie dogonili i nie zniszczyli! Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Pokonaj przeciwników, nim oni zdążą pokonać Ciebie!


Walka psa i kota

Ocena gry

Jak wiadomo pies i kot to odwieczni rywale. Wciel się w postać któregoś z tych zwierząt i pokonaj przeciwnika. Rzucacie do siebie ciężkimi muszlami. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i traf w rywala jak najmocniej, aby odniósł jak największe obrażenia. Powodzenia!


Święta wojna: Anioły i demony 2

Ocena gry

Ta gra, to doskonała zabawa dla wsyztskich fanów kultowych Wormsów. W grze toczą między sobą walkę szatan i Bóg. Wybierz, w którego z bohaterów chcesz się wcielić, a następnie pokonaj przeciwnika. poruszasz się za pomocą strzałek, a za pomocą myszki strzelasz. Pokaż, że Twoja moc jest silniejsza! Powodzenia!


Walka wodna bohaterów CC

Ocena gry

Wybierz bohatera gry, w którego chcesz się wcielać, a następnie pokonaj swoich przeciwników za pomocą pistoletu na wodę i tym podobnej broni. Ta gra została wręcz stworzona dla miłośników kreskówek.


Keyboard Action Hero

Ocena gry

To niebanalna gra polegająca na czyszczeniu klawiatury komputerowej z zabrudzeń bakteryjnych, które zarażają. Wcielasz się w postać Keyboard Action Hero i musisz pokonać niebezpiecznych wrogów czających się wokół klawiszy.


Specjalista inspektor Sawant

Ocena gry

Inspektor Sawant to jeden z najlepszych specjalistów w oczyszczaniu kraju z oszustów i bandytów. Pomóż mu zadbać o dobro tego kraju i rozpraw się ze wszystkimi bandytami!


Kombat Fighters

Ocena gry

Gra klimatem przypominająca popularne Mortal Combat. Walka odbywa się tu na karty. Każdy z dostępnych zawodników, których możemy wybrać przed rozpoczęciem gry, posiada swoją własną talie magicznych kart. Jednorazowo wybierasz trzy z nich i starasz się przewidzieć ruchy przeciwnika.


Pojedynki z Zombie

Ocena gry

Nie daj się dorwać zombie! Strzelaj i odpieraj atak jak najdłużej zdobywając przy tym jak najwięcej punktów.Za zarobione pieniądze możesz dokonywać ulepszeń swoich pojazdów i broni.


Ucieczka z więzienia

Ocena gry

Hobo powrócił! Po ucieczce z więzienia nadszedł czas zemsty! Stań do walki ze strażnikami oraz współwięźniami. Pokonaj ich wszystkich! Sterowanie za pomocą strzałek oraz klawiszy A,S.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Popularne gry

 • Gry Strzelanki
 • Przygody Duffy\'ego: Ocal Planete przed Marsjanami: Misja 4

  Przygody Duffy\'ego: Ocal Planete przed Marsjanami: Misja 4

  Oglądana: 1092 ocena: 0.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 1072 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 890 ocena: 0.00

 • Uliczna strzelanina

  Uliczna strzelanina

  Oglądana: 847 ocena: 0.00

 • Strzelanie do butelek

  Strzelanie do butelek

  Oglądana: 837 ocena: 0.00

 • Strzelec Hanabi

  Strzelec Hanabi

  Oglądana: 836 ocena: 0.00

 • Drakojan Skies - Misja 1.

  Drakojan Skies - Misja 1.

  Oglądana: 821 ocena: 0.00

 • Wystrzel przeciwników

  Wystrzel przeciwników

  Oglądana: 798 ocena: 0.00

 • Drakojan Skies- Misja 3.

  Drakojan Skies- Misja 3.

  Oglądana: 796 ocena: 0.00

Reklama

cookie