Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Statki 51 gier

Gra Battleships 2

Ocena gry

Battleships 2 , to jeszcze nowsza wersja klasycznej gry w statki. czekają Cię jeszcze większe wybuchy i jeszcze większe emocje!


Gra Bitwa okrętów 1

Ocena gry

Ta gra, to nowa wersja klasycznej gry w statki. Rozmieść na wyznaczoną ilość każdego rodzaju okrętu. Następnie zgaduj, gdzie Twój przeciwnik rozstawił swoje maszyny.


Gra Czarny okręt

Ocena gry

Trzy wielkie morskie kraje walczą o panowanie na Karaibach. Niestety, walka nic nie rozstrzyga. To do Ciebie należy więc to zadanie. Weź udział w pojedynku, aby wreszcie go wygrać, zdobądź panowanie nad wyspami, pokonaj przeciwnika! Sterowanie: strzałki, klawisze X, Z.


Gra Niszczenie wrogich okrętów

Ocena gry

Wybrałeś się w rejs po morzu swoim okrętem. Jednak na drodze spotykasz inne okręty, które są wrogo do Ciebie nastawione. Strzelaj w nich armatą, trafiaj, pokonaj przeciwnika, nim on pokona Ciebie. Sterowanie: strzałki, spacja.Gra Wyprawa księcia Zuko

Ocena gry

Pomóż księciu Zuko sterować swoim okrętem i przejąć kontrolę nad plemionami i królestwem! Sterowania: strzałki, klawisze A, Z, spacja.


Gra Okręt Trafalgar

Ocena gry

Ostrożnie żegluj swoim okrętem po morzu, abyś dopłynął do celu. Uważaj jednak na okręty nieprzyjaciela, które chcą Ci przeszkodzić w dotarciu do mety.


Gra Wyprawa na drugi brzeg

Ocena gry

Pomóż Samowi, Golumowi i Frodo dotrzeć swoim okrętem bezpiecznie na drugi brzeg. Zbieraj przy tym spotkane na drodze pieniądze, dzięki temu zdobędziesz dodatkowe punkty.


Gra Marynarka Wojenna

Ocena gry

Celem każdego poziomu gry jest uratowanie wsyztskich ludzi, którzy znajdują się w wodzie, poza burtą okrętu. Aby jednak nie było zbyt łatwo, musisz przy tym pokonywać także wroga, który atakuje Twój okręt! Gotowy do podjęcia się takiego wyzwania? Do dzieła!


Gra Przygody Piratów

Ocena gry

Piratom na okręcie zabrakło jedzenia. Musisz wyjść poza pokład, aby złowić kilka ryb na obiad. Złap ich jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Pokaż, że potrafisz zadbać o swoją załogę!


Gra Super łowienie

Ocena gry

Wybrałeś się na ryby. Dno oceanu oprócz nich skrywa niestety także wiele śmieci i zbędnych rzeczy. twoim zadaniem jest złowienie jak największej ilości ryb w jak najkrótszym czasie. Uważaj przy tym, aby nie wyłowić śmieci, bo wówczas zostaną ci odebrane zdobyte punkty.


Gra Panda na bezludnej wyspie

Ocena gry

Mała Panda znalazła się na bezludnej wyspie. Wybrała się w podróż łódką brzegiem wyspy, aby zebrać ukryte w wodzie skarby. Pomóż jej wykonać to zadanie, uważaj na przeszkody.


Gra Ben łowi ryby

Ocena gry

Ben z przyjacielem wybrali się na ryby. Wypłynęli swoją łodką na głęboką wodę. Pomóż chłopcom złowić wyznaczoną ilość ryb w określonym czasie.


Gra Łódka kaczka

Ocena gry

Na swojej łódce- kaczce dostałeś się do kanału, w którym są silne wiry. Musisz pokonać kanał, aby być bezpiecznym. Zbieraj po drodze rozstawione na wodzie elementy, które dadzą Ci dodatkowe punkty. uważaj na wiry!


Gra Łódka podwodna U-Boat

Ocena gry

Jesteś operatorem łodzi podwodnej. Twoim zadaniem jest zebranie towaru rozrzuconego po dnie oceanu. Uważaj na przeszkody, postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.


Gra Operator łódki ratunkowej

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać operatora łodzi ratunkowej. Twoim zadaniem jest uratowanie zwierzątek, które utknęły w tonącej łodzi. Bądź ostrożny, uważaj, aby łódź nie przechyliła się od nadmiaru ciężaru po jednej stroni i aby nie utonęła.


Gra Łódka Habbo z walentynkowym towarem

Ocena gry

Sterujesz transportową łódką, na której był załadowany towar na walentynki. Niestety, towar wypadł z pokładu. Teraz twoim zadaniem jest sterowanie statkiem i zbieranie walentynkowych prezentów, które wypadły.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Gry Statki
 • Gra Budowanie Pirackiego okrętu

  Gra Budowanie Pirackiego okrętu

  Oglądana: 1356 ocena: 0.00

 • Gra Statek piracki

  Gra Statek piracki

  Oglądana: 1262 ocena: 0.00

 • Gra Bitwa morska/ statki

  Gra Bitwa morska/ statki

  Oglądana: 1244 ocena: 0.00

 • Gra Łowienie ryb

  Gra Łowienie ryb

  Oglądana: 1159 ocena: 0.00

 • Gra Spływ kajakowy

  Gra Spływ kajakowy

  Oglądana: 1022 ocena: 0.00

 • Gra Pair Mania- Pojazdy 2

  Gra Pair Mania- Pojazdy 2

  Oglądana: 785 ocena: 0.00

Reklama

cookie