Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry Sprzątanie 14 gier

Sprzątanie pokoju hotelowego

Ocena gry

Praca w hotelu bywa naprawdę ciężka. Twoim zadaniem jest wysprzątanie całego pokoju na błysk tak, aby następni goście weszli do czystego i przyjemnego pokoju. Jesteś gotowy podjąć się tego wyzwania?


Obowiązki domowe

Ocena gry

Każdy wie, że domowe obowiązki, to zazwyczaj nic przyjemnego. Większość uważa, że zajmowanie się domem, to czynności kobiece. W grze wcielasz się w postać mężczyzny, który musi sprostać wyzwaniu prowadzenia domu. Postaraj się wykonać swoje obowiązki jak najlepiej potrafisz tak, aby twoja żona była z nich naprawdę zadowolona.


Sprzątanie świata

Ocena gry

Bohater gry uwielbia porządek, dlatego postanowił zrobić coś dla świata i zadbać o czystość środowiska. Pomóż mu oczyścić park, wrzucając śmieci do właściwych pojemników.


Mycie okien

Ocena gry

Pracujesz w firmie, która zajmuje się myciem okien. Twoim zadaniem jest umycie okien w każdym z pomieszczeń w określonym budynku. Za każde umyte okno otrzymujesz punkty. Uważaj na mieszkańców bloku, którzy mogą je otworzyć, wówczas spadniesz w dół i stracisz wszystkie zdobyte punkty. Sterowanie: strzałki, spacja.Porządkowanie plaży

Ocena gry

Uwielbiasz porządek. Tymczasem szalonym plażowiczom trudno jest utrzymać plażę w czystości. Jenny postanowiła posprzątać to miejsce. Pomóż jej w tej czynności. Postaraj się przejść wszystkie poziomy gry.


Wiosenne porządki w ogrodzie

Ocena gry

Zbliża się wiosna. Sammie postanowiła zrobić wiosenne porządki w ogrodzie. Pomóż jej uporządkować to miejsce tak, aby z radością mogła oczekiwać nadejścia cieplejszych dni!


Sprzątanie w pokoju

Ocena gry

Pomóż dziewczynce sprzątać pokój. Po każdym rundzie, w której dobrze wysprzątasz pomieszczenie, przenosisz się do następnego poziomu. Postaraj się przejść je wszystkie!


Sprzątnij pokój z Karoliną

Ocena gry

W pokoju Karoliny panuje wielki bałagan! Pomożesz jej sprzątnąć pomieszczenie? Nie zapomnij użyć odkurzacza!


Sprzątanie po imprezie

Ocena gry

Pomóż dziewczynkom sprzątnąć mieszkanie, nim wrócą rodzice i zorientują się, że pod ich nieobecność siostry zrobiły imprezę!


Gra mycie naczyń

Ocena gry

Fajna gra w której będziemy ćwiczyć myć naczynia. Zobacz jak to jest myć takie naczynia. Jeżeli nigdy tego nie robiliście w domu to w tej wirtualnej grze możecie tego spróbować.


Gra w sprzątanie dla dziewczyn

Ocena gry

Ciekawa gra dla dziewczyn w której będziemy musieli sprzątać na czas. Posprzątaj swój pokój w jak najkrótszym czasie. Sprzątamy przy użyciu myszki komputerowej.


Gra sprzątanie po imprezie

Ocena gry

Impreza była u nas w doku jak to zwykle bywa ktoś musi potem po tej imprezie posprzątać. Właśnie my to będziemy musieli robić. Sprzątanie już na Was czeka w tej grze.


Gra w czyszczenie podwórka

Ocena gry

Bardzo fajna gra w czyszczenie podwórka. Będziemy musieli przecinać podwórko jednak w taki sposób aby ludzie którzy chodzą nie przeszkadzali nam w tym. Kierujemy postacią która ma czyścić strzałkami, czyścimy Spacją.


Gra mycie okien

Ocena gry

Gra w której naszym zajęciem będzie mycie okien. Uważaj aby nie myć okien jeżeli ktoś je otwiera, gdyż wtedy spadniemy na sam dół i grę będziecie musieli zaczynać od początku. Używamy strzałek do przemieszczania się oraz Spacji do mycia okien.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Sprzątanie
 • Sprzątanie pokoju hotelowego

  Sprzątanie pokoju hotelowego

  Oglądana: 3327 ocena: 0.00

 • Gra sprzątanie po imprezie

  Gra sprzątanie po imprezie

  Oglądana: 2739 ocena: 0.00

 • Obowiązki domowe

  Obowiązki domowe

  Oglądana: 2619 ocena: 0.00

 • Gra w sprzątanie dla dziewczyn

  Gra w sprzątanie dla dziewczyn

  Oglądana: 2315 ocena: 0.00

 • Sprzątanie po imprezie

  Sprzątanie po imprezie

  Oglądana: 1921 ocena: 0.00

 • Sprzątanie w pokoju

  Sprzątanie w pokoju

  Oglądana: 1627 ocena: 0.00

 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 1521 ocena: 0.00

 • Porządkowanie plaży

  Porządkowanie plaży

  Oglądana: 1489 ocena: 0.00

 • Wiosenne porządki w ogrodzie

  Wiosenne porządki w ogrodzie

  Oglądana: 1354 ocena: 0.00

Reklama

cookie