Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziewczyn » Gry Spa 6 gier

SPA u Sammie

Ocena gry

Sammie otworzyła nowe SPA. Pomóż jej podbić serca klientów, zadbaj atmosferę w salonie, oferuj im zabiegi zgodne z ich zamówieniami. Spraw, aby chętnie chcieli do Ciebie wracać. Każdego dnia pracy musisz zarobić określoną ilość punktów. Tylko w ten sposób przejdziesz do kolejnego poziomu gry.


Gra praca w spa

Ocena gry

Fajna praca na Was czeka w jednym z salonów Spa u Sue. To właśnie jest seria gier z sue. Klasyczna i wyjątkowa, mamy nadzieję że przypadnie Wam ona do gustu i zatęsknicie za nią jeszcze.


Gra Spa dla zwierząt

Ocena gry

Jak zobaczycie w tej grze nawet zwierzęta będą przychodzą do salonu Spa w którym to będziemy pracowali i wykonywali przeróżne zabiegi na zwierzakach. Do tych najpopularniejszych zaliczamy kąpanie zwierząt oraz ich czesanie.


Gra Spa dla dziewczyn

Ocena gry

Będziemy prowadzić i zarządzać salonem Spa dla dziewczyn w którym będziemy obsługiwać gości,którzy do niego przychodzą. W poszczególnych planszach za zarobione pieniądze będziemy mieli możliwość rozbudowania naszego salonu SPA.Gra Spa dla kota i psa

Ocena gry

Będziemy mieli możliwość pracować w specjalnym Spa dla kota i psa. Będziemy musieli dbać o ich wygląd. Do naszych zadań będzie należało między innymi mycie i pielęgnacja tych zwierzaków.


Gra salon piękności dla dziewczyn

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której będziecie pracować w salonie piękności i wykonywać przeróżne zabiegi na dziewczynach, które do tego salonu piękności przychodzą. Wiele ciekawych etapów gry przed Wami.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Spa
 • SPA u Sammie

  SPA u Sammie

  Oglądana: 2079 ocena: 0.00

 • Gra Spa dla kota i psa

  Gra Spa dla kota i psa

  Oglądana: 1350 ocena: 0.00

 • Gra praca w spa

  Gra praca w spa

  Oglądana: 816 ocena: 0.00

 • Gra salon piękności dla dziewczyn

  Gra salon piękności dla dziewczyn

  Oglądana: 753 ocena: 0.00

 • Gra Spa dla zwierząt

  Gra Spa dla zwierząt

  Oglądana: 721 ocena: 0.00

 • Gra Spa dla dziewczyn

  Gra Spa dla dziewczyn

  Oglądana: 720 ocena: 0.00

Reklama

cookie