Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami » Gry smoki 10 gier

Uwolnij uwięzioną księżniczkę

Ocena gry

Księżniczka została porwana przez okrutnego smoka! Ty, jak najdzielniejszy rycerz w królestwie musisz ją uratować z rąk tego niebezpiecznego potwora! Kieruj się ku górze, zdobywając przy tym wszystkie bonusowe elementy, jakie napotkasz na swojej drodze. W ten sposób uwolnisz królewnę i przejdziesz do następnego etapu gry. Sterowanie za pomocą strzałek.


Obrazki ze smokami

Ocena gry

Na planszy widzisz dwa obrazki smoków, które są niemal identyczne. Twoim zadaniem jest odnalezienie kilku szczegółów, którymi różnią się te obrazki. Tylko w ten sposób możesz przejść do kolejnego etapu gry. Uważaj, w kazym poziomie masz ograniczoną ilość czasu!


Smok Ruppo

Ocena gry

Ruppo , to śliczny mały smok, który wybiera się w odwiedziny do przyjaciół. Ruppo uwielbia się przebierać i stylizować. Pomóż mu wybrać najbardziej szaloną kreację, aby czuł się wspaniale i olśniewał swoim wyglądem!


Legendarny smok

Ocena gry

Przed Tobą legendarna walka o przetrwanie! W grze wcielasz się w postać smoka, który, aby przetrwać musi kierować się ku górze od lądu. Nie umie jeszcze dobrze latać, więc pomocne okazują się kawałki ziemi, które spadają z góry. Poruszając się po nich, skacząc na nie kieruj się ku górze i zdobądź jak najwięcej punktów!Ognisty Smok

Ocena gry

Jesteś rycerze i przemierzasz bezkresne stepy. Na Twojej drodze stanął niebezpieczny smok, który chce Cię zniszczyć! Nie pozwól mu na to, atakuj smoka, pokonaj go zanim on zdąży pokonać Ciebie! Strzelaj do niego za pomocą myszki, omijaj jego ogień oraz inne przeszkody, które napotkasz na drodze.


Gra smok zionący ogniem

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać smoka, steruj nim tak, aby zebrać wszystkie skarby, po drodze pokonując wrogów i aby dotrzeć w końcu do celu.


Gra zabijanie smoków

Ocena gry

Pokaż jak umiejętnie potrafisz walczyć ze smokami! Rzucaj w smoki płonącymi kamieniami, im dłużej będziesz trzymał lewy przycisk myszki, tym Twój atak będzie mocniejszy i zadasz smokom większe obrażenia.


Gra Smocze królestwo

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać smoczego jeźdźcy. Nie pozwól, aby w twoim królestwie panował chaos, zaprowadź porządek w zbuntowanym królestwie.


Gra czerwony smok

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać czerwonego smoka. Musisz pokonać przeciwnika, zanim on pokona Ciebie. Masz do wyboru całą gamę broni. Nie daj się wrogowi, walcz!


Polowanie na smoki

Ocena gry

Zostałeś wybrany na opiekuna zamku. Musisz obronić mury przed atakiem groźnych smoków! Celuj w nie i strzelaj zanim zdążą Ci uciec! To naprawdę odpowiedzialne zadanie. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry smoki
 • Gra zabijanie smoków

  Gra zabijanie smoków

  Oglądana: 1375 ocena: 1.00

 • Obrazki ze smokami

  Obrazki ze smokami

  Oglądana: 1239 ocena: 0.00

 • Gra czerwony smok

  Gra czerwony smok

  Oglądana: 1167 ocena: 0.00

 • Uwolnij uwięzioną księżniczkę

  Uwolnij uwięzioną księżniczkę

  Oglądana: 909 ocena: 0.00

 • Ognisty Smok

  Ognisty Smok

  Oglądana: 882 ocena: 0.00

 • Legendarny smok

  Legendarny smok

  Oglądana: 882 ocena: 0.00

 • Smok Ruppo

  Smok Ruppo

  Oglądana: 850 ocena: 0.00

 • Gra Smocze królestwo

  Gra Smocze królestwo

  Oglądana: 842 ocena: 0.00

 • Polowanie na smoki

  Polowanie na smoki

  Oglądana: 797 ocena: 0.00

Reklama

cookie