Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Symulatory » Gry Sklep 20 gier

Praca w kwiaciarni

Ocena gry

Zostałaś zatrudniona w kwiaciarni na okres próbny. Nie zmarnuj tej szansy. Postaraj się robić bukiety dokładnie takie, jakie są pokazane na ekranie. Daj z siebie wszystko i pokaż, że nadajesz się do tej pracy!


Personal Shopper 3

Ocena gry

Twoim zadaniem jest ukończenie kolejnych etapów gry. Aby tego dokonać musisz na każdym poziomie odnaleźć wszystkie zagubione przedmioty. Lista tych przedmiotów znajduje się na dole ekranu. Powodzenia!


Zakupoholiczka w NY

Ocena gry

Nowy York, to ulubione miejsce wszystkich zakupoholiczek! Wybierz postać, którą chcesz grać, a następnie przeżywaj przygody i pokonuj kolejne etapy gry razem z nią! Każdego dnia musisz wykonać określone zadanie, masz również przeznaczony na to odpowiedni budżet, jeżeli wydaje ci się, że są to małe pieniądze, to zawsze możesz popracować, aby zarobić ich więcej. Wykonaj wszytskie zadania! Powodzenia!


Sklep zoologiczny

Ocena gry

Uwielbiasz zwierzęta i właśnie założyłaś nowy sklep zoologiczny. Postaraj się w ciągu dnia sprzedać jak najwięcej zwierząt tak, aby jak najwięcej z nich odnalazło nowych właścicieli. Każdego dnia musisz zarobić co najmniej określoną kwotę pieniędzy. Postaraj się, aby jak najszybciej obsłużyć swoich klientów, bo są bardzo niecierpliwi.Sklep ze słodyczami

Ocena gry

Chciałaś kiedyś pracować w sklepie z takimi smakołykami? Teraz możesz wypróbować swoich sił! Jako pracownik cukierni musisz zadbać o swoich klientów. Sprzedawaj im produkty sprawnie i szybko oraz zgodnie z ich zyczeniem. Postaraj się, aby byli zadowoleni z wizyty w Twoim sklepie.


Cukiernia Jenny

Ocena gry

Ta gra, to wspaniała zabawa dla wszystkich, którzy uwielbiają gry symulacyjne. Pomóż zapracowanej sprzedawczyni cukierni obsłużyć wszystkich swoich gości. Rób to sprawnie, bo inaczej goście będą niezadowoleni i nie zapłacą Ci pełnej kwoty. Każdego dnia pracy musisz zarobić określoną sumę pieniędzy.


Butik odzieżowy

Ocena gry

Każda kobieta uwielbia zakupy. Ty swoją pasję postanowiłaś przerodzićw przerodzić w biznes. Założyłaś nowoczesny butik odzieżowy. Obsługuj swoich gości tak, aby byli zadowoleni z udanych zakupów i chcieli wracać częściej do Twojego sklepu. Zadbaj także o swoją gotówkę. Każdego dnia staraj się zarobić jak najwięcej pieniędzy!


Salon sukien ślubnych

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać właścicielki najlepszego salonu sukien ślubnych w okolicy. Nie zepsuj tego! Obsługuj swoich gości tak, aby byli zadowoleni z udanych zakupów i chętnie polecali to miejsce innym. Każdego dnia sprzedaży musisz zarobić określoną ilość pieniędzy. Powodzenia!


Skle z biżuterią Sami

Ocena gry

Prowadzisz wyjątkowy sklep z biżuterią. Na specjalne życzenie klientów robisz dla nich piękną biżuterię. Postaraj się wykonać swoje zadanie jak najlepiej tak, aby goście byli zadowoleni z oferowanego im towaru.


Gra shoppping

Ocena gry

Na tablicy znajdują się obrazki przedstawiające zakupy pewnej dziewczyny. Odnajdź jak najwięcej par takich samych obrazków, a przejdziesz do poziomu wyżej. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.


Sklep z pamiątkami

Ocena gry

Pracujesz w sklepie z pamiątkami. Staraj się kulturalnie i w miarę szybko obsługiwać gości tak, aby byli zadowoleni ze swoich zakupów.


Odzieżowy butik

Ocena gry

Prowadzisz najlepszy butik odzieżowy w mieście. Postaraj się obsługiwać swoje klientki tak, aby były zadowolone z kupowanego towaru i chętnie w przyszłości wracały do Twojego sklepu.


Galeria Fashion

Ocena gry

Zarządzasz niemałym centrum handlowym. Postaraj się obsługiwać swoich gości tak, aby byli zadowoleni. Każdego dnia zdobywasz pieniądze, które możesz następnie zamienić na kolejny butik.


Sklep z zabawkami

Ocena gry

Pracujesz w sklepie z zabawkami. Twoim zadaniem jest konstruowanie dokładnie takich produktów, o jakich marzą Twoi klienci. Postaraj się wykonać swoją pracę jak najlepiej.


Mithai Ghar- sklep ze słodyczami

Ocena gry

Prowadzisz sklep ze słodkościami. Twoim zadaniem jest obsługa gości. Podawaj im towar zgodnie z ich życzeniem. Postaraj się, aby wszyscy byli zadowoleni.


Łap spadający towar

Ocena gry

Wybrałaś się na zakupy do marketu. Nagle z półek zaczęły spadać towary. Użyj swojego wózka i postaraj się złapać jak najwięcej spadających przedmiotów!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry Sklep
 • Salon sukien ślubnych

  Salon sukien ślubnych

  Oglądana: 6415 ocena: 0.00

 • Praca w kwiaciarni

  Praca w kwiaciarni

  Oglądana: 1810 ocena: 3.00

 • Sklep zoologiczny

  Sklep zoologiczny

  Oglądana: 1328 ocena: 0.00

 • Butik odzieżowy

  Butik odzieżowy

  Oglądana: 1226 ocena: 0.00

 • Gra pracowanie w sklepie z ciastkami

  Gra pracowanie w sklepie z ciastkami

  Oglądana: 1207 ocena: 0.00

 • Personal Shopper 3

  Personal Shopper 3

  Oglądana: 1196 ocena: 0.00

 • Zakupoholiczka w NY

  Zakupoholiczka w NY

  Oglądana: 1142 ocena: 10.00

 • Cukiernia Jenny

  Cukiernia Jenny

  Oglądana: 1050 ocena: 0.00

 • Odzieżowy butik

  Odzieżowy butik

  Oglądana: 1047 ocena: 0.00

Reklama

cookie