Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Sportowe » Gry Siatkówka 11 gier

Siatkówka mistrzostwa kobiet

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz siatkówkę, to ta gra jest właśnie dla Ciebie! Zmierz się z silnymi przeciwniczkami i pokaż, że to Twoja drużyna jest mistrzem świata. Serwuj, odbijaj piłkę, postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów. Sterowanie za pomocą myszki.


Wikingowa siatkówka

Ocena gry

Ta gra, to niebanalna i dość oryginalna wariacja znanej gry w siatkówkę. Jak widać już wikingowie uwielbiali tę formę rozgrywek. Wybierz gracza, którym chcesz sterować, a następnie rozegraj mecz siatkówki. Zamiast piłki będzie grać mały czarnym stworkiem oraz mieczem. Zapowiadają się niezłe emocje! Powodzenia!


Ubierz zawodniczkę siatkówki plażowej

Ocena gry

Ta dziewczyna uwielbia grać w siatkówkę plażową. Pomóż jej się ubrać na turniej tak, aby wyglądała cudownie, ale jednocześnie, żeby wygodnie jej było grać w siatkę.


Plażowy turniej siatkówki

Ocena gry

Ta gra, to kolejna gra, która polega na rozegraniu turnieju siatkówki. Tym razem jednak grafika stoi na wyższym poziomie. W turnieju zmierzą się dwa zające. Wciel się w postać jednego z nich i próbuj zgarnąć puchar najlepszego zawodnika w plażówce!Siatkówka w zoo

Ocena gry

Zwierzęta w zoo również lubią świetną zabawę. Gdy tylko mają wolny czas, to grają w siatkówkę. Wciel się w postać jednego z mieszkańców w zoo i zagraj turniej siatkówki. Postaraj się pokonać przeciwnika! Sterowanie za pomocą strzałek.


Siatkówka: turniej pingwinów

Ocena gry

Pingwiny uwielbiają grać w siatkówkę! Nie przeszkadza im nawet to, że lód jest śliski i łatwo w tej grze o kontuzję. Zagra z pingwinami, przekonaj się, że nie jest to łatwe zadanie. Postaraj się pokonać swojego przeciwnika! Sterowanie za pomocą myszki.


Kraby i stakówka

Ocena gry

Tym razem nad morzem zostało stworzone boisko do siatki na którym postanowiły zagrać dwa kraby. Skaczemy nimi i odbijamy piłkę na drugą stronę do przeciwnika. Strzałki potrzebne nam są do sterowania zawodnikami.


Siatkówka z misiami

Ocena gry

W lesie jak widać również można uprawiać tą dyscyplinę sportową jaką jest siatkówka. Zagrają w niej dwa wesołe misie. Żadne z nich nie będzie chciał się poddać i przegrać ten mecz. Gracz 1 gra: strzałki, gracz 2: A,D,W.


Gra siatkówka dla dzieci

Ocena gry

Dla małych dzieci jest ta gra z pingwinami w której będziemy przebijać piłkę na drugą stronę. To taka uproszczona siatkówka. Wygrywa ta osoba, która podczas meczu uzbiera większą liczbę punktów. Wybieramy czas gry, poziom jak i też rodzaj sterowania.


Gra siatkówka dla dziewczyn

Ocena gry

Specjalnie dla Was została przygotowana plaża gdzie odbędzie się nietypowy mecz siatkówki. Będziemy w nim przebijać bombę, przegrywa ta osoba na której połowie ona wybuchnie. Poruszamy się strzałkami, spacją przebijamy bombę, S - rozpoczynamy grę.


Gra siatkówka plażowa online

Ocena gry

Jest ciepło więc doskonała okazja na mecz. Będzie to mecz siatkówki plażowej. Do tego pojedynku staną dwie drużyny naprzeciw siebie. Gracz 1: strzałki oraz ; i \'. Gracz 2: T,F,G,H oraz A i S.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Siatkówka
 • Gra siatkówka plażowa online

  Gra siatkówka plażowa online

  Oglądana: 2789 ocena: 0.00

 • Siatkówka mistrzostwa kobiet

  Siatkówka mistrzostwa kobiet

  Oglądana: 2026 ocena: 0.00

 • Plażowy turniej siatkówki

  Plażowy turniej siatkówki

  Oglądana: 1530 ocena: 0.00

 • Wikingowa siatkówka

  Wikingowa siatkówka

  Oglądana: 1088 ocena: 0.00

 • Ubierz zawodniczkę siatkówki plażowej

  Ubierz zawodniczkę siatkówki plażowej

  Oglądana: 1024 ocena: 0.00

 • Siatkówka w zoo

  Siatkówka w zoo

  Oglądana: 999 ocena: 0.00

 • Siatkówka z misiami

  Siatkówka z misiami

  Oglądana: 843 ocena: 0.00

 • Siatkówka: turniej pingwinów

  Siatkówka: turniej pingwinów

  Oglądana: 825 ocena: 0.00

 • Gra siatkówka dla dziewczyn

  Gra siatkówka dla dziewczyn

  Oglądana: 754 ocena: 0.00

Reklama

cookie