Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Latanie » Gry samolotowe 9 gier

Gra TU- 95

Ocena gry

Przejmij kontrolę nad samolotem Tu-95. Kontroluj jego start, lot, a przede wszystkim zadbaj o to, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. To niełatwe zadanie, wyląduj tak, aby nikomu nic się nie stało!


Gra Pilotowanie Samolotem w trudnych warunkach

Ocena gry

Nad całą Europą rozpościerają się gęste kłęby pyłu pochodzącego z erupcji wulkanu. Pył uniemożliwia poruszanie się po przestrzeni powietrznej. Jednak najlepsi piloci potrafią sterować samolotem nawet i w tak złych warunkach. Jednym z nich jesteś ty! Nie daj za wygraną, nie daj się pokonać pyłowi, pilotuj samolotem. Omijaj kłęby pyłu, zbieraj pieniądze oraz inne bonusowe elementy. Zdobądź jak najwięcej punktów i dotrzyj do celu. Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszy spacji oraz klawiszów 1,2,3.


Gra Pilot samolotu 3D

Ocena gry

Marzyłeś kiedyś, aby prowadzić samolot? Wreszcie Twoje marzenie może się spełnić. W grze wcielasz się w postać pilota samolotu. Ścigasz się z czasem swoją latającą maszyną. Nawiguj, kieruj samolotem tak, aby się nie rozbić, zbieraj punkty, dotrzyj do celu.


Gra Lotnicza podróż Scooby Doo

Ocena gry

Scooby Doo uwielbia podróżować samolotem. Tym razem wybrał się w podróż, której celem jest zebranie wszystkich czerwonych piłek, które napotka na drodze. Pomóż Scoobiemu wypełnić swoją misję, postaraj się, aby wytrzymał w powietrzu jak najdłużej i zdobył jak najwięcej punktów.Gra Latający Samolot

Ocena gry

Jesteś pilotem samolotu. Twoim zadaniem jest zebranie czerwonych kropek, które staną Ci na drodze. Postaraj się utrzymać samolot w powietrzu jak najdłużej.


Gra Papierowe Samoloty

Ocena gry

W grze sterujesz papierowym samolotem. Twoim zadaniem jest zestrzelenie papierowych elementów, które pojawiają się na Twojej drodze. Twoją bronią są spinacze do papieru. Samolotem sterujesz za pomocą myszki, kieruj samolotem tak, aby leciał wprost na niebezpieczne elementy. Zdobądź jak najwięcej punktów.


Gra Papierowy samolot

Ocena gry

Pokonaj wroga! Zestrzel go wykorzystując do tego celu papierowy samolot i swoje zdolności. Nie pozwól, aby wróg Cię pokonał!


Gra Samolot

Ocena gry

Jesteś pilotem samolotu. Przed Tobą ważna misja! Musisz szybować samolotem w chmurach, unikaj czerwonych bomb, które mogłyby zniszczyć Twój samolot. Zbieraj zielone kamienie i niebieskie tarcze.


Gra Wojskowy samolot

Ocena gry

Twoim zadaniem jest pilotowanie wojskowego samolotu. Uwolnij świat przed niebezpiecznymi najeźdźcami! Twój samolot jest wyposażony w broń, która pozwoli Ci pokonać wroga, aby na świecie znów zapanował pokój. Powodzenia! Gra sterowana za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry samolotowe
 • Gra TU- 95

  Gra TU- 95

  Oglądana: 1320 ocena: 0.00

 • Gra Pilot samolotu 3D

  Gra Pilot samolotu 3D

  Oglądana: 1099 ocena: 0.00

 • Gra Papierowe Samoloty

  Gra Papierowe Samoloty

  Oglądana: 992 ocena: 0.00

 • Gra Wojskowy samolot

  Gra Wojskowy samolot

  Oglądana: 960 ocena: 0.00

 • Gra Lotnicza podróż Scooby Doo

  Gra Lotnicza podróż Scooby Doo

  Oglądana: 960 ocena: 0.00

 • Gra Latający Samolot

  Gra Latający Samolot

  Oglądana: 827 ocena: 0.00

 • Gra Pilotowanie Samolotem w trudnych warunkach

  Gra Pilotowanie Samolotem w trudnych warunkach

  Oglądana: 732 ocena: 0.00

 • Gra Samolot

  Gra Samolot

  Oglądana: 694 ocena: 0.00

 • Gra Papierowy samolot

  Gra Papierowy samolot

  Oglądana: 648 ocena: 0.00

Reklama

cookie