Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry samochodziki 12 gier

Wyścigi samochodowe Angel Power

Ocena gry

Weź udział w wyścigach samochodowych. To niesamowicie wciągająca gra. W drodze po zwycięstwo omijaj inne samochody, kałuże, zdobywaj natomiast monety, które sprawią, ze Twoje zwycięstwo będzie w zasięgu ręki!


Wyścigi samochodowe

Ocena gry

Przed Tobą ważne zadanie! Bierzesz udział w wyścigach samochodowych. Na początku gry wybierz trasę oraz samochód, a później pokaż pozostałym zawodnikom, że to Ty jesteś najlepszy! Powodzenia!


Samochodzik, przygoda na wyspie

Ocena gry

W grze sterujesz maleńkim samochodzikiem. Przed Tobą wielka przygoda. Poruszasz się po magicznej wyspie i zbierasz po drodze owoce, za które dostajesz bonusowe punkty.


Wyścig mini samochodzików

Ocena gry

Ta gra jest naprawdę zabawna i niesamowicie wciągająca! Twoim zadaniem jest sterowanie maleńkimi samochodzikami. Ich trasa prowadzi między rozrzuconymi na biurku przedmiotami. Postaraj się pokonać najlepszy do tej pory wynik, pokonaj więc trasę w jak najszybszym tempie!Samochodowa wyprawa Mikiego i Przyjaciół

Ocena gry

Bohaterowie Disneya wybrali się na przejażdżkę samochodem. Wybierz, w którą z postaci wcielisz się w grze, a następnie steruj jej samochodzikiem tak, aby osiągnęła zawrotną prędkość i pierwsza dotarła do celu. Im bliżej auta będzie kursor myszki, tym pojazd będzie jechał szybciej.


Malowanie auta

Ocena gry

Ten zwariowany samochodzik chce wyglądać jak najlepiej! Pomóż mu uzyskać niespotykany wygląd, tak, którym będzie olśniewał wszystkich wokół. Dobierz odpowiednie barwy, baw się kolorem!


Tuningowanie samochodziku

Ocena gry

samemu będziecie mieli możliwość zmiany wyglądu dla tego samochodziku. Będzie to samochód lat 60, który wy będziecie przerabiać oraz zmieniać jego wygląd.


Budowanie samochodziku zabawki

Ocena gry

Sami będziecie mieli możliwość złożenia tego samochodziku z elementów jakie znajdują się w grze. OD Ciebie będzie zależeć jak ten pojazd ma wyglądać.


Skoki z samochodzikami

Ocena gry

Kolejna gra w której będziecie mieli możliwość skakania samochodzikami. Tym rzem będziemy mieli wiele elementów do wyboru dzięki którym samochód może polecieć do góry oraz do przodu. Gramy myszką


Gra samochodziki zabawki

Ocena gry

Ciekaw małe samochodziki którymi będziemy się ścigać na mini torach. To będą lodowe tory, dlatego łatwo będzie o wpadnięcie w poślizg. Sterowanie: strzałki


Skakanie samochodzikiem

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której będziemy wykonywać coś dziwnego co można zrobić z samochodem. Mianowicie będziemy skakać samochodzikiem. Wybieramy odpowiednią moc myszką + lub - następnie Spacje aby wystrzelić samochodzik.


Parkowanie samochodziku

Ocena gry

Będziemy mieli okazję parkować przeróżne samochodziki. W tym celu wybierzemy się na parking gdzie naszym zadaniem będzie parkowanie samochodów. Parkujemy strzałkami.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry samochodziki
 • Samochodzik, przygoda na wyspie

  Samochodzik, przygoda na wyspie

  Oglądana: 3307 ocena: 0.00

 • Wyścigi samochodowe

  Wyścigi samochodowe

  Oglądana: 3279 ocena: 0.00

 • Wyścigi samochodowe Angel Power

  Wyścigi samochodowe Angel Power

  Oglądana: 3144 ocena: 0.00

 • Malowanie auta

  Malowanie auta

  Oglądana: 1809 ocena: 0.00

 • Parkowanie samochodziku

  Parkowanie samochodziku

  Oglądana: 1570 ocena: 0.00

 • Samochodowa wyprawa Mikiego i Przyjaciół

  Samochodowa wyprawa Mikiego i Przyjaciół

  Oglądana: 1551 ocena: 0.00

 • Wyścig mini samochodzików

  Wyścig mini samochodzików

  Oglądana: 1190 ocena: 0.00

 • Budowanie samochodziku zabawki

  Budowanie samochodziku zabawki

  Oglądana: 951 ocena: 0.00

 • Tuningowanie samochodziku

  Tuningowanie samochodziku

  Oglądana: 909 ocena: 0.00

Reklama

cookie