Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Samochodowe 148 gier

Gaszenie pożarów online

Ocena gry

Straż Pożarna jest bardzo dzielna, pokaże to w tej grze online gdzie będziemy musieli gasić pożar domów jednorodzinnych jak i też wielorodzinnych o wielokondygnacyjnej zabudowie. Aby tego dokonać steruj postacią strażaka: W,A,S,D i gaś pożar myszką.


Straż Pożarna w akcji

Ocena gry

Nie będzie to zwyczajna akcja do jakich jesteście przyzwyczajeni. Będziemy poruszali się nowoczesnym pojazdem, który musi dotrzeć do pożaru. Gdy już tam będziemy do jego gaszenia używamy strzałek i Spacji.


Gra z samochodem strażackim

Ocena gry

Pracujemy jako strażacy w remizie strażackiej i właśnie otrzymujemy sygnał, że jest pożar. Musimy jak najszybciej dotrzeć naszym pojazdem do celu i postarać się go ugasić. Wszelkie pomocne informacje znajdziecie w tej gierce.


12 kołowy Tir

Ocena gry

Będziemy poruszali się ogromnym dwunastokołowym pojazdem. Zobaczcie jak wygląda jazda nim i zy łatwo się steruje tak dużym samochodem, który w dodatku będzie musiał przewozić ogromny ładunek do celu przeznaczenia.



Samochód laweta

Ocena gry

Będziemy kierowali samochodem, który przewozi inne samochody jest to tak zwana laweta. Uważać musimy podczas jazdy aby nie doprowadzić do żadnej kolizji na drodze do celu. Mamy możliwość wyboru kilku trybów gry jak i też pojazdów.


Załadunek tira

Ocena gry

Pracujemy w dużym zakładzie gdzie zajmujemy się ładowaniem dużych i mniejszych samochodów przy pomoc specjalnych wózków widłowych. Sterujemy W,A,S,D, ramie poruszamy dzięki myszce. Ustawiaj paczki w określone miejsca na planszy tej gierki.


Truck Rush 3

Ocena gry

Czeka na Was już kolejna czyli trzecia część tej nietypowej gierki związanej z dużymi pojazdami. Tym razem klikamy myszką i nim sterujemy pojazdami w ponad 40 różnych plansz, które zostały dla Was przygotowane.


Kolorowanka z traktorem online

Ocena gry

Bardzo prosta kolorowanka nawet dla najmłodszych dzieci w której to na obrazku mamy ten pojazd i możemy go malować kolorami jakimi tylko chcecie. Klikając na ikonę drukowanki mamy możliwość wydrukowania tego obrazka z naszej strony za darmo.


Krecik i traktorek

Ocena gry

Kolejny raz trafiamy do kopalni gdzie wraz z dzielnym krecikiem będziemy zajmowali się transportowaniem węgla. Tutaj również mamy ciągnik z przyczepą na której ładujemy urobek. Gramy Spacja, strzałki, Z i Shift.


Krecik pracuje w kopalni

Ocena gry

Wybieramy się z naszą postacią krecikiem do kopalni gdzie poruszamy się małym traktorkiem z przyczepą i transportujemy wydobyty węgiel do celu. Droga nie jest jak sami zobaczycie taka łatwa. Gramy strzałki, Spacja, Z oraz Shift.


Gra czerwony traktorek dla dzieci

Ocena gry

Na pewno znacie postać czerwonego traktorka z bajki w który podróżuje i wykonuje różnego rodzaju zadania. teraz sami macie okazję wcielić się w jego postać i grać. W grze na określone miejsce musimy dostarczyć różnego rodzaju towary cało i zdrowo.


Malowanka z bajki Auta Disneya

Ocena gry

Kolejny ciekawy obrazek z nowej serii dla dzieci i innych graczy, którzy lubią tego rodzaju malowanki jak i też wszystkich fanów tej bajki. Zobaczcie sami ile pojazdów macie do pokolorowania.


Gra z Zygzakiem dla dzieci

Ocena gry

Będziemy poruszać się pojazdem z tej bajki z wykorzystaniem myszki, którą też strzelamy do wrogich aut. Musimy przejechać tutaj określony odcinek drogi jaki dzieli nas od osiągnięcia celu w tej gierce.


Zygzak mcqueen i przeszkody

Ocena gry

Czeka na nas dość długa droga do celu usłana pełną ilością niebezpieczeństw. Będą to różnego rodzaju przeszkody jakie znajdują się na trasie jak i też inni uczestnicy ruchu. Zbieramy gwiazdki i paliwo, które pozwoli nam dojechać dość daleko.


Wyścigi z autami

Ocena gry

Kolejna gra z tej serii do wyboru dla graczy którzy lubią the cars. Czyli wspaniała bajka z super wyścigówkami. Pokonaj inne pojazdy podczas rywalizacji na torze. Sterowanie to: strzałki oraz Z i X.


Zygzak makłin dla dzieci online

Ocena gry

Mamy dla Was ciekawą kolorowankę do pomalowania na naszej stronie gdzie główną postacią jest wyścigówka z bajki auta. Zachęcamy wszystkich do malowania i kolorowania obrazka z wykorzystaniem myszki i dostępnych kolorów.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »

Popularne gry

 • Gry Samochodowe
 • Gra koparka dla dzieci

  Gra koparka dla dzieci

  Oglądana: 14111 ocena: 0.00

 • Gra auta dla dzieci

  Gra auta dla dzieci

  Oglądana: 8994 ocena: 0.00

 • Gra Ice Road Truckers 2

  Gra Ice Road Truckers 2

  Oglądana: 4244 ocena: 0.00

 • Gra nauka jazdy samochodem online

  Gra nauka jazdy samochodem online

  Oglądana: 4101 ocena: 0.00

 • Gra parkowanie auta

  Gra parkowanie auta

  Oglądana: 3940 ocena: 0.00

 • Gra ciężarówka dla dzieci

  Gra ciężarówka dla dzieci

  Oglądana: 2100 ocena: 0.00

 • Gra monster truck demolka

  Gra monster truck demolka

  Oglądana: 1977 ocena: 0.00

 • Całowanie w autobusie szkolnym

  Całowanie w autobusie szkolnym

  Oglądana: 1535 ocena: 0.00

 • Gra Grand prix formuła 1

  Gra Grand prix formuła 1

  Oglądana: 1322 ocena: 0.00

Reklama

cookie