Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Chłopców » Gry Roboty 12 gier

Atak robotów

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać jednego z najniebezpieczniejszych robotów na świecie. Niestety, zostałeś zaatakowany przed oddział wrogich robotów. Nie pozwól się im pokonać, zniszcz ich! Sterowanie za pomocą myszki.


Pojedynek szachowy z robotem

Ocena gry

Spodziewałeś się, że roboty też uwielbiają grać w szachy? Stań do pojedynku z robotem na szachownicy! Pokonaj go, udowodnij, że to Ty jesteś mistrzem szachów!


Atak Piłkowego robota

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać małego robota. Twoim zadaniem jest uchronienie się od ataku Robota, który wystrzelił w Ciebie wielką piłkę. Unikaj ataku piłki, strzelaj w nią. Uważaj, bo rozpada się ona na mniejsze części. Bądź ostrożny, unikaj uderzenia nawet najmniejszej piłeczki.


RoboRolnik

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać robota, który ma własną farmę. Niestety, roborolnik ma także wrogów. Pomóż mu pokonać swoich przeciwników tak, aby spokojnie mógł zajmować się własną rolą.Misja Robota

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać robota, który ma swoich wrogów. Musisz ich pokonać, nie pozwól im, żeby zniszczyli Ciebie. Daj z siebie wszystko, aby wyjść z tej misji cało. Sterowanie: W,A,S,D - poruszanie się, J,K,L,- strzelanie.


Budowa robota

Ocena gry

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest wybudować najprawdziwszego na świecie robota? Sprawdź swoje siły ! Zaprojektuj robota, który zdobędzie ten świat! Zadbaj o każdy szczegół jego wyglądu i mocy.


Gra Astro Bory dla dzieci

Ocena gry

Zagramy w tej grze postacią Astro Boy. Walczymy z latającymi dyskami. Strzelamy do nich wykorzystując w tym celu Spację, sterujemy strzałkami. Zbieramy także napotkane na naszej drodze dodatkowe bronie.


Gra walki robotów

Ocena gry

W tej grze będziemy walczyli razem z robotami na ringu. Wybieramy swojego robota i przystępujemy do walki. Do gry wykorzystujemy klawisze A,D,S.


Gra transformers zemsta upadłych

Ocena gry

W tej grze będziemy latać, biegać oraz jeździć pojazdami transformers w grze zemsta upadłych. Musimy zbierać przedmioty znajdujące się na planszy tej gierki. Na dole w pasku mamy pojazdy których możemy używać, wybieramy je przy użyciu myszki.


Gra Transformers Polowanie na Deceptikony

Ocena gry

Wspaniała gierka dla wszystkich fanów tego gatunku. Graj i Ty w Transformers Polowanie na Deceptikony. Strzałkami w grze chodzimy, spacją zamieniamy się w automat, tak aby ludzie nas nie rozpoznali. Dokładna instrukcja w samej grze czeka na Was.


Gra z Transformersami online

Ocena gry

Zagraj razem z Transformersami w tą przygodową grę online. aby poruszać się postaciami z gierki, wykorzystujemy do tego myszkę komputerową. Skaczemy również myszką naciskając jej przyciski. Zbieramy monety i literki.


Gra Transformers dla dzieci

Ocena gry

Darmowa gra z Transformers dla dzieci. Wybieramy się na pustynię gdzie mamy misję do wykonania. Będziemy samochodem Transformers przewozić ładunek. Twoje zadanie to dotrzeć z ładunkiem jak najszybciej do celu bez żadnych strat.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Roboty
 • Gra transformers zemsta upadłych

  Gra transformers zemsta upadłych

  Oglądana: 2872 ocena: 0.00

 • Gra Transformers dla dzieci

  Gra Transformers dla dzieci

  Oglądana: 2611 ocena: 0.00

 • Pojedynek szachowy z robotem

  Pojedynek szachowy z robotem

  Oglądana: 2182 ocena: 0.00

 • Gra Transformers Polowanie na Deceptikony

  Gra Transformers Polowanie na Deceptikony

  Oglądana: 2174 ocena: 0.00

 • Budowa robota

  Budowa robota

  Oglądana: 1190 ocena: 0.00

 • Gra walki robotów

  Gra walki robotów

  Oglądana: 1185 ocena: 0.00

 • Gra z Transformersami online

  Gra z Transformersami online

  Oglądana: 1174 ocena: 0.00

 • Gra Astro Bory dla dzieci

  Gra Astro Bory dla dzieci

  Oglądana: 1011 ocena: 0.00

 • Atak robotów

  Atak robotów

  Oglądana: 999 ocena: 0.00

Reklama

cookie