Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Puzzle 5 gier

Puzzle: Hulk

Ocena gry

Na tablicy znajduje się obrazek przedstawiający walczącego Hulka. Wciskaj czerwony przycisk znajdujący się w rogu ekranu, a na tablicy pojawią się kawałki układanki. Twoim zadaniem jest odnalezienie odpowiedniego miejsca dla poszczególnych kawałków puzzli.


Puzzle Goofy

Ocena gry

Na tablicy widzisz rozrzucone puzzle przedstawiające sekwencję z bajki Disneya o Goofym. Postaraj się jak najszybciej ułożyć rozsypane puzzle tak, aby wyszedł z nich piękny kolorowy obrazek.


Puzzle z Żółwiami Ninja

Ocena gry

Z rozsypanych na tablicy elementów ułóż obrazek, który przedstawia scenę z życia Wojowniczych Żółwi Ninja. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Puzzle Popeye

Ocena gry

Na ekranie po lewej stronie znajdują się rozsypane elementy. Postaraj się ułożyć z nich obrazek identyczny jak ten po lewej stronie ekranu. Niektóre elementy nie są odwrócone w odpowiednią stronę, wciskaj lewy przycisk myszy, by obrócić puzzle. Powodzenia!Puzzle Barbie 3

Ocena gry

Z rozsypanych elementów ułóż obrazek taki sam, jak ten przedstawiony po lewej stronie ekranu. Na to zadanie masz określoną ilość czasu, musisz więc wykazać się dużym refleksem.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Puzzle
 • Puzzle: Hulk

  Puzzle: Hulk

  Oglądana: 1744 ocena: 0.00

 • Puzzle Goofy

  Puzzle Goofy

  Oglądana: 1664 ocena: 0.00

 • Puzzle Barbie 3

  Puzzle Barbie 3

  Oglądana: 1348 ocena: 0.00

 • Puzzle Popeye

  Puzzle Popeye

  Oglądana: 1167 ocena: 0.00

 • Puzzle z Żółwiami Ninja

  Puzzle z Żółwiami Ninja

  Oglądana: 1120 ocena: 0.00

Reklama

cookie