Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Przygodówki 52 gier

Ściąganie w 60 sekund

Ocena gry

To polska wersja gry w ściąganie na sprawdzianie. Tym razem, to Ty udzielasz innym uczniom pomocy i to właśnie za udzieloną pomoc uzyskujesz największą ilość punktów. Unikaj ściągania, natomiast pomagaj wszystkim tym, którzy tej pomocy potrzebują! Graj według wskazówek, które będziesz otrzymywał na kolejnych etapach gry. powodzenia!


Ściąganie na egzaminie

Ocena gry

Czy oszukiwałeś kiedyś na egzaminie? Sprawdź, czy potrafisz! Wciel się w rolę ucznia, który właśnie ma ciężki sprawdzian, postaraj się ściągnąć poprawne odpowiedzi od najlepszych uczniow w klasie! Uważaj, abyś został niezauważonym przez nauczycielkę!


Głodna Sue na lekcji

Ocena gry

Sue, to uczennica szkoły, do której wróciła po długich wakacjach. Nie może się jeszcze przyzwyczaić, że musi siedzieć na lekcjach grzecznie i nic nie jeść. Pomóż jej chrupać przekąski pozostając niezauważoną przez nauczycielkę. Uważaj! bo Jeżeli nauczycielka Cię zobaczy, to wylecisz z hukiem z klasy!


Niegrzeczny chłopiec

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać bohatera, który nie zawsze bywa grzeczny. Zdarza mu się ściągać na egzaminie, kraść z lodówki niedozwolone rzeczy, a nawet mleko prosto od krowy. Przeżyj wraz z chłopcem niesamowite przygody, pomóz mu pozostać niezauważonym podczas jego występków. Sterowanie za pomocą myszki.Przygody w drodze do szkoły

Ocena gry

Tą dziewczynkę w drodze do szkoły czekają niesamowite przygody. Pomóż dojść jej na czas na lekcje, jednocześnie postaraj się pomóc wszystkim potrzebującym, których spotkasz na swojej drodze! Sterowanie za pomocą myszki.


Karolinka idzie do szkoły

Ocena gry

To fantastyczna gra przygodowa! Karolinka przygotowuje się do snu, ponieważ następnego dnia czeka ją ciężki dzień w szkole. Twoim zadaniem jest pomóc dziewczynce w przeróznych czynnościach, które pomogą jej spokojnie usnąć oraz zdążyć na czas następnego dnia do szkoły. Stosuj się do wskazówek. Sterowanie za pomocą myszki.


Pogromca owiec

Ocena gry

Akcja tej gry rozgrywa się na pastwisku. Wcielasz się w postać prawdziwego pogromcy owiec. Nie ma lepszego od Ciebie terminatora owiec. Uzbrojony w karabin maszynowy masz na celu niedopuszczenie owiec do schronu. Sterowanie za pomocą strzałek i myszki.


Net Terminator

Ocena gry

Ta gra, to niesamowicie wciągająca strzelanka. Jesteś Terminatorem, nie masz sobie równych. Strzelaj we wszystkie wskazane obiekty. Masz na to określoną ilość czasu, rób więc to jak najszybciej. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Szkolna potyczka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać chłopca, który wraca do domu ze szkoły. Na ulicy zostaje napadnięty przez szkolnych łobuzów. Nie daj im się pokonać, pokaż, że Ty też potrafisz walczyć!


Walka na lotnisku

Ocena gry

Weź udział w nietypowej ulicznej potyczce, która odbywa się na... lotnisku! Pokonaj swojego przeciwnika, pokaż mu, że jesteś od niego lepszy.


Hobo 4

Ocena gry

Hobo 4 to kolejna cześć z serii gier o Hobo. W grze wcielasz się w postać bardzo walecznego bohatera, który mieszka na ulicy. Postaraj się pokonać wszytskich, którzy staną na Twojej drodze.


Hobo 1

Ocena gry

Wciel się w postać Hobo. W grze pokonujesz określoną trasę, a po drodze walczysz ze wszystkimi przechodniami. Pokonaj ich i zdobądź jak najwięcej punktów!


Puzzle z Żółwiami Ninja

Ocena gry

Z rozsypanych na tablicy elementów ułóż obrazek, który przedstawia scenę z życia Wojowniczych Żółwi Ninja. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Wojownicze Żółwie Ninja- pojedynek uliczny

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Wojowniczego Żółwia Ninja. Pokonaj wszystkich wrogów, którzy staną Ci na drodze i zbierz jak najwięcej punktów. Sterowanie za pomocą strzałek i klawisza spacji.


Show Polly Pocket

Ocena gry

Przed Polly Pocket ważne show! Pomóż jej nie zepsuć tego występu. Przyciskaj odpowiednie strzałki na klawiaturze, w ten sposób Polly będzie ruszała się w rytm muzyki.


Przejażdżka z Polly Pocket

Ocena gry

Wybierz się w podróż z Polly. Zbieraj po drodze wszytskie napotkane zwierzątka. Uważaj na przeszkody!


Popularne gry

 • Gry Przygodówki
 • Foxy Sniper- misja nr 1

  Foxy Sniper- misja nr 1

  Oglądana: 6355 ocena: 9.00

 • Gra Waluigi

  Gra Waluigi

  Oglądana: 2124 ocena: 0.00

 • Superkurczaki

  Superkurczaki

  Oglądana: 2004 ocena: 0.00

 • Przygoda Lugisa

  Przygoda Lugisa

  Oglądana: 1988 ocena: 0.00

 • Niegrzeczny chłopiec

  Niegrzeczny chłopiec

  Oglądana: 1487 ocena: 0.00

 • Pomarańczowy Stworek Hop 2

  Pomarańczowy Stworek Hop 2

  Oglądana: 1342 ocena: 0.00

 • Przygody Fluffiego

  Przygody Fluffiego

  Oglądana: 1296 ocena: 0.00

 • Love Hina Sim date

  Love Hina Sim date

  Oglądana: 1016 ocena: 0.00

 • Gra Indiana Jones- Terror Zombie

  Gra Indiana Jones- Terror Zombie

  Oglądana: 731 ocena: 0.00

Reklama

cookie