Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Przygodówki 52 gier

Foxy Sniper- misja nr 1

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Foxy, bezwzględnej snajperki. Pomóż jej wykonywać poszczególne misje. Do tej pory była najlepsza w swoim zawodzie, przyłóż się, postaraj się, aby nie straciła swojej pozycji! Sterowanie: myszka, spacja.


Uliczne zamieszki

Ocena gry

Przed Tobą gra inspirowana filmem Gliniarz z Beverly Hills. Wciel się w głównego bohatera projektu i rozwiąż uliczne problemy tego miasta!


Nudny wykład

Ocena gry

Przed Tobą kolejny nudny wykład... Co zrobić, żeby się nie zanudzić i nie usnąć? Rzucaj w znajomych znajdujących się na sali wszystkim, co masz pod ręką! Zdobywasz punkty za celne trafienie do studentów, nad którymi pojawiają się chmurki. Sprawdź, czy umiesz celnie rzucać!


Zdobądź blond piękność

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać chłopaka w granatowym sweterku. Spodobała Ci się dziewczyna z blond włosami i chciałbyś z nią zostać sam na sam. Niestety, sala cała jest zapełniona ludźmi. Pozbądź się ich. Znajdź odpowiednie przedmioty, które Ci w tym pomogą. Powodzenia!Latający potworek

Ocena gry

Poślij małego stworka w daleką podróż! Kopnij go z całej siły i postaraj się, aby wyleciał w powietrze i pokonał jak największy dystans. Wybierz kąt kopnięcia, weź rozbieg i do dzieła! Pobij rekord!


Nudny czas w szkole

Ocena gry

Nudny dzień w szkole może się dłużyć w nieskończoność. Uprzyjemnij sobie ten żmudnie spędzony czas. Wykonuj czynności, które sprawiają Ci przyjemność. Gdy wykonasz je wszystkie wówczas wygrywasz poszczególny etap gry. Postaraj się zostać niezauważoną przez nauczycielkę, bo w przeciwnym razie będziesz musiała zostać po godzinach w szkole!


Pojedynki z Zombie

Ocena gry

Nie daj się dorwać zombie! Strzelaj i odpieraj atak jak najdłużej zdobywając przy tym jak najwięcej punktów.Za zarobione pieniądze możesz dokonywać ulepszeń swoich pojazdów i broni.


Hobo 3

Ocena gry

Hobo znowu jest poszukiwany! Przechytrz strażników oraz innych współwięźniów, zaplanuj ucieczkę z więzienia w wielkim stylu. Jeżeli zajdzie potrzeba, stań do walki z przeciwnikiem i pokonaj go! Powodzenia!


Atomówki: Atak robotów

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać dzielnych Atomówek. twoim zadaniem jest pokonanie wszystkich swoich wrogów. Staw czoło niebezpieczeństwu i wygraj ten pojedynek! Sterowanie za pomocą strzałek oraz spacji. Klawiszem X zmieniasz bohaterkę gry.


Pomarańczowy Stworek Hop 2

Ocena gry

W grze sterujesz małym pomarańczowym stworkiem, który porusza się po określonej trasie zdobywając przy tym jak największą ilość monet. Postaraj się przejść jak najwięcej plansz! Sterowanie za pomocą strzałek. Możesz także zmierzyć się ze swoim kolegą. Zobaczcie, który z was dojdzie dalej i zdobędzie więcej punktów. Sterowanie gracz 2: W,A,S,D.


Love Hina Sim date

Ocena gry

Gra trochę wzorowana na klasycznych Simach. Na początku gry wybierasz bohatera, w którego chcesz się wcielić oraz układasz jego charakter. Następnie wraz z nim uczestniczysz w jego codziennym życiu. Kierujesz jego krokami, decydujesz z kim chce porozmawiać, a kogo chce zaprosić na randkę. Możesz poderwać dziewczynę, dać kupione wcześniej przedmioty, a nawet walczyć. Wszystko rozgrywa się za pomocą strzałek kierujących, którymi wyznaczasz w jakie miejsce chcesz iść.


Superkurczaki

Ocena gry

Ta gra wzorowana jest na klasycznym Mario. Jej głównymi bohaterami są superkurczaki, przed którymi stoi naprawdę ważne wyzwanie. Muszą uratować inne kurczaki przed KFC, które źle postępuje ze zwierzętami zabijając je i hodując w złych warunkach. Ta gra, to wspaniała rozrywka dla wszystkich wegetarian oraz przeciwników złego traktowania zwierząt.


Przygody Fluffiego

Ocena gry

Ta gra, to doskonała rozrywka dla młodszych graczy! Przeżyj zabawne przygody wraz z czarnym kotkiem Fluufy! Przeprowadź kotka do drzwi po drugiej stronie kuchni, aby wygrać kolejny etap musisz kliknąć na kostkę. Postaraj się po drodze zaliczyć wszystkie minigry!


Przygoda Lugisa

Ocena gry

Steruj bohaterem gry Lugisem i poczuj się jak Mario! Lugis przeżywa podobne przygody, staw czoło legendarnemu bohaterowi, pokaż, że Lugis także potrafi przeżyć te same przygody. Po drodze zbieraj monety, które dodadzą Ci dodatkowe punkty. Sterowanie za pomocą strzałek i klawisza spacji.


Gra Waluigi

Ocena gry

Wciel się w postać przyjaciela Mario Brosa i przeżyj podobną przygodę, co kultowy bohater! Zbieraj po drodze monety, które dadzą Ci dodatkowe punkty, pokonaj planszę i poczuj się jak Mario! Sterowanie za pomocą strzałek i klawisza spacji.


Szkolny dzień

Ocena gry

Jak wiadomo nikt nie lubi wstawać wcześnie. Pobudka do szkoły to dla tej dziewczynki prawdziwy koszmar. Pomóż jej odnaleźć zgubione w pokoju rzeczy tak, aby na czas zdążyła pójść do szkoły.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Gry Przygodówki
 • Foxy Sniper- misja nr 1

  Foxy Sniper- misja nr 1

  Oglądana: 6339 ocena: 9.00

 • Gra Waluigi

  Gra Waluigi

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Superkurczaki

  Superkurczaki

  Oglądana: 1998 ocena: 0.00

 • Przygoda Lugisa

  Przygoda Lugisa

  Oglądana: 1982 ocena: 0.00

 • Niegrzeczny chłopiec

  Niegrzeczny chłopiec

  Oglądana: 1483 ocena: 0.00

 • Pomarańczowy Stworek Hop 2

  Pomarańczowy Stworek Hop 2

  Oglądana: 1333 ocena: 0.00

 • Przygody Fluffiego

  Przygody Fluffiego

  Oglądana: 1289 ocena: 0.00

 • Love Hina Sim date

  Love Hina Sim date

  Oglądana: 1007 ocena: 0.00

 • Gra Indiana Jones- Terror Zombie

  Gra Indiana Jones- Terror Zombie

  Oglądana: 724 ocena: 0.00

Reklama

cookie