Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Sportowe » Gry Pływanie 9 gier

Wysokie skoki olimpijskie

Ocena gry

Uwielbiasz skoki do wody? Ta gra jest właśnie dla Ciebie! Wciel się w postać skoczka, który bierze udział w zawodach podczas Igrzysk Olimpijskich. Wybierz odpowiednią pozycje i postaraj się zrobić najbardziej spektakularny skok tak, aby zdobyć jak najwięcej punktów.


Stylizacja na plażę

Ocena gry

Ubierz trzy plażowiczki jak najlepiej tylko potrafisz! Spraw, aby olśniewały wyglądem innych turystów. Dobierz odpowiedni strój kąpielowy oraz dodatki tak, aby wyglądały i czuły się naprawdę dobrze!


Przyjęcie w basenie

Ocena gry

Twoi przyjaciele odwiedzili Cię w domu. Ponieważ jest bardzo gorąco zaproponowałaś im spędzenie czasu w basenie. Zadbaj o ich komfort, sporządź im smaczne koktajle, pływajcie w basenie, bawcie się jak najlepiej tylko potraficie!


Sisi nurkuje

Ocena gry

Sisi uwielbia pływać. Pomóż mu bezpiecznie poruszać się po podwodnym świecie. Uważaj na niebezpieczne niebieskie rekiny, łap natomiast złote rybki, dzięki którym zdobywasz dodatkowe punkty. Postaraj się zebrać ich jak najwięcej!Pływanie z Lilo i Stitch

Ocena gry

Dla dzieci gra w której będziecie pływać wraz z postaciami z bajki Disneya jaką jest Lilo i Stitch. Pływamy pod wodą strzałkami, przy pomocy Spacji łapiemy kanapki.


Gra nurkowanie pod wodą

Ocena gry

Jako nurek zajmujemy się nurkowaniem, gdzie będziemy wydobywać przeróżne przedmioty. Przede wszystkim będą to cenne przedmioty jak złoto czy też srebro.


Gra pływanie na basenie

Ocena gry

Mamy trochę wolnego czasu dlatego też możemy wybrać się na basen gdzie będziemy ćwiczyć pływanie. Może uda Ci się ścigać z innymi pływakami jak i też nawet zabrać udział w zawodach. Naciskamy strzałki na zmianę aby pływać oraz Spacja do zanurzenia się.


Gra pływanie pod wodą

Ocena gry

Jako nurek wskakujemy do wody gdzie będziemy pływać i zbierać skarby jakie tam zostały ukryte. Będą to między innymi złote monety oraz skrzynie ze złotem. Uważaj na ryby oraz spadające butelki i inne śmiecie.


Pływanie i całowanie

Ocena gry

W basenie jest bardzo dużo ludzi, którzy w nim pływają. My będziemy się tutaj całować. Jednak nikt nie może Was nakryć na pocałunkach. Tym bardziej jest to trudniejsza sprawa.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Pływanie
 • Gra pływanie na basenie

  Gra pływanie na basenie

  Oglądana: 2924 ocena: 0.00

 • Wysokie skoki olimpijskie

  Wysokie skoki olimpijskie

  Oglądana: 2121 ocena: 0.00

 • Przyjęcie w basenie

  Przyjęcie w basenie

  Oglądana: 1627 ocena: 0.00

 • Gra pływanie pod wodą

  Gra pływanie pod wodą

  Oglądana: 1585 ocena: 0.00

 • Pływanie z Lilo i Stitch

  Pływanie z Lilo i Stitch

  Oglądana: 1503 ocena: 0.00

 • Pływanie i całowanie

  Pływanie i całowanie

  Oglądana: 1331 ocena: 0.00

 • Sisi nurkuje

  Sisi nurkuje

  Oglądana: 1240 ocena: 0.00

 • Gra nurkowanie pod wodą

  Gra nurkowanie pod wodą

  Oglądana: 1133 ocena: 0.00

 • Stylizacja na plażę

  Stylizacja na plażę

  Oglądana: 1053 ocena: 0.00

Reklama

cookie