Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Planeta 142 gier

Gra Mistrzostwa Piłki Nożnej w RPA

Ocena gry

Poprowadź drużynę swojego państwa do zwycięstwa na Mistrzostwach Świata 2012, które odbywają się w Południowej Afryce! Sterowanie: strzałki, klawisze A, S.


Gra Zdjęcia afrykańskich zwierząt

Ocena gry

Uchwyć piękno afrykańskiej przyrody! Rób zdjęcia afrykańskim zwierzętom, przeglądaj później ich galerię. Szukaj ukrytych zwierząt i pstrykaj najpiękniejsze fotki, jakie można sobie tylko wyobrazić!


Gra Diego ratuje afrykańskie zwierzęta

Ocena gry

Diego wybrał się do Afryki. Przed nim kolejne wyzwanie. Tym razem musi uratować zwierzęta, które zdane same na siebie nie poradzą sobie. Pokonuj afrykańskie ścieżki, zbieraj napotkane na drodze zwierzęta, wjechanie na zieloną ścieżkę da ci turbonapęd. uważaj na przeszkody.


Gra James Bunny

Ocena gry

James Bunny dla marchewki zrobi wszystko! Pokona nawet najgroźniejszego przeciwnika. Zabij wszystkich napotkanych na swojej drodze wrogów i zbierz jak najwięcej marchewek tylko zdołasz!Gra Zbieranie marchewek

Ocena gry

Celem gry jest złapanie jak największej ilości marchewek. W grze wcielasz się w postać dwóch chłopców. Jeden z nich strzela w marchewki, aby spadły, a drugi musi je złapać do swojej łodzi.


Gra Królik Bugs zbiera marchewki

Ocena gry

Królik Bugs kupił sobie na obiad całą ciężarówkę marchewek. Niestety, po drodze do domu wpadł w poślizg i cały transport marchewek się wysypał. Pomóż Królikowi zebrać wszystkie marchewki, które wypadły z jego ciężarówki.


Gra Wesoły ogrodnik 2

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać ogrodnika. Masz swoje własne pole uprawne. Wyhoduj w nim zdrowe warzywa. Na każdym poziomie gry musisz zarobić określoną kwotę, aby przejść do następnego etapu.


Gra Na ratunek warzywom

Ocena gry

Ocal swój ogród przed atakiem pasożytów. Wybij ostrymi kulami wszystkie robale, które zagrażają bezpieczeństwu Twoich warzyw.


Gra Warzywna gra pamięciowa

Ocena gry

Na tablicy ułożone są odwrócone karty z rysunkami warzyw. Klikając w karty spróbuj zapamiętać jakie warzywo się pod nimi kryje. Masz na to określoną ilość czasu. Jeśli zgadniesz, przechodzisz do kolejnego poziomu gry.


Atak warzywnych Zombie

Ocena gry

Pewnej nocy obudziłeś się bardzo, bardzo głodny! Zszedłeś na dół, żeby coś zjeść, a tam... Warzywne Zombie zaatakowały Twoją lodówkę i chcą zabić Ciebie! Pokonaj je wszystkie!


Gra Szukanie potłuczonego wazonu

Ocena gry

Onie! Stłukł się ulubiony wazon z kwiatami Twojej mamy! Jest jednak szansa, że się o tym nie dowie. Na przedstawionych obrazkach ukryte są fragmenty wazonu. Odnajdź je klikając na nie, uważaj, abys nie kliknął w inne miejsce, bo wtedy tracisz punkty. Następnie spróbuj ułożyc z roztrzaskanych elementów wazon.


Gra Ogród pełen kwiatów

Ocena gry

Klikaj na takie same kwiaty, które rosną w Twoim ogrodzie. Wygrywasz jeżeli oczyścisz ogród co do jednego kwiatka.


Gra Czerwone kwiaty

Ocena gry

Te szare kwiaty po kliknięciu w nie robią się czerwone! To jakaś magia! Twoim zadaniem jest klikanie w kwiaty w ten sposób, aby wszystkie zaprezentowane na tablicy stały się czerwone. Spróbuj zrobić to za pomocą jak najmniejszej ilości kliknięć.


Gra Kwiatomania

Ocena gry

Twoi klienci mają specjalne życzenia dotyczące zakupowanych kwiatów. Sprzedanie ich nie jest jednak łatwym zadaniem, bo możesz je zerwać z ogrodu dopiero jak znajdują się 3 takie same obok siebie. Twoim zadaniem jest zadowolenie gości tak, aby chcieli wracać częściej do Twojego ogrodu.


Gra Lilie wodne

Ocena gry

Klikaj na kwiaty Lilii, aby otworzyć je lub zamknąć. Twoim celem jest obmyślenie tak swoich ruchów, aby na tablicy znalazło się 25 otwartych równocześnie kwiatów.


Gra Zbieranie miodu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pszczoły. Musisz zebrać jak najwięcej miodu z kwiatów rosnących na łące. Czekają Cię jednak przeszkody- unikaj ognistych kul, które mogą Cię zabić.


Popularne gry

 • Gry Planeta
 • Rozbuduj wyspę

  Rozbuduj wyspę

  Oglądana: 2790 ocena: 0.00

 • Gra Zadbaj o rozwój swojej Planety

  Gra Zadbaj o rozwój swojej Planety

  Oglądana: 1109 ocena: 0.00

 • Gra Atak obcych z Planety X

  Gra Atak obcych z Planety X

  Oglądana: 868 ocena: 0.00

 • Gra Obrona Planety

  Gra Obrona Planety

  Oglądana: 819 ocena: 0.00

 • Gra Strzelaj w Planety

  Gra Strzelaj w Planety

  Oglądana: 791 ocena: 0.00

 • Gra Kosmiczny skoczek

  Gra Kosmiczny skoczek

  Oglądana: 784 ocena: 0.00

 • Gra Kosmiczna obrona Planety

  Gra Kosmiczna obrona Planety

  Oglądana: 733 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z piekielnej planety

  Gra Ucieczka z piekielnej planety

  Oglądana: 731 ocena: 0.00

Reklama

cookie