Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Planeta 142 gier

Gra Kamienna gra Mahjong

Ocena gry

To kamienna wersja gry mahjong. Na kamiennych tabliczkach widnieją różne prahistoryczne malowidła. Twoim zadaniem jest zaznaczanie myszką tabliczek z takimi samymi rysunkami do czasu, aż z pola znikną wszystkie tabliczki. Postaraj się zrobić to jak najszybciej.


Gra Kamienna armata

Ocena gry

Ten szalony naukowiec skonstruował nową kamienną maszynę, która przeniosła go w prahistoryczne czasy. Pomóż mu wystrzelić się ze swojej armaty, pokonać jak najdłuższy dystans. Kto wie, może uda mu się pokonać trasę dookoła świata?


Gra Kamienny most

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zbudowanie mostu, który będzie prowadził przez rzekę. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Przejażdżka kamiennym samochodem

Ocena gry

Przenosisz się w prahistoryczne czasy, w których pojazdy były robione z kamienia. Jesteś posiadaczem jednego z kamiennych samochodów. Musisz pokonać kolejne trasy wyznaczane na kolejnych poziomach gry. Uważaj, masz na to określony czas! Sterowanie strzałkami.Gra Kamień przeznaczenia

Ocena gry

Przed Tobą niełatwe wyzwanie. Aby uruchomić kamienie przeznaczenia musisz znaleźć wszystkie ukryte w poszczególnych pomieszczeniach obiekty. Przedmioty te zapisane są na liście. Gdy znajdziesz je wszystkie, wówczas uruchomisz kamień.


Gra Kamienna armata

Ocena gry

Celuj i ognia! Strzelaj z kamiennej armatki jak najdalej tylko potrafisz! Sterowanie za pomocą spacji i myszki. Powodzenia!


Gra Łap kolorowe jajka

Ocena gry

W tej grze z ogromnej wysokości spadają różne rodzaje jajek. Twoim zadaniem jest uratowanie jak największej ilości tak, aby nie spadły na ziemię i się nie rozbiły.


Gra Złap pisanki

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać wielkanocnego królika. Twoim zadaniem jest złapanie w określonym czasie jak największej ilości wielkanocnych pisanek. Uważaj na popsute jajka!


Gra Malowanie jajek

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest pomalowanie wielkanocnych pisanek. Nie jest to jednak takie proste, gdyż najpierw musisz zapamiętać wzór pisanki, a dopiero później pomalować jajko tak, aby wyglądało identycznie jak wzór. Gotowy podjąć się tego wyzwania?


Gra Kura łapie jajka

Ocena gry

Niegrzeczne dziecko zamieszkujące sąsiedni dom kradnie Twoje jajka i nimi rzuca! Ochroń swoje dzieci, nie pozwól, aby nimi rzucano! łap wszystkie jajka, które wyrzuca chłopiec, uważaj na rzucane ziemniaki, gdyż mogą zrobić Ci krzywdę!


Gra Jajecznica

Ocena gry

Lubisz jajecznicę? to gra przeznaczona dla Ciebie! Postaraj się w określonym czasie zrobić jak najwięcej porcji jajecznicy!


Gra Świąteczne króliki

Ocena gry

Pomóż wielkanocnym królikom przedostać się przez rzekę i zdobyć jak najwięcej świątecznych jajek. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Olie łapie gwiazdy

Ocena gry

Pomóż Oliemu złapać wszystkie literki i gwiazdki. Zrób to jak najszybciej! Wykonaj zadanie nim skończy się czas!


Gra Gwiezdna Planeta

Ocena gry

Twoją gwiezdną planetę zaatakowały superkurczaki z sąsiedniej planety. Twoim zadaniem jest strzelanie w nich, tak, aby nie dopuścić do tego, aby zawładnęły Twoją planetą. Sterowanie za pomocą strzałek, spacji i klawisza ctrl.


Gra Śnieżne gwiazdki

Ocena gry

Przed Tobą nietypowe zadanie. Musisz strącić jak najwięcej śnieżnych gwiazdek. Zadanie nie jest jednak łatwo, bo gwiazdki te odbijają się w lodowej tafli jeziora. Musisz skakać, żeby Twój cień chwycił śnieżne gwiazdki. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Strzelanie gwiazdkami

Ocena gry

Jesteś kosmonautą. Z Twojej lupy możesz wystrzeliwać kolorowe gwiazdy. Celuj z lupy w gwiazdy tak, aby jak najwięcej takich samych kolorów gwiazdek było koło siebie.


Popularne gry

 • Gry Planeta
 • Rozbuduj wyspę

  Rozbuduj wyspę

  Oglądana: 2790 ocena: 0.00

 • Gra Zadbaj o rozwój swojej Planety

  Gra Zadbaj o rozwój swojej Planety

  Oglądana: 1109 ocena: 0.00

 • Gra Atak obcych z Planety X

  Gra Atak obcych z Planety X

  Oglądana: 868 ocena: 0.00

 • Gra Obrona Planety

  Gra Obrona Planety

  Oglądana: 819 ocena: 0.00

 • Gra Strzelaj w Planety

  Gra Strzelaj w Planety

  Oglądana: 791 ocena: 0.00

 • Gra Kosmiczny skoczek

  Gra Kosmiczny skoczek

  Oglądana: 784 ocena: 0.00

 • Gra Kosmiczna obrona Planety

  Gra Kosmiczna obrona Planety

  Oglądana: 733 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z piekielnej planety

  Gra Ucieczka z piekielnej planety

  Oglądana: 731 ocena: 0.00

Reklama

cookie