Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Planeta 142 gier

Wodne opalanie

Ocena gry

W grze przenosisz się na gorącą, piaszczystą plaże. Z pięknej pogody postanowiła skorzystać Twoja znajoma, której bardzo nie lubisz, dlatego chcesz jej zrobić niemiły dowcip. Twoim zadaniem jest wycelowanie w kolezankę pistoletem na wodę tak, aby w nią trafić. Po każdym udanym strzale, dziewczyna zmienia miejsce opalania. Ty jednak się nie poddawaj i celuj z nią dopóki nie wytracisz całej wody z pistoletu. Powodzenia!


Rozbuduj wyspę

Ocena gry

Rozbuduj swoją wyspę tak, aby przemysł rozwijał się jak najlepiej, a ty żebyś odnosił jak największe korzyści. Klikaj na panele w odpowiedniej kolejności, aby obiekty mogły rosnąć i uzyskiwać kolejne poziomy rozwoju.


Egipska sztuka gotowania

Ocena gry

Sałatka z kurczaka, to jedna z najpopularniejszy sałatek, dlatego na pewno ją znasz. W tej grze możesz jednak poznać nowy przepis na to przepyszne danie. Twoim kulinarnym nauczycielem będzie... jeden z egipskich faraonów. Postępuj zgodnie z jego wskazówkami!


Gra Żużel Stuntbike MX

Ocena gry

Bierzesz udział w wielkich mistrzostwach żużlowych. Do pokonania masz nietypową trasę. Pod rampami, które musisz ominąć, dodatkowo znajdują się płonące przeszkody! Dasz radę wygrać ten wyścig?Gra Uratuj mieszkańców płonącego budynku

Ocena gry

Postaraj się uratować jak największą ilość ludzi skaczących z płonącego budynku! Daj z siebie wszystko, nie pozwól, aby ktoś zginął!


Gra Królestwo Ognia

Ocena gry

Znajdujesz się w wielkim Królestwie Ognia. Twoim zadaniem jest podróżować po nowym lądzie, walcz ze spotkanymi na swojej drodze wrogami. Aby być skuteczniejszym kupuj broń, pancerze, eliksiry, używaj zaklęć, daj z siebie wszystko!


Gra Płonące ulice

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać płomienia. Twoim zadaniem jest zapalić jak najwięcej budynków spotkanych na swojej drodze.


Gra Przeskocz ogień

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać skalnego człowieka żyjącego w wysokich górach. Twoim zadaniem jest przeskoczenie ognistych kraterów wypełnionych gorącą lawą. Daj z siebie wszystko!


Gra Ucieczka z pożaru

Ocena gry

Wielki pożar wybuchł w jednym z budynków mieszkalnych. Z domu skaczą ludzie w ucieczce przed ogniem. Jesteś jednym ze strażaków. Pomóż uciekającym przed ogniem mieszkańcom domu.


Gra Ugaś pożar w domach

Ocena gry

Pożar zajął budynki mieszkaniowe! Zatrzymaj ogień i zabezpiecz domy nim będzie za późno! Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Flirt na plaży

Ocena gry

Wakacyjny czas, piękna pogoda, morskie fale sprzyjają plażowaniu i... flirtowaniu! Postaraj się uwieść jak najwięcej plażowiczów. uważaj na swoje konkurentki!


Gra Pocałunki na plaży

Ocena gry

Ta para uwielbia się całować! Jednak na plaży lepiej, aby pozostali niezauważeni. Pomóż im tonąć w miłosnym pocałunku, ale uważaj na innych plażowiczów, gdy się odwrócą, para ma udawać, że nic ze sobą nie robi.


Gra Piłka plażowa

Ocena gry

To nietypowa wersja gry w plażową piłkę. Skacz na piłkach unosząc się coraz wyżej nad ziemią. Postaraj się wznieść jak najwyżej tylko potrafisz! Gra sterowana myszką


Gra Liczby ukryte na plaży

Ocena gry

W grze ukazane jest kilka obrazków z życia plażowiczów. Na każdym z nich ukryte są liczby. Postaraj się znaleźć je wszystkie. Gdy to zrobisz, to przechodzisz do kolejnego poziomu gry.


Gra Grillowanie na plaży

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zrobienie najlepszego przyjęcia grillowego w okolicy. Postaraj się zadbac o to, aby wszyscy Twoi goście byli zadowoleni z obsługi oraz z podawanego jedzenia.


Gra Wesoła plaża

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać, która dba o to, aby plażowicze czuli się komfortowo i miło spędzali wakacyjny czas. Zadbaj o to, aby zapewnić im spełnienie wszystkich zachcianek. Podawaj im to, czego tylko sobie zażyczą, aby byli szczęśliwi.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Popularne gry

 • Gry Planeta
 • Rozbuduj wyspę

  Rozbuduj wyspę

  Oglądana: 2782 ocena: 0.00

 • Gra Zadbaj o rozwój swojej Planety

  Gra Zadbaj o rozwój swojej Planety

  Oglądana: 1103 ocena: 0.00

 • Gra Atak obcych z Planety X

  Gra Atak obcych z Planety X

  Oglądana: 862 ocena: 0.00

 • Gra Obrona Planety

  Gra Obrona Planety

  Oglądana: 812 ocena: 0.00

 • Gra Strzelaj w Planety

  Gra Strzelaj w Planety

  Oglądana: 786 ocena: 0.00

 • Gra Kosmiczny skoczek

  Gra Kosmiczny skoczek

  Oglądana: 780 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z piekielnej planety

  Gra Ucieczka z piekielnej planety

  Oglądana: 727 ocena: 0.00

 • Gra Kosmiczna obrona Planety

  Gra Kosmiczna obrona Planety

  Oglądana: 726 ocena: 0.00

Reklama

cookie