Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry Sportowe » Gry piłkarskie 8 gier

Siatkówka: turniej pingwinów

Ocena gry

Pingwiny uwielbiają grać w siatkówkę! Nie przeszkadza im nawet to, że lód jest śliski i łatwo w tej grze o kontuzję. Zagra z pingwinami, przekonaj się, że nie jest to łatwe zadanie. Postaraj się pokonać swojego przeciwnika! Sterowanie za pomocą myszki.


Gra piłka plażowa online

Ocena gry

Szykuj się na pojedynku w piłkę plażową, na boisku ustawione są już dwie bramki gdzie chłopcy zagrają w super pojedynku. Postaraj się oczywiście nastrzelać jak największą liczbę bramek. Sterowanie strzałkami.


Gra strzelanie rzutów karny

Ocena gry

Po krótkiej rozgrzewce rozpoczynają się karne które będziemy strzelać. Myszką wybieramy drużynę jaką chcecie wykonywać i strzelać karne. Następnie strzałkami wybieramy róg bramki w jaki chcemy strzelać, spacją strzelamy wybierając moc.


Gra w piłkę ze zwierzętami

Ocena gry

Rozegramy na nietypowym stadionie nietypowy mecz ze zwierzętami w roli głównej. Będziemy musieli pokonać drużynę przeciwną w tym pojedynku. Tylko jedna drużyna wyjdzie z niego zwycięsko. Możemy zagrać w dwie osoby. Gracz 1: strzałki, gracz 2: W,A,S,D.Piłkarskie strzelanie dla chłopców

Ocena gry

W tej grze uczymy się strzelać do celu. Zadaniem naszym będzie w tej grze dobrać odpowiednią moc piłki oraz kąt jej strzału tak aby trafiła w znajdującego się na planszy sędziego. Kierowanie myszką.


Piłkarski turniej

Ocena gry

Wybieramy się całą drużyną do Japonii gdzie weźmiemy udział w piłkarskim turnieju. Wybieramy drużynę którą chcemy grać i przystępujemy do rozgrywki. Sterownie i strzelanie przy pomocy myszki.


Gra pilkarska dla dzieci

Ocena gry

Jest to fajna gra piłkarska dla dzieci gdzie będziemy biegać zawodnikami i gracz mecz strzelając mnóstwo bramek. Może uda Ci się wygrać cały turniej mistrzostw świata w grze. Poruszamy się zawodnikami strzałkami oraz X - biegamy szybciej, C - strzelamy.


Gra piłkarska przez interenet

Ocena gry

W tą grę piłkarską będziecie mieli możliwość zagrania razem z komputerem przez internet. Są to tak zwane piłkarzyki w których sterujemy przy pomocy myszki i nimi wybieramy również moc strzałów. Shift - tym klawiszem sterujemy naszym bramkarzem.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry piłkarskie
 • Gra pilkarska dla dzieci

  Gra pilkarska dla dzieci

  Oglądana: 1263 ocena: 0.00

 • Gra piłkarska przez interenet

  Gra piłkarska przez interenet

  Oglądana: 1015 ocena: 0.00

 • Gra piłka plażowa online

  Gra piłka plażowa online

  Oglądana: 1005 ocena: 0.00

 • Piłkarski turniej

  Piłkarski turniej

  Oglądana: 965 ocena: 0.00

 • Gra strzelanie rzutów karny

  Gra strzelanie rzutów karny

  Oglądana: 848 ocena: 0.00

 • Siatkówka: turniej pingwinów

  Siatkówka: turniej pingwinów

  Oglądana: 825 ocena: 0.00

 • Gra w piłkę ze zwierzętami

  Gra w piłkę ze zwierzętami

  Oglądana: 743 ocena: 0.00

 • Piłkarskie strzelanie dla chłopców

  Piłkarskie strzelanie dla chłopców

  Oglądana: 642 ocena: 0.00

Reklama

cookie