Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami » Gry Pieski 10 gier

Hotel dla psów

Ocena gry

Sammie uwielbia zwierzęta, dlatego postanowiła założyć hotel dla nich. Gdy ich właściciele gdzieś wyjeżdżają, mogą przywieźć maleństwa do jej hotelu. Pomóż Sammie zająć się zwierzątkami tak, aby niczego im nie zabrakło, były najedzone, zdrowe i zawsze wykąpane.


Walka psa i kota

Ocena gry

Jak wiadomo pies i kot to odwieczni rywale. Wciel się w postać któregoś z tych zwierząt i pokonaj przeciwnika. Rzucacie do siebie ciężkimi muszlami. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i traf w rywala jak najmocniej, aby odniósł jak największe obrażenia. Powodzenia!


Opieka nad psem 2

Ocena gry

To już druga część gry z serii: zaopiekuj się psem. Zajmij się zwierzęciem najlepiej jak potrafisz, karm go, gdy tego potrzebuje, baw się z nim i spędzaj miło czas. Wychowaj go na grzecznego i szczęśliwego psa!


Opieka nad szczeniaczkiem

Ocena gry

Frodo, to mały szczeniaczek, który potrzebuje opieki, aby mógł zdrowo rosnąć. Zajmij się Frodem najlepiej jak tylko potrafisz. Karm go, myj i pielęgnuj, a wyrośnie na pięknego i grzecznego psa.Porywacz Psów

Ocena gry

Jesteś stróżem psów. Musisz uwolnić wszystkie psy, które stały się celem połowu niebezpiecznych porywaczy! Jedź drogą, używaj broni i zatrzymaj samochód ze zwierzętami tak szybko, jak to tylko możliwe!


Super Pies

Ocena gry

Zdobądź władzę jako Super Pies! Pokonuj przeszkody, skacz, pokonując koty i zdobywaj kolejne bonusy, aby poszczycić się władzą! Gra sterowana za pomocą strzałek oraz przycisków A, S. Powodzenia!!


Psy Ninja

Ocena gry

Czarny Kot zagraża niebezpieczeństwu Psu Ninja! Pomóż mu uratować swoje życie!


Pies i szkielet

Ocena gry

Pies i szkielet są przyjaciólmi. Niestety, zostali rozłączeni. Pomóż im zrobić wszystko, aby na nowo się ze sobą spotkali. Steruj grą za pomocą przycisków: strzałki - prawo, lewo, Z- zmieniasz bohatera gry, X- pies może skakać. Powodzenia!


Wyścig psów

Ocena gry

Zbliżają się wielkie wyścigi psów. Wybierz swojego zawodnika, zapewnij mu najlepsze szkolenie i zrób wszystko, żeby wygrał! Zdobędziesz wtedy naprawdę duże pieniądze!


Zombie Kot

Ocena gry

Jesteś ostatnim psem, który może uratować miasto! Szukaj sposobu jakim możesz zniszczyć Koty Zombie! Gra sterowana za pomocą myszki. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Pieski
 • Hotel dla psów

  Hotel dla psów

  Oglądana: 2173 ocena: 0.00

 • Walka psa i kota

  Walka psa i kota

  Oglądana: 2057 ocena: 0.00

 • Opieka nad psem 2

  Opieka nad psem 2

  Oglądana: 1852 ocena: 0.00

 • Opieka nad szczeniaczkiem

  Opieka nad szczeniaczkiem

  Oglądana: 1548 ocena: 0.00

 • Zombie Kot

  Zombie Kot

  Oglądana: 1055 ocena: 0.00

 • Super Pies

  Super Pies

  Oglądana: 983 ocena: 0.00

 • Porywacz Psów

  Porywacz Psów

  Oglądana: 897 ocena: 0.00

 • Psy Ninja

  Psy Ninja

  Oglądana: 779 ocena: 0.00

 • Wyścig psów

  Wyścig psów

  Oglądana: 734 ocena: 0.00

Reklama

cookie