Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami » Gry Panda 8 gier

Gra Panda na Balonie

Ocena gry

Przed Tobą niełatwe zadanie. Rusz wentylator za pomocą myszy. W ten sposób uruchomisz balon we właściwym kierunku. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Za każdą gwiazdkę możesz zdobyć od 5 do 24 punktów. Omijaj nietoperze i motyle, bo przez nich możesz stracić punkty. Uważaj także na ptaki. Jeśli je dotkniesz, Twój balon może eksplodować!


Gra Wirująca Panda

Ocena gry

Panda ma przed sobą niełatwą misję. Musi dostać się na sam szczyt i zbierać po drodze elementy, które zapewnią jej zdrowe życie. Nie jest to jednak proste, bo aby doskoczyć do elementów, które ma zebrać, musi przejść przez koła, które ciągle się kręcą. Gotowy do tak trudnego zadania? Start! Gra sterowana za pomocą strzałek i klawisza spacebar


Gra Panda w galaktyce

Ocena gry

Ta Panda lubi podróżować po galaktyce. tym razem wybrała się, aby spełnić misję. Musi zdobyć wszystkie gwiazdy, które napotka na swojej drodze. Pomóż jej w tym! Nie przegap ani jednej gwiazdki, uważaj, aby Panda nie spadła na ziemię, bo wtedy straci życie.


Gra Panda skacze przez płotki

Ocena gry

Panda bierze udział w bardzo ważnych zawodach w konkurencji bieg przez płotki. Pomóż Pandzie pokonywać przeszkody, skacz, biegaj! Zrób to tak, aby wygrała ten wyścig.Gra Wirtualny zwierzak Panda

Ocena gry

Twoim celem jest zaopiekowanie się tym małym zwierzakiem Pandą. Musisz sprawić, aby Panda pokochała Cię jak matkę. Opiekuj się nią jak najlepiej potrafisz, przytulaj i sprzątaj po niej, aż w końcu wyrośnie na dużą Pandę.


Gra Posiłek dla Pandy

Ocena gry

Twoim celem jest nakarmienie wygłodniałej rodziny Pand. Każda Panda ma swoje zachcianki żywieniowe, które wyświetlają się w prawym górnym rogu ekranu. Musisz zebrać 3 lub wiekszą ilość wyświetlanych składników jedzeniowych. Aby je zebrać musisz utworzyć poziome lub pionowe linie zawierające identyczne elementy. W ten sposób otrzymujesz posiłek, którego pragnie któryś z członków rodziny. Do dzieła!


Gra Skacząca Panda

Ocena gry

Skacz razem z Pandą i pomóż jej zebrać wszystkie owoce i inne elementy znajdujące się ponad nią! Gra sterowana za pomocą myszki.


Gra KungFuPanda 2 Szalony kierowca

Ocena gry

Panda wybrała się na przejażdżkę. Nie jest to jednak zwykła przejażdżka! Musi po drodze zbierać wszystkie kawałki sushi, które napotka. Pomóż jej osiągnąć ten cel!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Panda
 • Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Gra Wirtualny zwierzak Panda

  Oglądana: 2099 ocena: 0.00

 • Gra Skacząca Panda

  Gra Skacząca Panda

  Oglądana: 828 ocena: 0.00

 • Gra Wirująca Panda

  Gra Wirująca Panda

  Oglądana: 783 ocena: 0.00

 • Gra Panda skacze przez płotki

  Gra Panda skacze przez płotki

  Oglądana: 741 ocena: 0.00

 • Gra Panda w galaktyce

  Gra Panda w galaktyce

  Oglądana: 681 ocena: 0.00

 • Gra KungFuPanda 2 Szalony kierowca

  Gra KungFuPanda 2 Szalony kierowca

  Oglądana: 675 ocena: 0.00

 • Gra Panda na Balonie

  Gra Panda na Balonie

  Oglądana: 673 ocena: 0.00

 • Gra Posiłek dla Pandy

  Gra Posiłek dla Pandy

  Oglądana: 665 ocena: 0.00

Reklama

cookie